Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:43:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 308197 пъти)
 
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 09, 2012, 17:34:00 »

Моето моминско парти мина много добре, като изключим стриптийзьора, който категорично казах да го няма, но вироглавите ми приятелки решили, че без него не може... Иначе имаше игра, в която трябваше да позная от снимки на присъстващите моми кой кой е (на снимките бяха като малки дечица). Имаше също така торта с колаж на Енрике Иглесиас с мен, с която торта се мазахме. Имаше много балони, цветя, тематични подаръци и невероятно мноооого танци, после дискотека.
На ергенското парти момците са се радвали на танците на две кючекини, пийнали и хапнали, танцували в кръчмата и после - и те в дискотека, но далеч от нас.
За мен тези партита са хубав повод за сбирка на приятели, не са наложителни, но ако двойките си имат доверие, се превръщат в незабравимо и страхотно изживяване за всяка от половинките.
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #46 -: март 10, 2012, 14:47:14 »

Аз съм за моминско парти със стриптизьор, но без да ме докосва, само танци и целувка по ръката като джентълмен. Това е просто за повдигане на градуса и за забавление, без да остава по прашки и да сядам в скута му. За подаръци - в секс шоп продават бонбонки под формата на бельо за ядене, но не  съм виждала как изглежда. Харесват ми и тематичните подаръци - напр. "Блаженство за тялото" и всички купуват различни подаръци - лосион, пудра, лак за нокти, ваучер за масаж, за хидромасажна вана, спирала, парфюм, ако  е бременна бъдещата булка (или ако не е за в бъдеще ще е от полза) олио за тяло за бременни и т.н. Друг вариант е напр. "Наслада за двамата" и се купуват неща, които да се харесат и за младоженеца - свещи, еротично бельо, книга кама сутра, олио за масажи (да си правят един на друг). Аз съм бъдеща булка и бъдеща кума:) и трябва да измисля интересни игри. Така, че ще следя темата и нека да не спорим, а да обсъждаме идеи, за да е от полза. Аз ще имам нужда:)А е нормално на едни да се хареса, на други не. Партито може да е в определен цвят - да има дрес код:), за да се отличава бъдещата булка, за нея да има було, коронка или венче, може и лента:)
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 10, 2012, 20:42:48 »

Аз обмислям идеята за моминско парти на СПА уикенд по женски в почивните дни преди сватбата...Само дано успеем да се организираме, а какво ще става там...времето ще покаже  girl_wink
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 10, 2012, 21:21:41 »

Vivid, чудесна идея. Дано успеете да се организирате всички  good Аз също исках подобен вариант, но става много сложно и много от приятелките ми няма да могат да дойдат.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #49 -: март 11, 2012, 18:36:41 »

Аз съм твърдо за ергенско и моминско парти  danceg Моето още не знам какво ще бъде, нито неговото, то има и доста време. Да си го организират неговите приятели както искат , аз му вярвам, ако някоя гола стриптизьорка го разколебае в мен, хич не е моя човек, а аз знам, че това е моят човек  girl_wink
За мен - искам да отидем на дискотека и да танцуваме до зори, стриптизьори не ща, те и без това всички ми приличат на гейове, но дискотека до зори задължително. На едни наши приятели си бяха направили моминско парти на морето, сватбата беше август, та те направиха Джулай морнинг на плажа и си прекараха страхотно. Младоженецът пък ходи да си пийне с приятели и най-вече да се наиграе на компютърни игри - него това му беше дерта  danceg Така, че съм за, само клишета да няма.
По темата със стриптизьорките - всички, които съм ги виждала са такива вълци, че никой нормален мъж, освен мъртво пиян няа да им се върже
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 15, 2012, 15:33:51 »

Момичета и аз да кажа за моето предстоящо моминско парти....Организират го моите най-добри приятелки които ще са и шаферки,сестра ми и още няколко приятелки.Много ми е интересно какво правят....не мога да се сдържам и постоянно питам,но никой нищо не ми казва,освен че моминското ми ще е в Бургас(там бях студентка)....И един ден отворих фейсбука на сестра ми pardon не се сдържах (понеже те там поддържат връзка,защото всички са от различни и далечни градове) и видях само началото "Здравейте момичета,вече наближава сватбата на .........,а както знаете тя е най-организирана от всички нас и е голям перфекционист,затова бъдете сигурни че очакванията и са много големи,затова трябва да направим и невъзможното за да ги надминем...."до там успях да прочета и сестра ми влезе и ме направи на нищо....та това знам,а също знам че ще имам стриптизьор,макар че им казах че не искам...но съм сигурна че ще има...знам също че ще има някой неща от обичате(за моминско)  в Африка,понеже една от тях беше в Африка и е разуча всичко...
Имам много големи очаквания наистина,но не знам с какво могат да ме изненадат,понеже преди няколко месеца организирах моминското на една от тях и съм изчела всичко възможно от интернет....
Ако ви трябват идеи за моминско,мога да помогна smile 
Нямам търпение вече....искам моминскооо  yahoo
Нямам търпение да
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 15, 2012, 15:35:48 »

Между другото утре съм на моминско парти на моя скорошна приятелка,така че ако ви е интеесно как е минало мога да разказвам... smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 15, 2012, 15:48:47 »

А милото много много не му се иска ергенско,той е спортист и рядко си позволява да пие...но кумът ниии   angry кумът ни е страшен грандоман....каза че взима мойчкият и го води в София....знам че нищо няма да е организирал,всичко ще е една велика импровизация,но ще има от всичко по много  cray  Гледам много да не мисля,защото не искам да мрънкам на милото...Кумът ще го забърка в какви ли не бъркотии,но все пак милото си има глава на раменете....
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #53 -: март 15, 2012, 16:58:36 »

Bulka88 - освен булка, тази годна съм и кума, така, че с интерс ще следя това, което ще споделиш:)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 15, 2012, 17:39:15 »

Bulka88 не се притеснявай..сигурна съм че всичко ще бъде ОК... на моя мъж прителите още от сега са завикали как ще го водят на сладкарница....абе яко ме бъзикат и аз им казах не на мене тия, че са ми ясни че ще се напият и куп други глупости сигурно ще организират...но аз съм решила и моминското парти да не отстъпва  diablo  blum
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 16, 2012, 09:40:19 »

Моминското ми със сигурност ще превъзхожда ергенското! danceg Само самия факт че най-близките ми приятелки от детството и от студентските години ще са на едно място в моя чест е достатъчно....понеже няма друг повод който да ни събере всички заедно...защото сме в 4-5 различни града пръснати...Много ги обичамммм  heart heart heart
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 16, 2012, 10:15:00 »

И аз нямам търпение за моето, да се съберем всички  yahoo Колко време преди сватбата планирате партитата? Моята сватба е в неделя и мисля партито да е предната събота.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 16, 2012, 10:21:46 »

Моята сватба е на 05.05,а моминското ще е на 23.04 (една седмица преди сватбата) smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 16, 2012, 10:22:34 »

И аз нямам търпение за моето, да се съберем всички  yahoo Колко време преди сватбата планирате партитата? Моята сватба е в неделя и мисля партито да е предната събота.
Нашата сватба е на 12 май, а моминското парти ще бъде на 10 понеже чакам приятелки да се приберат от чужбина, а те няма да могат по-рано.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 16, 2012, 10:25:30 »

Когато е по-близо до датата на сватбата май е по-яко, но мен ме е страх да не се отикам много   funnytooth и на следващия ден да ми е лошо  crazy
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines