Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:47:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Моминско парти ?
парти - 37 (68.5%)
купон - 17 (31.5%)
Общ брой гласове: 54

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ергенско и моминско парти част 3  (Прочетена 309964 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #270 -: юли 05, 2013, 23:55:37 »

Ми те мъжете се събират да си пийват и да си се веселят цяла вечер, и в кварталното кафе да са, пак може да стане беля.
Аз даже съм притеснена малко, че приятелите му не са много силни в организирането на каквото и да е било и може да го разочароват малко, но се надявам някой по-сериозен да се заеме с тази задачка.

Даже смятам, че е по-добре когато са по-далече. Все се чудя на жените, които ходят на проверки на половинките си в края на вечерта...какво се надяват да намерят броени дни преди да им се врекат във вярност...
Няма нужда да се тръшкаме, както каза Мрявка, намерението ми е да се забавлявам с приятелките, а не да чупя пръсти цяла вечер smile знам, че той ще е доволен ако аз съм си изкарала добре, и е взаимно.
« Последна редакция: юли 06, 2013, 00:17:13 от malkabulka » Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #271 -: юли 06, 2013, 08:51:29 »

В този ред на мисли..моето мило замина за Китен още от сега...Не че няма да го мисля, но аз пък отивам с приятели на плаж, а  от там съм замислила излизане с моите дружки по женски в родния ми град! А защо не импровизирана женска вечер smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #272 -: юли 11, 2013, 18:04:35 »

Както и майсторката сама е кръстила албума: "Купон да става" https://www.facebook.com/photo.php?fbid=574153942634850&set=a.574153879301523.1073741842.386899311360315&type=3&permPage=1
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #273 -: юли 20, 2013, 12:37:32 »

Партито си е парти и е чудесен повод да се отпуснете малко преди сватбата, а може би и за последно по този начин. Все пак после вече няма да е същото. По повод притесненията на дамите, една приятелка преди да се омъжи не спала цяла нощ на ергенското парти на мъжа си, да не би да се напие и да прасне нещо чуждо. Само, че истината е, че ако някой е склонен на чуждо (независимо кой от двамата), пак ще си намери кога да го направи. Както има една дума - до магазина ще иде и пак ще стане работата smile
Забелязвам, че Българския народ като цяло е много измъчен (какво да не е измъчен, цяло геройство си е , че още съществува), и много трудно се отпуска да се весели истински. Но това си е повод, използвайте го, не прекарвайте у дома в притеснения или ядене на пуканки пред телевизора. Ето ви един пример от чужбина, как трябва да стават хубавите неща. Приятно гледане smile . А забравих, това е от моминската парти. Няма да ви пускам ергенското, щото ще стане страшничко smile

https://vimeo.com/70666049

Хареса ли ви? Ако някой направи нещо подобно по колорит е екзотика, навит съм да го снимам безплатно ( ако съм свободен разбира се)
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #274 -: юли 27, 2013, 09:51:54 »

да, разкошно е! И моето моминско беше подобно, като изклчим взаимното ходене на фризьор - приятелките ми така се бяха постарали, че цяла вечер обикаляхме и ме изненадваха. Както и на съпруга ми ергенското беше извън града с преспиване и аз не питам как е - всеки си има право на неговата вечер с приятели/лки. А каквото станало - станало!
Делийски е прав, ако някой е решил - едва ли ще го направи тази вечер - и "до магазина" ще стане.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 27, 2013, 12:57:44 »

Делийски страхотно парти наистина smile Гледах и мечтах smile Нямам идея както са ми спретнали моите момичета, но се надявам да в вълнуващо. Сега, след като ме искаха миналата седмица за кума е и мой ред да мисля както да спретна на булката  diablo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 02, 2013, 21:21:57 »

smile привет и от мен smile на първото ни кумство- булката бременна, не искаше моминско, сега- на второто- булката ни 'много' бременна  lol Е, ще има парти, но ще е скромно- ще хапнем, пийнем, ще й подарим подаръче, няколко закачки и май май... с това ще се изчерпи партито smile но се надявам все пак тя да е доволна и да е весело и приятно за всички ни.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: август 02, 2013, 21:49:52 »

Еееее ros4e  ти голям късмет с булките  funnytooth
Но все пак, както значение има като булката е бременна smile Останалите можете да си полудеете и заради нея  yahoo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 03, 2013, 13:10:28 »

хаха, да, но все пак сме й подготвили изненадки  chee, та да не усети липсата на бар, алкохол, танци и разни ми ти там стриптизьори  DANCE
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 03, 2013, 17:18:55 »

Ох, мойте моми си направили група във фейсбук и не ме пускат... nea Не че не обичам изненади, просто не знам защо много се дразня ако нещо не е направено както ми харесва, особено за такива изживявания, които са веднъж в живота.  crazy Бях на гости на наште и случайно мернах на сестра ми на компютъра, че пуска оферти за разни стриптизьори  angry А аз хич не го ща... Искам  много смях, закачки и бъзици, даже алкохол не ми трябва.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #280 -: август 03, 2013, 17:43:22 »

eleni4ka не се дразни smile аз също не знаех нищо за моето парти и беше изненада след изненада. естетсвено най-голямата изненада беше стрптизьора след като бях казала че не искам, е като се появи така избухнах да се смея че никога през живота не съм се смяла толкова ROFL. той си тръгна и аз докато се успокоя дойде пак пак смях, и вече казах аааа край не искам да идва пак и ето го пак с торта с мъжки член е тогава вече припаднах от смях. от тогава съм ЗА  good  blush за стриптизиьорите! на мъжа ми му бяха пък наели парти бус и му бяха извикали някъква мис плеймейтка за стриптизьорка  shok. много се бяха постарали кумовете да имаме една незабравима вечер и двамта не сме искали тези неща но си останаха спомен и за двамата супер весел и незабравим!  pardon
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 03, 2013, 19:20:43 »

Еличка, не се ядосвай мила, по хубаво от изненадата няма. Аз пък съм човек, който винаги подозира нещо и накрая като дойде изненадата, аз не съм изненадана, защото съм подозирала че точно така ще стане! Наслади се на момента, аз съм решила да не мисля, просто каквото стане smile yahoo
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #282 -: август 06, 2013, 12:08:10 »

 *YAHOO*Моите момичета ще ми правят партито в петък. Почти не остана време, а аз все мисля с какво да ги иненадам. За сега съм спретнала лексиконче с въпросчета (което между другото намерих точно в тази тема). Но нещо не ми идва идея какво да им подаря като спомен. Мислях си да им гравирам по една химикалка или... и аз не знам вече. То време не остана, а и гравирането си е доста скъпо удоволствие. Някой може ли да ми помогне с идея?
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 06, 2013, 20:08:56 »

Аз мисля че точно тук имаше една съфорумка която беше направила кошничка с чаша и разни други интересни неща за шаферките си smile На мен това супер много ми хареса като идея
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 24, 2013, 13:19:27 »

Момичета помагайте ! Искам да купя нещо на моите момиче, НО! тук идва проблема... какво да е то?Незнам какво да приготвили, но искам да ги изненадам с нещо. Търсих гривнички от тия кожените коланчета, на които да сложим буки - шаферка, кума, но се оказа че буквите са на анг. а аз искам да пише на Бг. Някоя от вас виждала ли е такива буквички на БГ?
Или има ли идея , как да им сътворя нещо красиво за моите кокони>
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines