Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 01:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163885 пъти)
 
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 18, 2012, 09:12:38 »

 
 Ами, радвам се, че вие не сте получили отвратителното непрофесионално отношение, което получих аз при "Грънчаров и син". Моята сватбена агенция е "Дежа вю"- украсата на всичко, както си смятах ще ми излезе към 350 лева( изнесен ритуал- арка, цветя, масичка; ресторант- масите, булчинската маса, столовете), Ди Джей ще ми бъде Марти, видео- оператор: Петров, фотограф: Еми от "Фото Граф". Ресторантът, който ангажирахме е "Кипарис", намира се в лесопарка на Текето. Успех мили дами. smile
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #136 -: април 18, 2012, 10:39:38 »

Охх да Ви се оплача, ние още си нямаме оператор и май ще се наложи да си викаме от някой друг град, понеже искахме да ни снима ЦАНЕВ, защото ни хареса стила им на работа, но сме закъснели и датата ни е вече заета sad Не съм звъняла на Петров, но и да е свободен не искам да ни е той оператора, защото миналата година на парада на булките той е снимал и гледах диска и без малко да падна от ужас. Буквално свят ми се зави докато гледам, такова хаотично въртене на камерата не бях и сънувала, че може да се сътвори от човек при това уж занимаващ се с това професионално. А и моята приятелка която ми даде диска да го гледам ми каза че този Петров се мислел за нещо като "КАЗАНОВА" и постоянно подмятал някакви тъпи бъзици, погледи и т.н. Ами извинявам се, но аз поне не искам такива изпълнения на сватбата си ! Ще се ходи май до Търново, макар, че цените там са красиви на тези услуги, но няма как за съжаление  crazy
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 18, 2012, 18:09:05 »

NaTom браво, много работа си свършила около сватбата  smile
Светла, и аз не бих направила компромис със сватбата си, най-добре търси видеооператор от друг град. За щастие наех всички професионалисти доста по-рано, но исках да съм сигурна в тях. Според мен музиката, видео и фото са много важни.
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #138 -: април 18, 2012, 18:30:13 »

Напълно съм съгласна с теб manuella . От тези хора които си изброила по-горе зависят спомените ни от този прекрасен ден. Благородно ти завиждам, че си имала късмет и си си наела хората в които си сигурна, че ще се справят блестящо със задачите си. Днес говорих с оператор от В. Търново и въпреки цена на пакет 800 лв. ще ги прежаля без да ми мигне окото, но поне ще съм спокойна smile
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 19, 2012, 09:43:06 »


 Ами, аз вече съм си капарирала Петров, така че се надявам да остана доволна от него, само едно негативно мнение съм прочела за него до сега, а прочетох страшно много положителни мнение и ми го препоръчаха няколко човека, за това и се насочих към него, де. Така че се надявам да се справи прилично. Успех! smile
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #140 -: април 19, 2012, 10:05:06 »

Стискам ти палци, и дано нямаш проблеми с него и с крайният резултат! Според мен обаче "добре свършена работа на оператора" е доста относително понятие, защото много зависи какви критерии има човек все пак. Аз специално искам сватбеният ми филм да е перфектен smile Успех и на теб Zorinka
Активен
Petar_Petrov
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #141 -: април 20, 2012, 18:48:16 »

Здравейте на всички.
Време е вече да се намеся и аз. Правя го с името си и  личната си снимка,тъй като няма от какво да се срамувам или притеснявам.
Уважаеми колега представящ себе си,като svetla_ruseТова, което правиш е жалко и много не професионално да се опитваш да влияеш на мнението чрез многократните си постове в този форум на хора,който са решили да направят една от най-сериозните крачки в живота си на фона на ширещата се безработица и скъпотия.
В процеса си на професионално развитие лично за себе си съм взел решение да не рекламирам труда си, чрез сайт.Най-голямата реклама за мен са доволните ми клиенти,диджей,фотографи и една от доказалите се с изключителния си професионализъм и новаторски идеи агенция в гр.Русе.Същите многократно ме алармираха,че във форума има съмнителни публикации за мен,за това се принудих да взема отношение от уважение към тях.
Относно стила ми на работа - представям събитието което филмирам изключително динамично. Във филмите ми има много екшън и положителни емоции.Рядко си позволявам да снимам от един ъгъл обичам да съм навсякъде,за да може всеки от въпросния ден да получи своето място във филма.
Относно набеждаването ми,че се вживявам като "Казанова"-в своя защита мога да кажа само,че нямам проблеми с потентността,но там от където си вадя хляба не вадя.............. smile
 Но да обърнем малко внимание и на публикациите на въпросният пардом въпросната svetla_ruse
Пост 1, стр.2 от 07.11.2011г. - сватбена подготовка и споменаване на конкретно име
Пост 2, стр.3 от 19.12.2011г. - поредната реклама и за да се засили ефекта и претенциите на въпросната уж букла с цел умаловажаване на професионализма на Русенските оператори започва търсена на такива в друг град.
Пост 3, стр.3 от 20.12.2011г. - отново минути за реклама
Пост 4, стр.9 от 02.04.2012г. - нападение по DJ Паци - може би защото не е от приятелския кръг.
Пост 5, стр.10 от 18.04.2012г - явно колегата П П става заплаха след поредното филмиране на Парада на булките и популярността му сред участничките и във Faceboоk. След въпросното събитие започва зверско оплюване за стила на работа и държанието му.В процеса си на работа съм установил следното,че младоженците научават всичко което е ставало по време на сватбата им след като изгледат филма.
Пост 6, стр.10  - този пост е пост на защита от бъдеща клиентка на П П
Пост 7, стр.10 от 18.04.2012г. - Ура Ура  yahoo след няколко месечни усилия и оплювания вече имаме оператор за 800лв. Може би услугата включва и вечеря на свещи с един от младоженците.......
Пост 8, стр. 10 - отново в полза на П П
Пост 9, стр. 10 - поредният жалък коментар, а може би защото датата 15.09. е все още празна на въпросният колега. А защо ли ???

 PS   Очаквам поредния злобен коментар не с голямо търпение тъй, като съм се отдал на развитието си като видео оператор и монтажист и не разполагам със свободно време да обръщам внимание на жалки опити за подронване на авторитета ми уважаеми колега(svetla_ruse), но наложили се отново бих паднал до нивото ти тъй като да си призная много се забавлявах.
« Последна редакция: април 20, 2012, 18:52:59 от Petar_Petrov » Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #142 -: април 20, 2012, 23:36:12 »

Добре, напълно съм наясно, че никак не Ви е харесал моят коментар относно работата Ви, но все пак това тук е форум и точно тук е мястото и за впечатления от работата на различните хора, които са с нас в сватбеният ден , нали така? Гледала съм Ваша работа г-н Петров и съм чувала точно тези неща които написах и затова и съм ги споделила. Това, че на Вас не Ви се нрави и не търпите критики относно работата си говори много лошо за Вашата личност. Все пак точно ние сме тези които могат да кажат кой и как се справя, а не Вие да пишете по 100 реда и да се мъчите да ни убедите в това което ние виждаме, че не е така! Извинявам се, ако съм Ви обидила с коментарите си, но както по-горе съм написала това си е лично мое мнение за работата Ви и не ангажирам абсолютно никого с него. Все пак всеки си има глава за да мисли и очи за да прецени кое е най-добре за него! Изпращам Ви линка на хората които ще снимат моята сватба от Велико търново на лично съобщение за да не сметнете и това като Ваша антиреклама и щом не Ви се вярва за тарифите на които работят ги попитайте сам, дано поне на себе си вярвате !
« Последна редакция: април 20, 2012, 23:42:52 от svetla_ruse » Активен
Petar_Petrov
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #143 -: април 21, 2012, 10:44:25 »

  Привет, колега
  Виждам, че си си легнал късно 00.36 часа. Разбира се нормален час за нас операторите особено ако на следващият ден имаме сватба. Леко ненормален обаче за твоята героиня „svetla_ruse”  чиято уж сватба е далечко.  При условие, че вече е избрала оператор е малко странно да има такова вманиячаващо желание да кисне в сайта ежечасно, а може би и същата съветва на лични съобщение булки търсещи си оператор.
  Но това е нормално явно за теб - не обичаш конкуренцията и разбира се една висока оценка за мен за, което ти благодаря. Явно ти е много трудно да проумееш , че това тук е форум за хора основно младоженци, които искат да си взаимно помогнат и улеснят подготовката на сватбения ден. Тук не е място за самореклама. Както ти казах на мен не ми е нужен сайт моята реклама са доволните ми клиенти.
  Определено мога да кажа обаче, че много добре се вживяваш в ролята на кандидат булка. Но малко си се поувлякъл, защото тук прозира завистливия операторски поглед. Всеки си има стил колега. Аз снимам изключително динамично, защото за мен въпреки 20 годишния ми стаж снимането все още е удоволствие, а явно теб вече те отегчава и го правиш основно заради парите.
  Приятно снимане днес колега. Предполагам следващият отговор ще е след 21.00 ч., а знам ли може и по време на сватбата да проверяваш сайта за отговори и мнения. Аз ще поработя утре. Уви от вчера ставам редовен посетител на този сайт като теб, но с името и снимката си  докато модераторите се намесят.

PS Приятелският кръг ти е подействал много лошо. Това, което правиш те прави злобен, а може би ще повлияе на работата и здравето ти. И въпреки всичко пожелавам добър сезон.
Активен
svetla_ruse
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #144 -: април 21, 2012, 10:57:10 »

Последният коментар не можах да го проумея напълно, най-вече частта в която ме наричате "колега". Не съм Ви виждала в нашата фирма, но все пак е възможно да работите и Вие там. Аз съм в офиса, елате моля Ви да се запознаем невиртуално:0 А това, че не си лягам рано се дължи може би на факта, че и други освен Вас "нямат проблеми с потентността". А това, че както казвате се занимавате от 20 години с тази професия говори не много добре за Вас, понеже явно не сте научили за всичкото това време кое е красиво и какво точно харесват младоженците. Аз смятам да се откажа от такива безсмислени спорове, понеже е очевадно, че Вие г-н Петров не обичате да Ви казват истината в очите и Ви се иска тези коментари да са както Вие казвате от "някой Ваш недобросъвестен колега, който не търпи конкуренция". Успех и на Вас !
Активен
Petar_Petrov
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #145 -: април 21, 2012, 11:18:01 »

Светкавична намеса и голллл
Колега явно си взел развитието ми доста навътре. Не знаех, че съм ти повлиял толкова. Но пак ще каже личи си завистливия операторски поглед. Войната започна ти, а не аз.
Благодаря ти, че ми връщаш пожеланието за добър сезон. Както се казва за всеки влак си има пътници.
Приятна работа.
Активен
Turlik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15


[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http:/


« Отговор #146 -: април 21, 2012, 16:12:03 »

Здравейте на всички. Доста отдавна не съм писала тук, но това което се случва в момента във форума не мога да го подмина.
Svetla_ruse, не знам с каква цел оплюваш видеоператора Петър Петров, а и не ми е работата. Затова се обръщам към всички останали кандидат-булки. Моята сватба мина на 4 септември 2011г. Петър Петров засне това прекрасно събитие. Това е краткото клипче от нашата сватба: https://www.facebook.com/photo.php?v=2681073036339&set=vb.1541707868&type=2&theater
Мисля, че видеото само ще каже всичко за оператора и едва ли ще се намери някой, на който да не му хареса работата на Петър Петров.
Zorinka, сигурна съм, че ще останеш доволна от работата му. Работи незабележимо, дава готини идеи по време на самата сватба (когато на теб ама изобщо не ти хрумва нищо от динамиката на деня), крайния резултат го получаваш в готина опаковка ( може и да ми се смеете на това, но примерно диска със снимките ми съм си ги получила в счупена кутийка, но това е съвсем друга история), през цялото време се съобразява и се допитва до твоите идеи и твоето виждане за сватбения филм. Между другото, моята сватба също беше в Кипарис и само благодарение на неговата осветителна техника имам няколко нормални снимки, т.к. фотографа който си бях избрала въобще не се беше погрижил за това.
Нашия филм, бяхме решили да си бъде като на кино, с името му в начало: "Сватба по никое време", с изброяване на главните действащи лица, накрая искахме като във филмите с Джеки Чан, след като свърши филма, да има няколко комични епизоди. Всичко това той ни го изпълни точно така както го бяхме намислили. А съм достаааа претенциозна и обикновено трудно човек може да ми угоди. Не е за хвалба, но си е истина  smile
Бъдещи булки, пожелавам ви много приятни емоции и перфектна сватба!
Активен
svetlana_velikova
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #147 -: април 21, 2012, 23:27:49 »

Здравейте,
казвам се Светлана Великова. Сватба ни се състоя на 10 декември 2011 г в механата на х. Рига. Когато започнахме приготовленията около събитието, осъзнах колко са полезни подобни форуми, и как споделянето на мнения могат да насочат всички бъдещи младоженци. За това реших и аз да споделя впечатленията си от сватбения ни ден. С искрена радост мога да заявя, че се получи красива и емоционална сватба, надвишаваща очакванията ни.
    За сватбената рокля използвах услугите на приятната млада дама Румяна Гигова от моден салон LUX, който се намира на ул. "Зорница". Доволна съм от стремежа и да изпълни желанията на клиента и от съветите за цялостната визия. Организацията на сватбата ни поверихме на сватбена агенция DEJA VU в лицето на Грозданка Генкова - ул. "Болярска" 12. Изключителен професионализъм и прекрасно отношение, едно страхотно девойче, което върши своята работа с любов и желание. Чрез нея си избрахме и се свързахме с оператора Петър Петров, dj Марти и фотографа Георги Кехайов. Тримата са невероятни професионалисти, забавни и пълни с идеи, а като екип са много добри. Не мога да не спомена и невероятната цветарка на ул. "Пирот" (до механа Асансьора). Обслужването в  х.Рига също беше на ниво и няма нещо, за което да се оплачем.
                         http://www.youtube.com/watch?v=KMHXPXwY7Lk
    Поради актуалния конфликт около името на оператора Петър Петров, бих искала също да споделя краткия клип от сватбата ни  , тъй като това е човека, на когото се доверихме за заснемането и. Сватбеният ден е динамичен , изпълнен с изненади и наситен с емоции, неговият подход на заснемане отразява всичко това, това е една от причините да го изберем. Определено не съжаляваме.
     За финал мога само да добавя, че след всички приготовления и вълнениня, този специален и незабравим ден минава много бързо. Остават спомените, запечатани от обективите на камерите и фотоапаратите. Пожелавам на всички бъдещи младоженци да изберат правилните хора, които да им осигурят качествени и красиви спомени. Благодарни сме, че сме от щастливците в това отношение.
     
     
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #148 -: април 24, 2012, 22:21:39 »

Дискусията за/на операторите я намирам за много грозна и неподходяща за тази тема.

Ако наистина имате съмнения, че светла_русе е конкурент, а не булка, пишете на модераторите, те могат да проверят. Няма смисъл от един куп постова с хвалебствия, написани в твърде подобен стил. На мен по-скоро тази защита на честта ми се струва съмнителна, но както и да е.

Нека да се върнем към темите, които наистина ни вълнуват нас, бъдещите Русенски булки, моля.  girl_wink

Мануела, много изгодна оферта си получила явно, за колко гости е?

Цитат
украсата на всичко, както си смятах ще ми излезе към 350 лева( изнесен ритуал- арка, цветя, масичка; ресторант- масите, булчинската маса, столовете)

Доколкото знам само арката струва към 80лв, а калъфите на столовете са към 2лв на стол. Каква ще ти е украсата за масите и колко маси са? Моята оферта ми се струва много, много преувеличена...

Другото, което ме изненада, е цената, предложена ми за прожектор и екран за слайдшоуто - 400лв! Няма да ги взема от там, разбира се, но откъде? В Бургас струват 60лв, би трябвало и в Русе да може да се намери за толкова горе-долу.

Ние си сменихме часа за гражданското и ритуалът ни ще бъде в 15:30. Ще се засечем ли с някоя от вас на 25.08.2012?  danceg

Дойде едната оферта от кейтъринга: за наем и транспорт на маси, прибори и посуда за 150 госта: 5000лв! shok Направо ме е страх да си показвам годеника вече и ще крия доколкото мога, че е германец. Имам чувството, че всички цени скачат само докато си кажем къде живеем. На някого ако му трябват пари- да заповяда тук да си набере малко, те растат по дърветата.  tease
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: април 25, 2012, 08:21:58 »

Natom, малко съм намалила сумата  Wink Актуалните цени са 2,2 на стол - панделка и калъф; 1 лв. - само панделка; 1 лв. на човек за бяла покривка от агенцията; 0,33 ст. на човек за банд; 0,36 ст. на човек за салфетка от агенцията; От 60 до 80 лв. за параван зад младоженска маса; 50 лв. - маса за младоженци; 60 лв. - украса на арка за изнесена церемония; 10 лв - бяла пътека; 15 лв. - ритуална маса. Това са цените, които имам аз. Около 460-500 ще излезе украсата за 100-110 човека, като аз лично май ще се откажа от белите покривки на агенцията и ще използвам тези на ресторанта (Рига), тъй като цвета на сватбата ми ще е златисто и лилаво и те ще подхождат.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines