Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:28:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 163720 пъти)
 
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #90 -: март 06, 2012, 18:00:16 »

Manuella: Браво! Радвам се, че си успяла smile Успех и в предстоящите начинания!
Активен
NaTom
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #91 -: март 08, 2012, 22:41:10 »

Честит Празник, скъпи дами! Много любов, здраве, усмивки и една незабравима сватба ви пожелавам!  girl_wink

Мануела, браво за напредъка. Поканите сама ли ще ги правиш?

Аз ще ходя на 24ти март тук в Щутгарт да пробвам рокли с една приятелка, която ще се омъжва през септември в ДЕ. Дано така да добия представа какво искам, защото в Русе ще имам мнооооого малко време и мнооооого задачки...

Някой има ли опит с русенските кетъринги?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 09, 2012, 09:28:23 »

Момичета извинявам се че се включвам с  Offtopic ,но има размяна на подаръци за Великден.
ето и линк към темата http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,31435.new.html#new
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 09, 2012, 10:01:29 »

NaTom, поканите ще ги поръчвам, няма да ги правя сама. Трябва да мисля текстовете, защото ще имам отделни покани за родители, кумове, шаферки и гости.
Много хубаво си решила да мериш рокли, понеже каквото и да си харесаш на снимка, първо трябва да измериш няколко вида рокли и така ще можеш да прецениш кое ти стои най-добре. Разгледай моделите като линии и се постарай да пробваш от всички модели.
Аз се бях насочила към много тясна рокля, цялата от дантела, много изчистена,имах удоволствието да облека една такава маркова рокля и нито аз, нито майка ми и две приятелки, които бяха с мен ме харесаха. Купих си коренно различна рокля и ми стои великолепно.
Успех  good
Активен
vilijolie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #94 -: март 12, 2012, 17:39:40 »

Здравейте!
Досега ви четох постовете във форума, много сте полезни момичета smile
Нашата сватба ще е на 9 юни, така като гледах сме голям отбор на тази дата lol) Аз живея в София и си организирам сватбата в общи линии сама, а иначе приятели от софийска агенция ще дойдат да ми украсят ресторанта.
Резервирали сме храма "Света Троица" и басейна на "Русенското Ханче". Ще си доведа оператор, защото русенските изобщо не ми харесват, но за това вината сигурно е в мен, тъй като се занимавам с телевизия и критериите ми за снимки и видео са завишени. Но наехме Георги Кехайов за фотограф и като му гледам работата изглежда много добър:)
И така остана само оркестър, който искам да е и в ресторанта, заедно с DJ-я.... обаче нямам никаква представа към кого да се обърна. Мисля, че не искам Мариян, не съм останала с добри впечатления от него sad Помагайте!!! Знаете ли добри музиканти в Русе???
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 12, 2012, 19:07:50 »

Добре дошла vilijolie smile
За съжаление не мога да помогна с избора на музиканти, тъй като ние ще сме само с DJ Данчо.
Поздравления за избора на фотограф  Bravo И ние ще му се доверим.
Надявам се да сме ти полезни, ако имаш други въпроси.
Активен
vilijolie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #96 -: март 12, 2012, 23:41:43 »

За фотограф първо си бях харесала Явор Седянков, той прави наистина превъзходни снимки, но той се оказа зает за тази дата и с него се разбрахме да направим фотосесия няколко дни след сватбата. После открих Георги Кехаайов и ми направи също много добро впечатление. Оказа се, че в Русе има наистина много добри фотографи:) Повод за гордост  yahoo

А за музиканти, DJ Венци ми е братовчед, той ще бъде на сватбата ми и за да може да се усети все пак и като гост ще вземем музиканти да го отменят smile И той се нагърби да ми намери музика. Ако намеря някакви готини ще пиша, че явно са кът и трябва да се знаят!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 13, 2012, 07:57:23 »

vilijolie, колко човека искаш да са музикантите? Сега се сетих, че за златната сватба на баба и дядо и след това за юбилея на майка ми бяхме наели музиканти, мъж и жена-певица. Бяха много добри и като глас и като музика. По спомен май вземаха 50-60 лв. на час. Мога да попитам за телефона да проучиш, ако искаш да са само двама, а не цял оркестър  smile
Активен
vilijolie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #98 -: март 13, 2012, 11:11:46 »

Благодаря ти, manuella, че се отзоваваш  smile
Те трябва да са същите, които ще ме извеждат от нас като ме взима младоженеца. Така че мисля, че мъж и жена не е много удачно. По скоро някакви трима музиканти, такива с тъпан, акордеон... както си е класиката в жанра smile Ще видя сега дали ще ми намерят някакви, ако го закъсам обаче ще ти пиша на лични за контакти на твоите Wink
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 13, 2012, 12:30:27 »

 
 И аз отдаван не съм писала, бях оставила сватбата на заден план, но тези дни реших да отметна някое и друго перо. В моя случай, тъй като годеникът ми не е български гражданин, трябваше да подам декларация, че желая да се омъжа за чужденец, подава се в стая 122 на общината- между другото много мила жена е служителката съвсем спокойно и подробно ми оябсни всичко и каза, каквито и колебания да имам да отида и да я попитам пак- за тази декларация се заплащат 11 лева и се чака три дни, тя ще послужи и за признаване на брака в съответната втора страна. Това го казвам, ако евентуално има и други в моето положение и не знаят, какво се изисква. Медицинските на двамата се правят тук, най- много месец преди сватбата, младоженецът също трябва да представи подобна декларация, може и да е просто справка за семейно положение, с апостил ( за всеки случай). После, когато имаме определен ресторант се подава молба за изнесена церемония ( която струва съответно за делничен ден- 80 лв, за почивен- 180лв.). Другите необходми документи са актове за раждане, лични карти и декларации за сключен брак. Аз няма да имам църковен брак, така че не зная за него, какви документи се изискват.
 Сега си избираме покани и тема на сватбата, цвят, цветя... Търся си също фотограф и видео оператор и се чудя имам ли нужда и от двамата? Колкото до ресторант, мисля си за "Кристал" до старата поща, хотел "Фамилия", на международното шосе и "Рига", още не съм ходила да говоря с тях. Агенция смятам да ми бъдат "Де жавю".
Ами за сега май това е, сега като сумирах нагледно, не съм свършила кой знае, какво... biggrin
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 13, 2012, 12:58:17 »

Zorinka , ако имате възможност наемете и фотограф и видеооператор. Двете услуги са много различни и остават страхотен спомен. Аз, когато гледах сайта на видео Цанев, попаднах на видеоклипове от сватби и въпреки, че не познавам хората, много се разчувствах  smile А за ресторантите, трябва да огледаш самата обстановка. В Кристал е хубаво, но самият ресторант е някакси много тесен и дълъг (като коридор) и за моята сватба от 100-110 човека не е удобен. Няма да се повтарям защо съм избрала Рига smile И за агенцията чудесен избор  good
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 13, 2012, 13:59:50 »


 Моята сватба ще е максимум 60 човека, но ще отида и до Рига. Аз май се спрях на фотограф и оператор, дали някой може да ми услужи с телефон за връзка с Кехайов- фот. и Петров- видео
Активен
vilijolie
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #102 -: март 13, 2012, 17:29:01 »

Георги [Това добре, но чак координати. Много рекламно.] - И аз съм се спряла на него. Страхотни снимки прави smile после ще обменяме  blum
« Последна редакция: март 14, 2012, 09:38:51 от Teo » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 14, 2012, 09:35:22 »

Момичета, споделете къде планирате на направите фото сесията на сватбата? Аз съм оставила 60 мин. за основната фото сесия и се чудя къде да я направим. Много ми харесват снимките по уличките на центъра, но ми се иска и някъде другаде.
Активен
Zorinka
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 15, 2012, 20:27:35 »


 Някой правил ли си е/ ще си прави ли сватбата в комплекс Вадис? Да ме ориентирате за цени и отношение. Не съм мислила още за фотосесията, но си мисля по центъра в двете градинки, нещо такова...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines