Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:51:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 6  (Прочетена 230127 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 28, 2012, 17:29:46 »

 сладкарница Йоанна,Благоевград http://www.yoannacakes.com/ . Цена на парче е между 1,50 и 2лв., на мини тортичките не попитах, понеже не знам дали в ресторанта ще ни разрешат, но предполагам също са около 2лв.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #256 -: февруари 28, 2012, 18:04:28 »

Цената е добра, не съм чувал такава в София.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 28, 2012, 18:07:30 »

Във Варна цените вариират от 2.50 до 3.50, поне миналата година гонеха тези цени...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 29, 2012, 13:36:52 »

малко идеи
http://www.nutmegs.biz/wp-content/gallery/wedding-cakes/pict0002.jpg

http://www.nutmegs.biz/wp-content/gallery/wedding-cakes/cienna-wedding-3.jpg

http://www.nutmegs.biz/wp-content/gallery/wedding-cakes/pict4547.jpg
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 29, 2012, 18:01:19 »

Здравейте,
В София има и места , на които не са толкова високи цените. Например в Суходол дават 1.50лв на парче , което е доста приемлива цена smile и в Овча купел има цех, там дават 1.70лв на парче smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 29, 2012, 18:15:39 »

сладкарница Йоанна,Благоевград http://www.yoannacakes.com/ . Цена на парче е между 1,50 и 2лв., на мини тортичките не попитах, понеже не знам дали в ресторанта ще ни разрешат, но предполагам също са около 2лв.

Нашата торта беше от там и сме страшно доволни  good Bravo yahoo
Торта за разрязването(това ни беше и десерта) беше 80 парчета + 5 отделни торти, защото нашите гости бяха 150 + декорацията всичко това излезе 296лв. good Доставката е базплатна за рамките на града. Мисля, че е много добра цена  girl_wink Но 5лв на парче  shok  Oh my ... Това е най-извесната сладкарница в Благоевград(аз не съм от тук но всички мой познати ми я препъчаха) от доста време я има и тортите са много вкусни  Torte за всеки повод взимаме от там  girl_wink

Ето я и нашата торта:

« Последна редакция: февруари 29, 2012, 18:18:55 от miauka » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 29, 2012, 20:39:44 »

Прекрасна снимка и торта  blum
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #262 -: февруари 29, 2012, 20:57:39 »

Аз бих дал съвет относно тортите, винаги проверявайте дали ресторанта има възможност да я изработи и предложи. Това е известно улеснение за вас. Вярно , че може да предложат някоя кофти торта, но ако са специалисти  и си разбират от работата, винаги е за предпочитане. Тортите който се носят от цеховете винаги са малко по -сухи, за да не се разпаднат при транспорта. Това означава, че ако в ресторанта има майстор сладкар, вашият избор ще е без ограничения.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #263 -: февруари 29, 2012, 21:13:12 »

делииски, ако въпросът не те притеснява къде в търново правихте вашата торта?
« Последна редакция: февруари 29, 2012, 21:15:23 от theone » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #264 -: февруари 29, 2012, 21:22:22 »

Здравей, сватбата беше в София, тортата я правиха ресторант Флауърс. Това което виждаш по снимките ми от Търново е 2 дни след сватбата. Една приятна разходка заедно с фотографа.

Относно тортите дадох този съвет, защото нашата торта беше доста сочна и мека, с пълнеж от плодове и крем и в този си вид не може да се изработи на друго място, защото не може да се транспортира. Другото предимство беше, че в моя ресторант има много сериозен екип, който я изработи съвсем прясна, в деня на сватбата.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 01, 2012, 09:25:30 »

Аз бих дал съвет относно тортите, винаги проверявайте дали ресторанта има възможност да я изработи и предложи. Това е известно улеснение за вас. Вярно , че може да предложат някоя кофти торта, но ако са специалисти  и си разбират от работата, винаги е за предпочитане. Тортите който се носят от цеховете винаги са малко по -сухи, за да не се разпаднат при транспорта. Това означава, че ако в ресторанта има майстор сладкар, вашият избор ще е без ограничения.

Deliysky е прав. В нашия ресторант дори ни задължават тортата да е от тях. В началото не ми беше особено приятно, но с времето разбрах, че това си е един дерт по- малко.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 01, 2012, 12:13:54 »

Подкрепям, тъй като нашата сватба също ще бъде в ресторанта, в който ще празнува sunset. Сватбената торта си влиза в куверта и изобщо е едно голямо улеснение! Не съм толкова запозната с торто-правенето, но това което каза Deliysky за тортите, които се правят по - сухи, понеже се транспортират е още една причина да се радвам, че сме се спряли на другият вариант.  good
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 01, 2012, 20:43:57 »

Благодаря ви момичета   give_rose  give_rose give_rose
Аз винаги съм си представяла тортата голяма на 4 етажа и стана точно такава каквато я искахме  yahoo Беше в тоновете на сватбата и многоооо вкусна  Torte Тази снимка ми една от любимите  girl_wink
И нас искаха да ни задължат тортата да е от ресторанта,но аз имах точна определена идея как искам да изглежда тя и не знаех как работи техния сладкар дали ще е вкусна (аз съм голям любител на сладкото) и затова решихме, че ще я поръчаме от място където знаем как работят.
Но наистина ако сладкарят е добър това не е лош вариянт  good
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #268 -: март 01, 2012, 20:50:12 »

Виждам, че много често се коментира цената на тортите но не и качеството, което няма как да се види на снимките колкото и красиви да са те. Питам се никой ли не се интересува - какво яде. Много често тези красиви торти са от нискокачествени продукти, някой от които много вредни за здравето. В този ред на мисли същото важи и за цялото меню. От голямо значение за здравето е качеството на продуктите които се влагат в ястията. smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 01, 2012, 21:00:00 »

За мен няма особено значение каква ще е на вкус тортата. Искам да има вид, нищо повече, не си падам по - сладкото, а и след всичкото ядене на сватбата повечето гости нямат място за торта.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines