Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:21:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 6  (Прочетена 229181 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 18, 2011, 18:34:06 »

Eхаааааааааааа каква торта. Мен щеше да ми е жал да я разрежа...  shok  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 18, 2011, 18:52:39 »

Хайде да се запиша първа! Wink
Имам позната, която прави невероятни торти и аз взех, че и предложих да ми направи сватбената торта. Добре, обаче тя така се притесни ..... започна да се чуди и мае.... но все пак прояви интерес. Та, чудя се сега от къде да намеря поставка за торта за вграждане. Някой знае ли от къде да намеря такава под наем? Дали от някоя сладкарница ще ми дадат?
А сертификат ще ти издаде ли?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #32 -: юли 19, 2011, 08:07:41 »

Посумче, ще я питам като се видим дали ще има тази възможност. Има си заведение за хранене...
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 20, 2011, 13:03:51 »

Аз искам да ви кажа ,че съм ужасно разочарована от нашата торта  sad бяхме харесали един модел за 40 парчета ,но в последният момент гостите намаляха до 25 и от сладкарницата отказаха да ни направят същият модел и трябваше в последният момент да избираме друга ,каквато и да е  diablo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 26, 2011, 16:00:52 »

panteryx , много неприятно се е получило с твоята торта sad

Аз също мисля да сме с малка торта за разрязване и парчета за гостите. да знаете цени на торти Чочко?
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #35 -: юли 27, 2011, 09:39:33 »

Да докладвам: Отказахме се от вариант домашно направена торта. Ще си я поръчам готова.  Wink
Така е по-добре, за да спестя големите ядове на моята приятелка.
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 30, 2011, 16:24:14 »

и аз ще се включа малко в темата за тортите  blush  Наскоро беше сватбата на сестра ми (04.06) във Варна, та там си имат една салдкарничка в кв.Галата където правят невероятно вкусни торти. Правят и малки отделни тотички които да се сервират на гостите. Цената на такова парче е към 3.00лв а големината му е доооста сериозна (малко по-голямо от нормално парче торта). Та бях много впечатлена и очарована от този вариянт за малки тортички с перфектен вид за всеки гост и тръгнах и за нашата сватба да търся такава само че в София... и тук идва най-тъпото  Oh my ... Такива вариянти почти не са чували в сладкарници като Романс, а в Неделя цената на едно такава мини тортичка е 7.00лв за къде къде по-малък размер  crazy Та това е повече от двойна разлика в цената!!! Другото което ме впечатли че масово из сладкарниците си "тикат" сметановите торти с рози  bad  Търсенето на торта се оказа по-сложно от колкото очаквах, а да си я поръчам чак от Варна е немислимо. Накрая се спряхме на вариянт с малка тортичка за ритуала (аз така или иначе не харесвам етажните грамади) и друга правоъгълна, която да се разреже за гостите и да бъде основно вкусна. Спрях се на сладкарница BabyFly и се надявам наитина да имаме "НАШАТА" тортичка. За кумата ни също избрах торта от там, под формата на букет  Girl_hide Тя ще и бъде подаръче за което ще трябва да тропне малко ръченица за да и е по-сладко после  Torte  Лелее дано не ви отегчих с точи пост, но исках да подчертая разликата между Варна и София и за какви неща си усложняваме живота тук  diablo
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 30, 2011, 16:26:47 »

 blush и още нещичко...само за настриение  blum


* wedding-toppers.jpg (24.16 KB, 336x419 - видяно 4446 пъти.)
Активен
Cari
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #38 -: юли 30, 2011, 20:30:34 »

И аз да споделя нашия опит. Поръчахме си тортата от Mr. Dino и сме много доволни. Още нямам снимки, но скоро ще кача, а я има и на сайта им - бледо зелена с много бели цветчета. А за вкуса нямам думи. Много гости ни питаха каква е тази невероятна сватбена торта, страхотен вкус. Тортата, която си избрахме беше еклерова с крем маскарпоне, и се сервира доста охладена и леко прилича на сладоледена. В жегите беше страхотно. Момичето, което я аранжира и украсява е много мило, внимателно и усмихнато. Отношението цена - качество е супер. Препоръчвам ги на всички. Забавлявайте се с подотовката на голямото събитие.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #39 -: юли 30, 2011, 21:20:15 »

steli4ka, и аз имам същият проблем - днес гледахме торти и пасти в Неделя, но разликата в цената и грамажа за... очевадни... гледахме и едни торти "Росита", където предлагат парчето торта за 3,30лв и пасти за по 1,80лв и до колкото разбрах са си нормални парчета (така и не питах... но ще се обадя пак да питам); утре ще ходя до "Лагуна " и "Жоси" и после ще пиша пак smile
Cari, какви са цените в Mr.Dino?
« Последна редакция: юли 30, 2011, 21:27:01 от animal » Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #40 -: юли 31, 2011, 15:25:39 »

Някой има ли впечатления от торти "Калина"? http://www.tortikalina.com/02/936-00-85/products/index.html?iid=383&cid=97&scid=132
Днес се обадихме да питаме за поръчка и ни казаха, че парчето е 1,60лв! Утре ще отидем на място да видим за какво става дума (като вкус най-вече) smile
Разглеждах също и слакдарски цех Азалия http://www.azaliabg.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=49&Itemid=59  и http://www.et-petrov.com/cakes/wedding/ - тук парчето е по 1,76лв!
Моля, ако някой е опитвал тортите на някоя от тези фирми да сподели мнение smile  give_rose
Ето и още едно добро предложение - сладкарници "Athene" - 25лв/кг (стана ми странно, че там ги определят не на парче, а на килограм) smile
« Последна редакция: юли 31, 2011, 21:08:30 от animal » Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 31, 2011, 22:01:58 »

Cari,   какви са цените в Mr.Dino и ти ли си хареса готова тяхна торта или им показа снимка по която искаш да бъде? Питам те защото, като им разглеждам сайта вярно доста от тортите съм ги виждала като моделчета из гугъл. Сполучливо са ги пресъздали, а и щом и вкуса е супер то значи са перфектната препоръка тези Mr.Dino. Остава само въпроса с цената. То може и да попитаме на място разбирасе, но и тук ако се спомене ще е полезно  girl_wink
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #42 -: август 05, 2011, 10:42:04 »

Искам да попитам мацките ,които са си поръчвали торта без стойка каква цена им е излязла и какъв е бил пълнежът,понеже ходих да питам в една сладкарница и ми казаха,че парчето било 3лв. а тортата напълно суха ,тип кексова,с обикновен млечен крем тип брюле huhhuh.gif nea,а ако искам нещо по различно вече се говори за цена от 3лв. нагоре,което за мен е много  shok :angry:За ето такъв тип торта говоря...
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 05, 2011, 11:20:15 »

Ауууууу, тази торта е уникалнааа!!! girl_impossible  Мисля сега, дали няма да мога да я сменя моята, но това с дантелата отгоре си мисля, че няма да може да стане толкова нежно. То изглежда като истинска дантела..... тц тц тц страхотна е...
Аз вчера поръчах тортата. Тази, която ще разрежем ще е малка, на два етажа с естествени цветя с бордюр от бели перли. За всеки гост ще има малка тортичка. Ето като тази горната бялата. Много съм доволна!  yahoo

Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 05, 2011, 12:01:30 »

Pink_panther, много са сладурски тортичките yahoo Bravo Bravo Колко пари струва една такава малка за един човек?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines