Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 19:15:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Тiama - 18.06.2011г.  (Прочетена 38915 пъти)
 
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #60 -: юни 03, 2011, 10:13:17 »

Хей, хей, я стига си мислила какво ще правиш след сватбата преди още да е минала smile Има една хубава приказка, че всички пътища от върха водят надолу, явно ти си сложила сватбата като един своебразен връх, център, около който се върти всичко. Не може един ден да е смисъл на живота ни, колкото и важен и емоционален да е той smile Именно с това трябва да се справиш, това е източника на депресията ти - когато човек постигне смисъла на живота си, тогава губи посока и цел. Постави си други цели и се движи напред! Прегръщам те. И аз изпадам в моменти, в които не искам повече да чуя за подготовки, тогава си давам няколко дни почивка и се занимавам с изцяло други неща. Така се възвръща апетитът. Нали знаеш, че най-добрият начин да усетиш цвят, аромат, удоволствие, е известно време да си се лишавал от него smile Помисли кои са нещата, с които си обичала да се занимаваш преди и си пренебрегнала заради подготовката на сватбата и се позанимавай малко с тях, ще се почувстваш по-добре.
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #61 -: юни 03, 2011, 10:37:56 »

Тiama- познато ми е това, което ти се случва, но при мен е малко по-различно някак си не са ми  чак толкова задълбочени мислите за сватбата... и аз я сънувам и се чудя после какво ще стане като мине...
Това са такива моменти много емоционални, обаче както ти е написала once_upon_a_time трябва да се отпуснеш малко и да не мислиш сега какво следва. Наслади се на тези моменти покрай сватбата (няма да имаш други такива), излизай повече и не мисли само за нея  smile smile smile преполагам с подотовката сте напреднали и можеш да си дадеш малко почивка smile smile smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #62 -: юни 03, 2011, 11:02:07 »

Благодаря ви много за съветите give_rose Once_upon_a_time ме разгада като същински психолог smile Явно наистина това ми е проблема в момента. Решила съм, тъй като нямам някакви важни задачи тези дни (освен избирането на букет), да се отдам малко на себе си - ще си взема някоя книжка, ще изгледам някой любим филм, ще изведа милото на разходка и т.н. Мисля, че ще ми дойде добре малко да се отърся и да се разсея good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: юни 04, 2011, 18:17:49 »

Мила Тиама, не се притеснявай какво ще правиш след сватбата! Първо ще чакаш снимките, после видеото... Ще пращаш благодарствени писма, ще се радваш на подаръците. Да ти кажа, наистина след толкова напрегнати моменти, после има някакъв срив /без значение дали са положителни или отрицателни емоциите/. Но ще помагаш с опит на хората тук, във форума и това ще ти връща малко от адреналина. Аз се бях зарекла да не отварям повече сайта, но просто не издържах.....Това е нещо като групова терапия, много помага. Сега ходи по- често на разходка, мисли си за съвсем други неща, а не за сватбата. Пий чай от мента с лимон и мед и ако ти се занимава със спорт, това ще е най- доброто.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #64 -: юни 04, 2011, 18:29:39 »

Svekarva, много мило от твоя страна да ми пишеш и благодаря за съветите, даже веднага ще си направя чайче Wink Радвам се, че си отново във форума, защото ми беше много приятно да чета постовете ти. Бях решила, че няма да пишеш повече, но много се зарадвах като видях, че отново си сред нас. Наистина форумът е като групова терапия и не мога да си представя ежедневието си без момичетата, които пишат тук smile Днес се чувствам по-добре и се опитвам да мисля за хубави неща, доста по-спокойно ми е и предполагам, че тези дни напрежението ми е дошло малко в повече. Сега съм се съсредоточила върху дипломирането ми, което ще се състои този петък и за което вече започвам много да се вълнувам. Като се замисля от колко време чакам да я облека тази тога...  yahoo Тази седмица си започнах и стажа, та ми се появиха и други задачки, които да ме разсейват. С две думи уикендът ми се отрази добре, успокоих се и се зареждам с нови сили good Утре ми предстои избирането на букета give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 05, 2011, 03:09:41 »

Влизам след дълга пауза във форума и чак сега, но все пак от сърце, ще ти пожелая последните дни от подготовката да са много сладки и без проблеми!  give_rose Още мъничко и твоят голям ден идва! smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #66 -: юни 05, 2011, 17:37:00 »

Мерси много, Мони, и да ти се връщат многократно пожеланията give_rose Аз днес най-накрая си поръчах букета и бутониерите yahoo Ще бъде от няколко вида цветя, половината, от които не помня, но се надявам,че ще стане много сладурски heart
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #67 -: юни 06, 2011, 12:33:40 »

 beating Какви неща чета аз тук? Всичко ще бъде наред, не се притеснявай!  good От собствен опит ти казвам да не си го причиняваш това с притесненията и т.н., защото сте се спряли на правилните хора! Гостите ни не могат да спрат да хвалят ресторанта и DJ, така че всичко ще е почдобре отколкото си го представяш, повярвай ми!

Кажи сега за букета - какво си избра, как мина и т.н.? smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #68 -: юни 06, 2011, 13:00:12 »

Ахахаххаха, Миме, само като видях заплашителното размахване на бухалката и знаех какво си ми написала smile Аз си се притеснявам малко, но е в рамките на нормалното и пак съм във вихъра на емоцията yahoo

За букета не мога да кажа много, защото трябваше да си записвам явно, но все пак ще споделя, че изборът мина чудесно, жената беше много мила и избрахме заедно цветята. Аз искам малък букет, от който да не ми окапят ръцете, и тъй като ще хвърлям него решихме да е без микрофон, за да няма инциденти. Имах притеснения дали няма да увехнат цветята, но тя ми каза, че ако са хубаво напоени с вода могат да издържат до 24 часа без да им стане нищо. Ще има няколко вида цветя, единствените, които помня обаче са спрей розички (мини рози в няколко цвята), зелени хризантемки и още 2 вида цветя, които не запомних как се казват blush Ще имам и орхидея в косата, та другата седмица ще се сдобия с едно дръвче орхидейки и ще си ги отглеждам у нас Wink
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #69 -: юни 06, 2011, 13:10:24 »

Супер звучи! И аз имах зелени хризантемки!  blum А за бутониерите? Какво избра? Ти видя снимки на нашите, но да ти кажа все пак (сигурно и жената ти е казала), че е добре да са от малки цветчета. Нашите бяха от малки, но на моменти видях, че бяха понатежали и стояха "обесени" малко.  pardon Само че това по време на танците, но все пак...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #70 -: юни 06, 2011, 13:16:16 »

За бутониерите й казах да ги направи по нейно усмотрение, защото на мен всичките цветя ми харесаха. Те всички цветя са малки, така че за мен няма значение. Предполагам, че ще са от розичките, но не съм сигурна. А вашите ги видях и бяха супер! За мен е важно да издържат до ресторанта, после така или иначе милото няма да е със сако smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: юни 06, 2011, 14:02:18 »

Mariaid,
Права си за бутониерите, висват обесени при първите танци. Причината, според мен, е в закопчалките - слагат им едни тънички, подобни на китайски безопасни игли, от най- малките. Аз бях купила от една кинкалерия немски закопчалки за брошки. Имат две дупки на едното рамо и цветето се пришива много стабилно. За бутониерата на младоженеца обаче се доверих на флориста и както може да се очаква, тя се "килна" още на церемонията и сега всички се смеем, като гледаме снимките. Хубаво е да има няколко резервни здрави бизопасни игли /по- големи/, а и младоженката да оглежда и проверява външния вид на любимия  girl_wink, защото той няма да се сети /връзката, ризата, сакото  също погаждат номера/. Тиама, зная, че не би допуснала такова нещо, ама аз да си го кажа.....
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #72 -: юни 06, 2011, 14:09:41 »

Изобщо не бях помислила за допълнителни безопасни, добре, че ме подсети, svekarva good Ама вие дето сте минали по този път така трябва да помагате на младите и неопитни младоженци laugh Иначе за външния вид се надявам всичко да е под контрол, че той моичкия каквато е кокона, цяла вечер ще ме пита "Добре ли ми е вратовръзката/ризата/прическата?"
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #73 -: юни 06, 2011, 17:24:39 »

Ето един списък, някъде го намерих и допълних. Моята снаха беше взела доста от нещата  Wink

Неща, които да вземем на сватбата:
Дамски превръзки – всичко се случва
Покани, ако някой е забравен или поиска за спомен
Мобилен телефон - добре зареден предната вечер
Грим - червило, пудра, огледалце и др.
Парфюм
Лепенки
Конец в подходящ цвят за роклята и игла- често подгъвите се настъпват и късат
Безопасни игли
Фиби
Дезодорант против изпотяване
Допълнителни чорапи/чорапогащник, обувки
Мокри и сухи кърпички
Някакви дребни бонбонки - ако ни прилошее; лекарство някакво - ако е необходимо, презервативи – може да се отиде направо в хотела
Ножичка, тиксо и лепило - не се знае дали няма да има нужда от тях
Документи
Фотоапарати - за любителски снимки и батерии
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #74 -: юни 06, 2011, 18:46:14 »

Svekarva, страшно полезен списък, благодаря ти! И аз мислех да си направя подобен, само дето не бях решила какво ще включва pardon Мисля да си напълня една чанта за "спешни случаи" и да я връча на майка ми или най-добре да сложа всичко в един несесер и да го пъхна в нейната чанта, че да не мъкне 100 неща.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines