Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:11:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 8 част  (Прочетена 207443 пъти)
 
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: октомври 19, 2011, 13:46:30 »

Привет отново момичета,  girl_wink ще пусна снимчици с две предложения за подаръчета, които реализарах това лято за сватбата на сестра ми и за нашата. Ето  Girl_hide
За сватбата на сестра ми направих меденки във формата на сърчица и ги декорирах с фондан, като булка и млаоженец. На масите ги подредих по една за гост, като ги редувах "булка", "младоженец", за да може за всяка двойка гости да си останат после двойка младоженци за спомен...а и да не се претрупва масата с по две сладки за човек. Ето снимка на примерните сладки докато "зрееше идеята" и снимки на вече готовите с опаковка и табелка за самата сватба:


* IMG_3871.jpg (68.19 KB, 448x241 - видяно 266 пъти.)
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 19, 2011, 13:47:42 »

 girl_wink


* IMG_3872.jpg (70.73 KB, 448x241 - видяно 302 пъти.)
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 19, 2011, 13:48:19 »

 girl_wink ..и финалните подаръчета


* IMG_4102.jpg (64.1 KB, 363x243 - видяно 3013 пъти.)
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #273 -: октомври 19, 2011, 13:50:37 »

Страхотна идея! Стеличка, поздравления за поредното прекрасно измислено и реализирано предложение! Много ми допадна!  give_rose
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 19, 2011, 13:55:30 »

за нашата сватба подаръчетата бяха магнитчета за хладилник. Понеже сватбата ни беше с Еко тематика в бяло и зелено- магнитчетата бяха малки цветчета в тези цветове. За направата на цветчетата използвах самосъхнеща бяла глина от Джъмбо. Разточих я и с форма за сладка "цветенце" изрязах формите. Декорирах ги с манисто и придадох цвят с помощта на молив с мокър ефект.  Girl_hide След изсъхване на гръбчетата им залепих малки магнитчета, които бях купила от "Слънчоглед" ..и ето какво се получи:
П.П: Гостите си ги харесаха много и го определиха като приложимо подаръче за спомен  girl_wink


* wedding day-251.jpg (61.45 KB, 334x236 - видяно 3079 пъти.)
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: октомври 19, 2011, 14:13:09 »

steli4ka
 Наистина много оригинални идеи, много са красиви и двата варианта, а и не на последно място поздравления, че са направени  от теб lol  give_rose
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 19, 2011, 14:27:36 »

  blush Благодаря ви! Майсторенето и декорациите са ми хоби и при такива хубави поводи го правех с още по-голямо желание. Затова и резултата е хубав- не пестих старание! give_rose
Активен
in4eto_a
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #277 -: октомври 19, 2011, 16:48:49 »

Идеята с меденките многоооооооооооооо ми хареса!!!!!!!  yahoo Bravo good Wink! Бих я приложила, ако моите вече не бяха готови! Суперска е - предполагам, че и гостите са останали очаровани!
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #278 -: октомври 19, 2011, 19:12:07 »

еееее, няма как да не поздравя steli4ka за невероятните подаръчета!!
Но немога да не да попитам - как ги направи??? Те са уникални! Сама ли си ги сготви или си купи меденките? Лесно ли ставаха или...? на мен ми изглежда мнооого трудоемко
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 19, 2011, 20:10:24 »

Абсолютно сама всички подаръчета и за двете сватби. Мъжът ми помогна само с изрязването на табелките за подаръчетата. Меденките са по лесна рецепта и стават доста (ако искаш рецептата ми пиши на лични), фондана беше повече играчка и чесно казано с него се бавех най-много. Правих си го сама по рецептата с за фондан от маршмелоу. Сладкарски бои и перлички и това е. Като време всички 97 меденки (с опаковане до финал) ми отнеха към ден и половина работа. Хубавото беше че станаха и вкусни, а и хората наистина ги харесаха много. На една от масите с гости имаше едно хлапенце, което само караше майка му да му отваря сладки за да ги изяжда  Victory
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: октомври 19, 2011, 20:42:55 »

steli4ka браво!!! Аз съм виждала такива по форумите за готвене, но наистина не очаквах, че така добре ще изглеждат направени в домашни условия!  Златни ръце!  good Bravo
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 20, 2011, 08:40:05 »

Здравейте, момичета, на мен ми се иска на нашата сватба да има различни подаръци за мъжете, жените и децата.
Не знам колко от вас са чували за фимо (полимерна глина), но от него се правят интересни сувенири, арт предмети, всякакви бижута, фигурки и т.н. В интернет има доста информация и клипчета как се борави с фимо. Има най- различни техники на работа, но не съм особено компетентна да обяснявам, защото аз самата не съм използвала, но мисля скоро да си взема. Тук са изписани много неща.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: октомври 20, 2011, 09:07:54 »

sunset Чудесна идея, от фимото се правят страхотни неща, много различни и лесни, аз имам бижута от фимо и са много сполучливи smile Много готина идея  good аз също мисля за таква, а още повече и след нагледния пример на steli4ka  good ...а какво по - хубаво от това да си направиш сама подаръчетата.. Успех  smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #283 -: октомври 20, 2011, 13:52:15 »

steli4ka браво!  Bravo поздравления! получили са се страхотно! как си имала нерви да им отделиш толкова време и старание... особено меденките изглеждат професионално изработени! гостите сигуно са били  Oh my ...
наистина най-сладко е да си направиш сам подаръчетата  smile а и гостите се чувстват поласкани, такива подаръчета са някак..по-лични smile
Активен
macituu
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #284 -: октомври 29, 2011, 20:28:00 »

Тези сладки са страхотни и аз мисля за такива,но незнам дали ще се справя. Обмислям варианта едното да е сладка, а другото със същата форма от глина с магнитче за спомен.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines