Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:30:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 185233 пъти)
 
ivatodorova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Сватбата ще бъде: 28.08.2011


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 30, 2011, 18:39:39 »

Lovly честито!  danceg Много е хубава роклята!  Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 30, 2011, 18:45:47 »

Браво, момичета! Страхотни рокли!  Bravo Както виждате и моята сватба наближава, ама и аз доникъде не съм го докарала с роклята. Чудя се да поръчвам от нета ли..... но времето си лети, и ако продължавам да се туткам, няма да остане достатъчно време. Май, ще остане варианта да я шия тук. pardon
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #302 -: юни 30, 2011, 19:15:26 »

Аз честно казано още преди да решим датата хукнах за рокля. Обиколих света и у нас, и тая я открих в нета и я дадох на шивачката. pink_panther аз лично бих ти препоръчала да си вземеш модела и да ти я ушият, или поне да си я купиш от някъде където можеш да я мериш, че то на картинка едно, на практика съвсем друго. Аз по моя модел трябваше да направя доста корекции, за да изглежда хубаво, защото не съм толкова висока като модела, но се надявам, че крайния резултат ще е това, което съм си представяла. Bravo
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 30, 2011, 19:27:43 »

pink_panther и аз да ти препоръчам нещо: отиди на една разходка и пробвай най-различни модели , за да видиш, кое ти стой най-добре. А може и като мен на обиколката да си намериш твоята рокля, ако не поне ще знаеш какво да искаш от шивачката или какво да търсиш в интернет  girl_wink
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 30, 2011, 19:57:25 »

Да, и аз клоня към варианта с шивачката. Все пак ще съм тук, за да контролирам нещата, пък и искам да си избера всички платове по роклята. Ходих да меря рокли два пъти вече в Асеновград, но за съжаление не намерих "моята" рокля.  Girl_hide А във всички рокли, които гледах се харесах много! danceg Fabolous,  да знаеш колко благородно ти завиждам, че си си намерила роклята готова!  blush

Ловли, ще ми пратиш ли моля те координати на шивачката ти. Много ще съм ти благодарна! give_rose
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #305 -: юни 30, 2011, 20:27:56 »

Lovlyроклята ти е прекрасна ,мн е красива judgespink_panther и аз ти препоръчвам така да направиш...харесай си рокля и си дай да я шият
аз имам едно въпросче,колко проби по принцип трябва да имаш ,когато ти шият роклята.Понеже днес минах покрай магазина и ми каза ,че роклята ми средата на месеца ще е готова ,а аз дори не съм я виждала huhhuh.gif
Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #306 -: юни 30, 2011, 20:51:05 »

Да, и аз клоня към варианта с шивачката. Все пак ще съм тук, за да контролирам нещата, пък и искам да си избера всички платове по роклята. Ходих да меря рокли два пъти вече в Асеновград, но за съжаление не намерих "моята" рокля.  Girl_hide А във всички рокли, които гледах се харесах много! danceg Fabolous,  да знаеш колко благородно ти завиждам, че си си намерила роклята готова!  blush

Ловли, ще ми пратиш ли моля те координати на шивачката ти. Много ще съм ти благодарна! give_rose


Мила, моята шивачка е във Варна. Ако те устройва ще ти дам координати. През юни и юли, заради работата ми съм във Варна и ми беше по-удобно да си намеря шивачка тук, но попринцип майка ми ми беше предложила да ми намери добра шивачка в Пловдив, ако искаш ще й поискам координатите. give_rose
« Последна редакция: юни 30, 2011, 20:56:08 от Lovly » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 30, 2011, 22:06:31 »

Е, жалко. Не се притеснявай, мила, няма нужда да занимаваш майка ти. Аз почти съм се насочила вече и просто трябва да се пристраша да отида и да я поръчам.  blum
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 01, 2011, 07:19:02 »

Lovly, модела е прекрасен! С не търпение ще чакам да видя крайния резултат danceg girl_wink

pink_panther , желая ти успех с шиенето на рокля Good luck Good luck Good luck Аз се отказах от шиене, защото ме хвана страх, че накрая може и да не получа това, което съм искала и тогава няма връщане назад blush nea Колкото до поръчка от интернет - в съответната тема сама виждаш колко са доволни момичетата и какви рокли получават. Може платовете да не са същите като на снимката, но модела и кройката са почти същите или с минимални разлики.

Delava, скъпа може да имаш обемна рокля и без обръчи. Варианта е да има наслагване на повече тюл под полата или самата пола да е от тюл. На мен тези рокли са ми любими. И моята е от този тип. Обемна, но без обръчи. Ето няколко модела: - тази последната е моят фаворит girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Delava
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #309 -: юли 01, 2011, 08:52:00 »

VeSi, благодаря ти за моделите, които ми показа...
реших днес да пробвам няколко модела и след няколко часа ще се разгледам по магазините тук. Ще видя и какво ми пасва на фигурата smile , но определено искам да е без обръчи. защото не ги намирам за много комфортни.
Желая на всички весел и спорен ден и до скоро!
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #310 -: юли 01, 2011, 09:47:16 »

V_e_S_iстрахотни рокли третата ми грабна очите...много е хубава Bravo ще взема пак да се разколебая в избора си на рокля,че този път няма връщане назад huhhuh.gif girl_impossible biggrin
« Последна редакция: юли 01, 2011, 10:13:37 от silvaki » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 01, 2011, 12:14:53 »

И аз искам да ми е от много тюл роклята  и да не си личат обръчите. Но все пак смятам, че ако има един мъничък обръч, който просто да отделя самите пластове плат от краката, ще е много по удобно. Все пак няма да се заплитат около полата тези волани. Така си мисля поне и така мисля да го направя аз.  pardon
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #312 -: юли 01, 2011, 13:55:23 »

момичета , моята рокля беше от много тюл и много обемна в долната си част. И точно тогава е много по-добре да има допълнителна пола с обръчи , за да не се заплита тюла в краката ти. И важното е , че въобще не личи да има обръчи, точно защото има много тюл!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #313 -: юли 01, 2011, 14:57:47 »

И аз съм си заплюла такава, но снимки - през октомври biggrin Присъединявам се към мнението, че обръчите допринасят за удобството и когато роклята е добре изработена, те не личат под роклята, което е доста грозно.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 01, 2011, 15:01:15 »

А не може ли просто пола без обръч- хем няма да се заплита тюла в краката, хем ще изглежда не толкова огромна.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines