Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:27:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчински рокли - 17 "  (Прочетена 184865 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 17, 2011, 07:20:24 »

Е, аз принципно бих  предпочела да ми ушият нова, но не знам дали ще мога да ходя втори път до Асеновград, ако трябва да се пробва нещо. Въпреки че, ако модела, който съм пробвала ми е точно, едва ли ще има проблеми с размера и сигурно няма да се наложи проба. Аз обаче исках да питам, във варианта да си взема роклята същия ден т.е. тази, която съм мерила - трябва ли да се носи на химическо или примерно пак ти казват да изчакаш няколко часа и ти я дават в прилежен вид, защото все пак тази рокля са я пробвали доста момичета преди мен и колкото и да е, според мен би било хубаво да се пусне на химическо, но не знам как точно стои въпроса.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 17, 2011, 09:10:29 »

Веси мисля че малко салони в асеновград ще я занесат на химичческо,
но ако си поръчаш по добре е да идеш пак да я премериш-защото една приятелка си поръча същата рокля която пробва размера който беше в салона и беше перфектен,при което като отидохме да я мери задължината облечи я разбраха се колко ще я скъсяват пообиколихме 1 час из Асеновград,и отиваме да я взимаме не и дадоха да я пробва пак казаха че нямало нужда и като се прибрахме в стараа загора и като я облече си беше доста дългичка,и се наложи пак да ходим защото не и дадоха да я премери,затова според мен ако си поръчаш рокля по добре,да отидеш на пробата  smile
Активен
allia
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #47 -: май 17, 2011, 11:27:51 »

 Много несериозно отношение наистина. 
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #48 -: май 17, 2011, 14:11:21 »

Днес обиколих няколко магазина да питам колко ще излезе избрания от мен модел рокля и отговорите варираха от 550 до 700лв  angry ... Роклята я видях в Асеновград за 550лв... Сега се чудя дали да правя компромис с модела и да поръчам друг модел от интернет или да си купя роклята от Асеновград?!  girl_impossible
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: май 17, 2011, 14:18:06 »

Днес обиколих няколко магазина да питам колко ще излезе избрания от мен модел рокля и отговорите варираха от 550 до 700лв  angry ... Роклята я видях в Асеновград за 550лв... Сега се чудя дали да правя компромис с модела и да поръчам друг модел от интернет или да си купя роклята от Асеновград?!  girl_impossible
На мен тези пари не ми се виждат много за булченска рокля, а и като я вземеш от магазина поне си сигурна в качествово на материалите(ниско или високо, поне може да го видиш), при поръчка от интернет, обикновено платовете са с много ниско качество, изработката също. Без да искам да обидя някого, за мен най-сигурно е роклята да се мери и купи от магазин, а не да се разчита на съвестта на китайците, от друга страна, ако си ограничена в бюджета и за теб са важни цената и модела, а не качеството, тогава даваи смело с поръчката онлайн. good
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #50 -: май 17, 2011, 14:29:15 »

Цената определено ми е важна, а моделът го няма в нета (поне не от сайтовете с безплатна доставка... от другите сайтове излиза пак около 400лв и няма смисъл). Качеството също е от значение - въпреки, че ще е нещо, което се облича един път, важно е да изглежда добре smile Мерси за съвета все пак smile
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #51 -: май 17, 2011, 16:08:02 »

На мен тези пари не ми се виждат много за булченска рокля, а и като я вземеш от магазина поне си сигурна в качествово на материалите(ниско или високо, поне може да го видиш), при поръчка от интернет, обикновено платовете са с много ниско качество, изработката също. Без да искам да обидя някого, за мен най-сигурно е роклята да се мери и купи от магазин, а не да се разчита на съвестта на китайците, от друга страна, ако си ограничена в бюджета и за теб са важни цената и модела, а не качеството, тогава даваи смело с поръчката онлайн. good
Напълно съм съгласна с теб.... според мен също цената е добра при положение, че е за роклята която си избрала, а щом я има тук няма смисъл да рискуваш с поръчка от нета... все пак едно е око да види ръка да пипне...
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 17, 2011, 23:29:27 »

И  аз  вече  имам  рокля yahoo Тка  де  поръчах  я. ще  е  готова  след  около  2 месеца и  половина....такмо  на време за  големият  ден. Да  не я мисля  много  къде  ще я  крия yahoo Момичето  това, че всеки  има рокля, която  го  чака е  много   вярно. Докато открия моята  рокля  пробвах  толкова  много.Повечето  ми  харесваха, но  не  толкова  че  да се  спра  на някоя...но  когато  облякох тази....Чувството  е невероятно danceg
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #53 -: май 18, 2011, 00:00:35 »

Честито! Аз пък пробвах една единствена и се оказа МОЯТА!  yahoo Но продавачката наистина каза че наистина все едно ме е чакала, защото доста преди мен са я пробвали и на никой не му е паснала като дължина  danceg .
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #54 -: май 18, 2011, 11:58:51 »

animal , не знам от къде си ( всмисъл дали от София пътуваш до Асеноград или от близо) , но ако отидеш и се върнеш 3 пъти до Асеновград и си сметнеш само пътя... пак ще ти излезе 700...  smile
Съгласна съм и е t2egr  и госпожица  smile
Но абсолютно всеки си решава и разбира се разполага според възможностите. Но съм сигурна, че всички ще бъдем прекрасни булки! give_rose
Активен
t2egr
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


Сватбата е на 05.09.2011г. !!!


« Отговор #55 -: май 18, 2011, 13:15:08 »

Да така е за всеки вижданията са различни така че колкото булки толкова мнения.... хихихи ама има и друго това наистина е късмет браво за това че от първия път се я улучила... надявам се от сърце наистина като пробвам моята рокля да го разбера и наистина да пробвам моята рокля защото аз много рокли мога да пробвам ама да не стигна до моята... хихих... дано наистина всички си намерим своите рокли... и браво да вече сдобилите се с тяхните... danceg

 ААА имам едно питане случайно да знаете за проба на рокли в модна къща романтика дали искат да се плащат такси за самата проба..
« Последна редакция: май 18, 2011, 13:55:55 от t2egr » Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #56 -: май 18, 2011, 13:58:07 »

Благодаря ви за мненията момичета smile
Аз съм от Пловдив (попринцип), но живея в София. Утре пак ще си ходя до Пловдив и може да се поразходя пак до Асеновград...и да се реша да си поръчам роклята smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 18, 2011, 14:23:29 »

Привет, момичета smile Ходих на първа проба за моята рокля - много емоционално събитие. За малко щях да получа удар като видях, че магазинът не е отворен, въпреки уговорката ни. Бяхме се разбрали за 2 часа по-рано от часа, в който отварят, защото иначе съм все на работа. Стоя си отпред, а магазинът - заключен. Тъкмо звънях бясна, когато видях продавачката да се задава. Била дошла преди мен дори, но понеже не сме се чули по телефона (звъняла ми е 2 пъти, аз все съм пропускала, а нямам навика да връщам на непознати), решила, че може и да не дойда. Както и да е - изяснихме се.
Очаквах да внесат една принцесешка рокля и да ахна, а то на първа проба съвсем не е така. Отдаван беше, когато съм ходила на шивач за последно smile Една пола, цялата с карфици, едно бюстие по същия начин... Но като ги облякох и подгънахме, където е нужно, вече нещата съвсем се оформиха. Мисля, че ще се получи наистина красиво. Просто се почувствах добре, облечена в нея, макар да беше още неоформена. Оставих им обувките си, за да ми направят същите цветя на роклята. Още 9 дена и съм на втора проба.
Още 26 дни и се омъжвам  tease yahoo
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #58 -: май 18, 2011, 14:23:45 »

От софийските бутици, къде е необходимо да си запазиш час предварително? Извинявам се, ако въпросът вече е бил задаван.

Тъй като никой не ми отговори, разбрах отговора от първа ръка и в случай, че някое друго момиче го интересува с радост ще споделя - добре е да си запазите час като правило за бутиците в София, макар че когато пробвах в един от известните бутици приемаха и хора без запазен час.
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #59 -: май 18, 2011, 16:31:24 »

Не се заплаща в Романтика, за сега никъде не съм плащала за проба от бутиците, в които съм била. Във всички с изключение на един си бях записала час предварително.
 smile
Утре съм пак на пробиииии Bravo good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines