Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 04:26:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 3"  (Прочетена 251453 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #210 -: юни 07, 2012, 10:40:30 »

Неоценена в смисъл че той още преди да заговорим на сватба беше на ясно, че за мен е важно какъв е пръстена...все пак не съм някоя случайна...имам кариера, собствено жилище вече, автомобил. Може и да не струват милиони, но малко жени могат да се похвалят с това на моята възраст/като да подчертая че нашите на са богаташи, които ми дават всичко/. Така че според мен е несериозно да искаш ръката на такава жена с ...не знам как да го кажа за да не обидя някой но да речем пръстенче за 15 лв от Джумаята в Пловдив.
Това не го схванах crazy ...не мисля, че която и да е жена се има за по-различна от "такава" или поне специална най-малкото за конкретния човек smile
А като говорим за диаманти не се уточняваме за какви по-точно става въпрос - тия от 500лв. или тия от 5000 в такъв случай smile ? Защото съм виждала диамант за 400лв. (като моя без е дори по-скъп, но това са подробности)...та на тях  диаманта не може да се разбере къде точно е на пръстена...да не говорим, че заради него и пръстена малко трудно се долавя къде точно е защото е 2мм широк...както аз се бях изказала и моя любим умря от смях - като капачка на каменица  blum

За мен е важен жеста, важно е да е с любов...парите минават и заминават, но любовта е това, което ни води заедно напред....
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 07, 2012, 11:05:27 »

Това не го схванах crazy ...не мисля, че която и да е жена се има за по-различна от "такава" или поне специална най-малкото за конкретния човек smile

Това е въпрос на реална самооценка! Всеки може да се чуства както си иска, но дали това е реално е друга бира!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #212 -: юни 07, 2012, 11:23:14 »

Това е въпрос на реална самооценка! Всеки може да се чуства както си иска, но дали това е реално е друга бира!
Извинявай, но наистина ми е интересно за какъв диамант си говорим, след като стойността има значение мисля, че трябва да се уточнява в такъв случай, защото не винаги диамант означава по-скъпото ако ще гледаме и тази страна smile
Такъв ли smile
http://bg-gold.com/?lang=bg&p=items&id=796&type=20&material=0&price=0
Точно този пръстен съм виждала в Altinbas като ходихме да стесняваме моя и понеже ми стана интересно попитах за цената и карата на диаманта - там беше около 2000лв, защото карата на диаманта е 0,07, не 0,04 както е този от сайта и не изглеждаше много големичък, да не казвам изобщо smile А ми стана интересно, защото бях предупредила моя любим, че не искам да пръска една торба с пари за пръстен, който ще е наполовина по-малък от моя сегашен...и когато в края разбрах, че той го е взел от възможно най-скъпото място във Варна "защото след като не намерил нищо, което да е достатъчно хубаво за мен отишъл там" ми идеше да го застрелям. Не че сега не се радвам много на пръстена ми, но все пак girl_wink
Иначе за реалната самооценката си права...аз също имам жилище и кола, която си купих сама, но просто не мислех, че е важно да го отбелязвам в предното ми изказване Wink
« Последна редакция: юни 07, 2012, 11:26:05 от casky » Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #213 -: юни 07, 2012, 11:43:29 »

По принцип цената на един диамант не се определя само от големината. Има и други фактори като чистота, цвят, шлифовка, брой фасети и т. н.
Лично за мен, смисълът да се вгражда диамант с размер 0,0нещо си е нулев, тъй като седи като празно гнездо.
Но както и да е, темата е за годежни пръстени и ако се интересуваш, много от момичетата са снимали техните моделчета назад в темата.

Btw. punk_girl, много си красива с тази прическа!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #214 -: юни 07, 2012, 12:03:15 »

темата е за годежни пръстени
Така е smile А и без значение дали пръстена е сребърен или златен, диамант или не, бял, зелен, червен или лилав най-важното е, че с него имаме още една щастлива бъдеща булка danceg danceg danceg
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #215 -: юли 04, 2012, 09:15:04 »

Неоценена в смисъл че той още преди да заговорим на сватба беше на ясно, че за мен е важно какъв е пръстена...все пак не съм някоя случайна...имам кариера, собствено жилище вече, автомобил. Може и да не струват милиони, но малко жени могат да се похвалят с това на моята възраст/като да подчертая че нашите на са богаташи, които ми дават всичко/. Така че според мен е несериозно да искаш ръката на такава жена с ...не знам как да го кажа за да не обидя някой но да речем пръстенче за 15 лв от Джумаята в Пловдив. Всеки си знае цената. Но пак казвам и да не беше диамант пак щях да се омъжа за него, просто сега знам че е мъж който като поискам нещо ще лази по корем но ще го направи/което той показа и по време на подготовката за сватбата де  danceg/

А всеки си има стил и харесва определени бижута така че надявам се на всеки половинката да му е купил точно какъвто пръстен си е мечтал

Много се извинявам за офтопика, ама стойността на човека се измерва според финансовите му възможности ли ? Тоест ти си постигнала нещо в професионален и финансов план и затова заслужаваш повече от примерно секретарка в Софийски градски съд, чиято заплата е смешна.

А по темата, моята пръстен е от бяло злато и с аметист, защото знае, че лилавото ми е любим цвят и имам доста неща в лила. Аз лично никога не съм имала идея в главата си за годежен пръстен, булчинска рокля и сватба. Предпочитам да усетя нещата и те да ме намерят един вид smile. А и никога не съм казвала какво ми харесва или искам (все пак искам да си поблъска главата и сам да го избере, а не аз да му кажа предварително и да го улесня), защото най-обичам да ме изненадват и подаръците не винаги са това, което аз ще си избера, но пък обикновено улавят моят стил и дух и се радвам, защото е различно и най-вече са изненада, което най ме радва smile.
Активен
kelly7
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #216 -: юли 04, 2012, 09:19:46 »

Уоу, не вярвах, че има такива хора... И все пак ще се моля да е сън!
Аз като ги имам тия неща какво? *********Аз ако бях мъж не бих дори пожелал да ти предложа, камо ли със скъп пръстен....
Модератор:Не толерираме такъм тип изказване във форума!

« Последна редакция: юли 04, 2012, 10:28:38 от gucci » Активен
radina85
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #217 -: юли 04, 2012, 09:21:07 »

Уоу, не вярвах, че има такива хора... И все пак ще се моля да е сън!
Аз като ги имам тия неща какво? ********
Аз ако бях мъж не бих дори пожелал да ти предложа, камо ли със скъп пръстен....



взе ми думите от устата.!!!!!!!!!!
по темата, моето пръстенче е от бяло злато с цирконий, но милото се пошегува, че се надява някога дам оже да ми купи истински диамант. но за мен това не е важно казах му че и без пръстен си е моето мишле  give_rose
« Последна редакция: юли 04, 2012, 10:28:56 от gucci » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 04, 2012, 12:38:28 »

Благодаря, че ме светнахте колко НЕ стойностен човек съм ,защото нямам диамантен пръстен, сега започвам да се самобичувам.Няма нищо, че съм доброволец и отделям свободно време, за да помагам на хората, или че предпочитам изкараните си пари да ги вкарам в обществено полезна дейност.Нали то по парите се измерва стойноста на човека.Пък аз си мислех, че парите те правят сноб и егоцентрик.
Активен
RunawayBride
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #219 -: юли 20, 2012, 09:57:36 »

Моето пръстенче е от бяло и жълто злато. Половината халка е жълта, половината бяла и по средата е камъчето. Цирконий е, но е много красив пръстен.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 20, 2012, 12:12:54 »

пусни снимчица в галерията smile
Активен
mimitoisashko
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #221 -: август 26, 2012, 10:49:02 »

Здравейте искам да попитам нещо свързано със годежните пръстени.Понеже ще предлагам на приятелката ми,искам да бъде романтично а не ми идва нищо на ум какво да направя,за да я изненадам ако може  няколко съвета как точно да го направя понеже нямам идея как става това.Аз съм на 25 а тя на 20 ако можете да ми дадете идеи или как точно са ви предложили на вас.Благодаря предварително!!!!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #222 -: август 26, 2012, 16:04:56 »

Има специална тема за това. Идеи можеш да вземеш и от "Сватбата на..."  smile Там има доста разкази и може нещо да ти допадне  smile
Активен
inkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #223 -: август 31, 2012, 20:25:18 »

Здравейте момичета!!! От това лято и аз съм в отбора на сгодените, с невероятно предложение на плажа. Изпращам ви безценното ми пръстенче, което всеки път като поглеждам ще си спомням най-невероятното и емоционално лято в живота ми!!!
 heart heart heart


* IMG_0131 - Copy.JPG (57.13 KB, 500x534 - видяно 404 пъти.)
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #224 -: септември 01, 2012, 14:15:55 »

Inkata, уникално много ми харества твоя пръстен! good
Сигурно защото е съвсем същия като моя Wink blush
Желая ти успешна подготовка и приказна сватба! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines