Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:52:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 3"  (Прочетена 248878 пъти)
 
desi_dn
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #390 -: март 10, 2015, 14:46:48 »

Здравейте, момичета аз съм нова в тази група, но много я следя и я чета. И реших и аз да споделя моята история. Аз също получих много хубаво пръстенче, на много хубаво място и много романтично поне за мен.
Миналата година май месец моя приятел, вече годеник  smile в един дъждовен ден тъкмо беше спрял дъжда аз след работа съм легнала да почивам и той беше излезнал навън и ми се обажда, иска да излезнем да се разходим на мен тогава хич не ми беше до това,но понеже в този период той беше безработен и реших да му угодя. Качихме се на колата и тръгнахме, аз си мислих някъде в града, а той айде някъде извън града и тръгнахме ( а той обожава да пътува с колата) и тръгнахме, и изобщо не загрявам аз.И изведнъж стигаме до Шипка ама студ и аз категорично отказвам да слезна от колата,свали якето и ми го даде. Качихме се на върха и изведнъж ми падна на колене. Това беше най-хубавия момент в живота ми. Зададе ми въпроса, който следва след като е на колене хихих, естествено аз без да се замисля казах "ДА". Но за мен две неща бяха по-цени от всичко: едното е,че ми каза,че ми предлага на Шипка на върха, за да се чувствам винаги на върха с него (хихих и така се чувствам), а второто е,че тогава момента наистина ни беше много труден,защото както казах той беше безработен тогава, не разполагаме с много и въпреки всичко той е намерил начин да ми купи най-хубавия пръстен.Какъвто винаги съм си го представяла,и то с диамант.
Активен
desi_dn
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #391 -: март 10, 2015, 14:54:13 »

Ето го и моето бижу smile


* 11056808_10204757308907305_1726851484_n.jpg (74.57 KB, 960x960 - видяно 293 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 10, 2015, 14:57:00 »

Деси, много мила история! Честито за голямата крачка, дано се засичаме по другите теми smile
Бужуто е разкошно!
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 17, 2015, 16:22:52 »

Въпреки че получих пръстена септември, сега прочетох темата и реших да се включа smile Моят мил годеник беше в САЩ на курс за половин година и ми купил прекрасен пръстен. Бяхме на о. Тасос, той е водолаз, както и аз. Но за мен водата беше студена вече, а неопрена голям, затова се препичах на плажа, когато него го ободе морски таралеж и ръката му се наду. Докато беше в банята, аз реших да извадя крем да го намажа, беше в неговия багаж и намерих пръстена. Аз съм нетърпелива личност, но се направих, че не съм пипала и нищо не знам. Вечерта обаче, докато нареждахме шишчета, не издържах и му казах... Той ме нареди как може всичко да развалям sad Качихме се в стаята, където беше и пръстена, падна ми на колене и ми предложи. Естествено отговорът беше "ДА". Оказа се, че е искал да ми предложи под водата, докато се любуваме на уникалното морско дъно smile Развалих си изненадата, но въпреки това ме направи най-щастливата жена на земята smile
Ето го и моето бижу:
П.С. Малко ми е голям, но това е първата снимка, преди да ми го коригират smile


* 1235015_10204525663759824_5289888371875610551_n.jpg (52.96 KB, 960x720 - видяно 278 пъти.)
« Последна редакция: март 17, 2015, 16:24:24 от InaMineva » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 17, 2015, 16:33:04 »

Ина, много красив пръстен и мила история. Моя приятелка също си намери пръстена в куфара, докато бяха във Венеция за предложение, но пак е много мило и изключително приятно  pardon good
Активен
eli_niki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #395 -: март 28, 2015, 15:54:34 »

Здравейте, момичета аз съм нова в тази група, но много я следя и я чета. И реших и аз да споделя моята история. Аз също получих много хубаво пръстенче, на много хубаво място и много романтично поне за мен.
Миналата година май месец моя приятел, вече годеник  smile в един дъждовен ден тъкмо беше спрял дъжда аз след работа съм легнала да почивам и той ...

супер сладко  Bravo
Активен
AdeliaMiss11
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #396 -: април 10, 2015, 06:22:13 »

Здравейте, момичета, приемате ли един чисто нов член в редиците си?

И аз получих заветното пръстенче съвсем, съвсем скоро - на 7 април, и чудейки се откъде да започна с приготовленията, попаднах на вашия форум. Получих го във възможно най-неочаквания момент за мен и съм най-щастливият човек на света! danceg

Не ми беше по мярка, въпреки че годеникът ми е мерил по мой пръстен и то по правилния мой пръстен  huhhuh.gif, но предполагам заради разликата в извивката отгоре, годежният ми беше с номер по-голям, отколкото щеше да е прекрасно, за да не ме е страх, че ще го изгубя... По тази причина го намалиха почти веднага. Не е така, както съм си го представяла, всъщност като се замисля, никога не съм си представяла как ще изглежда годежният ми пръстен, но откакто го имам, за мен е най-прекрасният пръстен на света (и тайничко го заобичвам всеки ден повече  Girl_hide) А ето го и него:


* My diamond ring.jpg (46.09 KB, 540x960 - видяно 281 пъти.)
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 10, 2015, 09:25:38 »

Хайде и аз да ви разкажа моята комично-романтична история около годежа smile
Значи аз от години мрънкосвам за сватба ( кратка предистория: преди 4 години организирахме сватба , но я развалихме 20 дни преди датата по ред причини ... в последствие пак се събрахме, имаме си детенце вече 3 годишно иии така... ) И аз си мрънкам мрънкам, мъжо не подема за сватба и така вече 3 години.
На 4-ти март имах рожден ден . Като с мъжо сме се разбрали да не ми подарява подарък , а да ми спонсорира голямо женско парти с всичките ми приятелки. Той обаче решил човека да ми предлага иии се подготвил . Подготвил ми човека прекрасна изненада- понеже аз съм невероятен фен на кафето и обикновено не си отварям очите дори преди да си направя кафе, камо ли да изляза от вкъщи и той ми скрил сутринта пръстена в буркана с кафе , оставил ми парички да купя почерпка за работа и една бележка - нещо от сорта , че днес кафето е от него , честит рожден ден иии че ме обича.
До тук добре , сетил се е за възможно най-добрата изненада за мен . Обаче аз точно този ден се успивам , с детето ставаме в последния момент, само се мием , обличаме и изхвърчаме от вкъщи и дори не успях да си помисля за кафе. Грабнах парите, избутах кафето и бележката и дим да ме няма biggrin  А той горкия идвал на няколко пъти до вкъщи да проверява дали колата още е пред нас и защо не съм се обадила още. Мога да си представя миличкия колко се е разочаровал , че един единствен ден аз няма да си направя кафе сутринта и то ще е , когато ми е скрил годежния пръстен в кафето..
Вечерта разбира се не издържа и взе да ме разпитва защо не съм пила кафе, ама той ми бил оставил бележка и т.н. и накрая ме накара да видя буркана с кафе ... и аз си викам " този пък какво полудя ??  crazy " и като видях направо ми се подкосиха краката ... пищях , ревах и се смях с глас поне един час след предложението biggrin biggrin biggrin

Имам само една снимка на пръстена и той не се вижда добре на нея, така че ще снимам по-късно и ще ви го покажа smile
« Последна редакция: април 10, 2015, 09:29:12 от TeddyLisheva » Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 10, 2015, 16:08:10 »

Страхотна история, TeddyLisheva . Важното е резултатът накрая - пръстенчето, а и мисля, че се е получило по - добре, когато мъжът ти е бил до теб, за да види реакцията ти и колко щастлива си била. smile
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 11, 2015, 10:04:21 »

Sisku , за мен най-важно е , че се е сетил за най-подходящата за мен изненада и е съобразил това, че аз пия кафе всяка сутрин и ще го намеря там . Кафето е любимата ми част от деня и затова е предпочел там smile Той е всичко друго, но не и романтик и затова се радвам, че е направил нещо толкова трогателно ( за мен де .. )
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #400 -: април 14, 2015, 20:26:15 »

Аз да разкажа и моята история, само че по-неподробно, защото май ме следят...Та ние сме заедно от почти 4 години и аз още в началото си му бях казала, че няма мърдане вече и доста отдавна мрънкам за пръстен, сватба и тн...А той милият много дълго време се подготвял, трябвало е преди нова година да ми предложи, но са му се провалили плановете в последния момент...та се случи в края на януари в крайна сметка smile Малко след рд ми ден аз исках да празнуваме в едно заведение и той ми каза, че минал след работа и го капарирал (а той не прави такива неща, но лампичката така и не ми мигна...) и аз реших, че само трябва да се издокарам и всичко е готово...Та в деня когато трябваше да празнувам се натоварихме в колата да ходим да гледаме диванчета иии подминаваме всички възможни магазини и аз започвам да питам къде отиваме, никой нищо не ми казва (бяхме с брат ми и приятелката му), а аз съм тръгнала по дънки и една развлечена жилетка, бях си оставила и ноктите за по-късно...УЖАС biggrin най накрая спряхме на една бензиностанция, гледам всичките ми приятели и пак никой нищо не казва. Натоварихме се по колите и тръгваме нанякъде пак...голямо пътуваме му ударихме и аз по средата се сещам къде отиваме и като питах най-после ми потвърдиха- наш много любим град, където сравнително често отскачаме и ММ резервирал цяла къща и всички си мислят, че ще празнуваме. Уточнявам - аз съм тръгнала само с телефоните и портмонето crazy Той обаче и за това помислил - приготвил ми една дантелена рокля и едни високи токчета, обаче аз съм в такъв шок, че нз какво да правя biggrin  *crazy*В крайна сметка не се преоблякох, защото беше студено и щях да замръзна с дантеленото ми рокле...Та празнувахме цяла вечер и по едно време извади пръстена, обаче аз пак съм си глътнала граматиката, пита ме момчето, но аз нищо не му казвам  crazy Най-накрая си получи да-то и всичко си дойде на мястото  blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 14, 2015, 20:58:35 »

Момичета, за хубавите ви истории има отделна тема Wink Да се включа като черна станция, тук са само пръстените  Wink
Активен
TeddyLisheva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 15, 2015, 18:04:50 »

Аууу гледай как се изложихме  blush 
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 19, 2015, 20:08:24 »

Аз се сетих, че май не съм си показвала пръстенчето  Girl_hide Нямах хубави снимки, та затова  blush Слагам една по-артистична, много си я харесвам.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #404 -: април 24, 2015, 10:48:46 »

Разкошни пръстени!!! Bravo give_rose
На мен ми беше много трудно да си снимам моя,защото го нося на дясната ръка и снимането с лявата се оказа адски трудно...Почти всички снимки са размазани blush На тази може би се вижда добре,не мога да му уловя красотата на снимка...Надявам се,че все пак ще придобиете някаква представа pardon
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines