Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:33:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172911 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 02, 2011, 17:48:31 »

Princess_of_the_Dawn и ние така си мислехме, но кумовете успяха да ни убедят, че видео си заслужава. Искам да ти кажа че беше правилно решение да имаме видео. Толкова много смешни, вълнуващи,хубави моменти изживяваме всеки път като си гледаме видеото. Нещо повече- в Деня всичко се върти около вас, и не всичко успяваш да осъзнаеш... Открихме толково много нови моменти, които са се случили, но не помним! Така че, ако не ви притеснява финансово, наемете си наистина оператор за цялото празненство. Това е само съвет естествено, решението в края на краищата ваше... give_rose
За инфо- ние бяхме наели StudioX и много доволни останахме...
« Последна редакция: май 02, 2011, 17:50:59 от anelcka80 » Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 03, 2011, 14:01:27 »

Момичета пръчах си роклята!!!! Стршно много се вълнувам! Нямах търпение да споделя с вас  girl_in_love
Ето я и нея: http://www.splasposa.com/fotos-vestidos-novias/dornela2011.html
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #122 -: май 03, 2011, 14:37:29 »

Много красива рокля, Никитка....
Аз вече съм леко притеснена за моята, нямам търпение да отида на пробата, а те не ми звънят и не ми звънят.... искам вече да се видя в нея ....  cray
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #123 -: май 03, 2011, 20:13:13 »

Nikitka, роклята е разкош Bravo Прекрасна е, нямам думи Girl_hide. Поздравявам те за избора. La Sposa и San Patrick според мен имат едни от най-красивите булчински рокли. Всеки път като погледна някоя тяхна рокля се залепям за монитора и не могат да ме отлепят от него lol
shanny, и аз нямам търпение да си пробвам вече рокличката и да се видя с нея. Да се огледал хубаво в огледалото blush Уж другата седмица трябва да съм на проба, но да видим. От 2 месеца я чакам тази проба  cray
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #124 -: май 04, 2011, 09:01:45 »

Оф, голямо чакане .... smile

Момичета, я кажете как стоят нещата с тези изследвания, някой ходил ли е скоро да каже къде, колко струва... тези частните клиники в събота работят ли?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 04, 2011, 09:08:07 »

Nikitka, роклята е много нежна. Поздравявам те за избора.

shanny, клиника Надежда работят и в събота, но за Младост нямам представа. Цените, доколкото знам са като миналата година 110 за двамата.
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 04, 2011, 15:15:55 »

Благодаря ви момичета за милите думи  LOVING , радвам се че ви е харесала роклята! Дано и на живо да е толкова хубава. Жалко само че щемога да я видя чаак септември...ама какво да се прави  Blush

shanny не се притеснявай, сигурна съм, че ще ти се обадят скоро, а ако случайно пропуснат, звъни им ти без да се притесняваш  girl_wink

pinkbird ще чакаме подробности след пробата следващата седмица  heart
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #127 -: май 04, 2011, 16:53:07 »

Оф, голямо чакане .... smile

Момичета, я кажете как стоят нещата с тези изследвания, някой ходил ли е скоро да каже къде, колко струва... тези частните клиники в събота работят ли?

В края на Април в МЦ Младост, без разходки за психо и прочие, просто от кабинет на кабинет - 32лв/човек. Отне ми около 1-2часа. Wink Но за събота не мога да кажа...
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 04, 2011, 23:56:15 »

Здравейте, имам малък проблем нядявам се някоя от вас да може да ми помогне. Търся си спешно облекло за бутилка шампанско. Днес обиколих почти всичките магазинчета около ритуалната и там нямат такива. Бях се сетила за един магазин в мола, но него пък са го закрили.
Идеята е дрешката да представлява нещо от сорта:
http://dyn-images2.hsni.com/is/image/HomeShoppingNetwork/pd300/bride-and-groom-satin-bottle-cover-set~2349276w.jpg
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #129 -: май 05, 2011, 07:29:45 »

Babyfreak, много оригинално  Bravo За съжаление не съм виждала някъде да продават подобни, но ако откриеш, сподели моля те give_rose
miroslava_z, в МЦ Младост правят ли ти наистина изследванията и прегледите или просто ти пишат каквото трябва по бланките? pardon Извинявай, че те питам така, но другата седмица трябва да правим изследвания, а не искам да са фиктивни. Така и така ще си ги плащам. Май сме се насочили към Надежда, но пък едно е 60лв, а съвсем друго 110лв smile
Nikitka, с радост ще разкажа как е минала дългоочакваната проба smile  tease
Активен
sofiq_vn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 05, 2011, 09:02:47 »

miroslava_z    би ли обяснила къде точно в МЦ Младост защото там има 5 лаборатории  и се чудя дали ще попаднем на правилното място
Активен
raissa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #131 -: май 05, 2011, 12:27:07 »

Здравейте, имам малък проблем нядявам се някоя от вас да може да ми помогне. Търся си спешно облекло за бутилка шампанско. Днес обиколих почти всичките магазинчета около ритуалната и там нямат такива. Бях се сетила за един магазин в мола, но него пък са го закрили.
Идеята е дрешката да представлява нещо от сорта:
http://dyn-images2.hsni.com/is/image/HomeShoppingNetwork/pd300/bride-and-groom-satin-bottle-cover-set~2349276w.jpg


Babyfreak, не знам кой магазин в Мола имаш предвид, но аз съм виждала такова нещо в Butlers в гранд мола.
Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 05, 2011, 14:20:24 »

Babyfreak, не знам кой магазин в Мола имаш предвид, но аз съм виждала такова нещо в Butlers в гранд мола.

Точно него имам напредвид  pardon. Затвориха го края на миналата седмица, а мен за тази дрешка ми казаха вчера sad
Активен
vasilena0508
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #133 -: май 05, 2011, 23:28:00 »

Здравейте и аз скоро не съм писала. Нашата сватба ще е на 05.08 избрах си ресторанта.Имах рокля пръстени, фотограф и танцьори си намерих, тората и всичко се нареждаше (аз обичам да съм подготвена от рано) а детайлите ще ги правя в последният месец. smile Обаче каква изненада ми сервираха тази сутрин, че рокля няма нещо се е объркало с изпращането и ми върнаха парите. Много неприятно, но затова се подготвям от рано.  pleasantry Така, че маи ще обиколя магазините във Варна. Освен около ритуалната зала къде мога да открия още магазини и утре дали ще работят ?
Nikitka Как си поръчваш  от този сайт ?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #134 -: май 06, 2011, 07:44:11 »

Vasi, магазин има около Червения площад. Холидей Сона е точно на светофара, не може да не си го виждала. Освен това като тръгнеш по "Цар Освободител" в посока Окръжна болница, малко преди кръстовището с "Ген. Колев" също има ателие - "Casa Bianca". В уличките около Червения има още 1-2 магазина, но незнам как да ти обясня къде се намират. Освен това на "Мария Луиза" има магазин на "Сватбен ден". Това е май в общи линии. Според мен ще работят магазините, защото моята рокля я поръчах на 3 март Wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines