Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:22:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 10 част  (Прочетена 172766 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 20, 2011, 20:59:21 »

Романс изглежда добър вариант. И на мен май ми е в топ 3.
Може ли да ме посъветваш къде мога да видя повече снимки.
ти за вътре или вън планираш? овъртайм срещу 100 лева само за вътре ли е?
аз продължавам да държа на външна сватба - заради тютюна  sad


Кои са твоите топ 3?  blum
Активен
Angie13
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #91 -: април 21, 2011, 01:12:01 »

ami az ve4e sam totalno obarkana
byah se sryala na Romance, La Terrase (Riviera), Joy Park i Estreya.

nyakakvi drugi komentari za Detelina (Zlatni Pyasaci) za variant na otkrito?!
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #92 -: април 21, 2011, 11:58:22 »

Аз рядко чета вече сватбените теми, че съм миналогодишна булка Wink, но днес влизам гледам коментирате сватби на открито. Ние също си бяхме харесали Оазис, но също ни поставиха много условия и се отказахме. Нашата сватба в последствие я напрвихме в ресторант Албатрос на открито в края на юли и бяхме много доволни. Имахме музика до малко след полунощ и после  влязохме вътре в бара на хотела, който беше запазен за нас. Ако някои иска повече инфо мога да пиша smile
Активен
Boryana_Nik
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #93 -: април 21, 2011, 18:07:32 »

А знаете ли дали банкетната зала на Димят е за пушачи?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 21, 2011, 20:43:37 »

Момичета, имам си ресторант вече - Романс! Отговаря на повечето ми желания, в голямата зала ще сме, с уговорка за овертайм!  Bravo
Мисля давата най-големи проблема - роклята и ресторанта оптаднаха, сега се започва с мислене по украсата, поканите, но първо смятам да почета из темите, където вече сте писали.  girl_wink
Активен
rroni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #95 -: април 22, 2011, 09:26:50 »

Здравей,
Разглеждам снимките от сайта им, има и панорамна на ресторанта. http://www.hotelromance.net/bg/
Става въпрос за залата. Навън овертайм не се позволява. По 100 лева на час.
Тютюна не ме притеснява, защото има климатик, има прозорци, а и предполагам хората ще излизат на разходка до басейна и ще пушат навън, за да не се задимява. Но ако има жеги като миналата година, не ми се мисли какъв задух ще е вечерта в комбинация с алкохол, танци и официални тоалети. Предпочитам да съм сигурна, че ще е прохладно в ресторанта. И ще отворим прозорците надвечер, ако се налага. И музикааа до сутринта.  yahoo

Твоята сватба кога е?  smile
Здравей Princess_of_the_Da Отноано Романс,не зная дали си запозната но там е на Г,т.е. има една 4аст от кум 20-30 човека,които не виждат голяматра зала. ина4е е симпатичен ресторант.
Относно тютюнопушенето по заведенията,за сватбите се прави един трик,и само за мероприятието имат право да ви разрешат да се пуши
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #96 -: април 22, 2011, 09:38:50 »

Момичета, имаме си най-накрая фото и видео!!!!  yahoo След толкова изгледани снимки и видеа, най-накрая от пръв поглед си намерихме НАШИТЕ!!! Толкова мили и готини хора... и най-важното е, че са много естествени и опитни и ще се чувствам удобно с тях. Големия ми проблем е, че не обичам да се снимам и за мен беше много важно пред мен да стои приятел, а след едночасов разговор снощи усетих толкова мило отношение, че не мога да ви опиша... много суперлативи избълвах, наистина, но до сега не съм се чувствала така спокойна за сватбата и нямаше как да не ви го споделя smile просто както бях изнервена и правех всичко по задължение, изведнъж настъпи пълно спокойствие ....

Сега даже и не се притеснявам, че другото голямо "перо" - халките не са избрани. Сигурна съм, че и те ще "изкочат" така, както и фотото и видеото 

Много весело пролетно-великденско настроение на всички съфорумки, изпращам ви по много от моето  danceg
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 23, 2011, 09:43:40 »

А знаете ли дали банкетната зала на Димят е за пушачи?

Здравей, ние ще сме там и управителят ни каза, че няма да има проблем с пушенето...т.е пуши се  girl_wink
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #98 -: април 24, 2011, 14:56:46 »

Здравейте, някой има ли лични впечатления за някой от тези два хотела, тъй като сега си търсим място за дните около сватбения ден и по мнения в Интернет се спряхме на тези, но сега не можем да решим кой от двата  pardon:
Хотел Hi Boutique (http://hotel-hi.com)
и
Хотел Лондон, бившият Мусала (http://www.londonhotel.bg/). give_rose
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #99 -: април 24, 2011, 19:59:56 »

В хотел HI съм влизала, приятелка е отсядала там. Изглеждаше всичко много приятно, а и тя сподели добри отзиви.
В Мусала не съм ходила, но по принцип там се знае,че там нивото е доста хай.
За приятен хотел, градски тип, бих препоръчала и Модус. Със собствен стил, на добро място, отлична кухня и сервиз и въобще чудесен.

Успех в избора, но мисля, че няма грешен вариант от така посочените smile.
Активен
Angie13
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #100 -: април 25, 2011, 04:44:43 »

може ли някой да ми прати снимки от сватба в градината на ДетелинЕстрея  или Джой парк (тераса или градина). живея в чужбина и нямам възмойност да предобия представа. емайла ми е [email protected]
ако сте чували за някакви недостатъци за някои от тия 3 места моля пишете.
много ще съм благодарна! много съм объркана nea
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #101 -: април 26, 2011, 11:09:03 »

Момичета, пак възродихме темичката за срещите във Варна:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24581.new.html

Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 27, 2011, 12:16:13 »

Ех да се отчета и аз каква я свършихме до тук. Запазихме си час в ритуална зала  yahoo, единственото което ме притеснява е, че ще бъдем в Зала 1 (другите били заети), а тя е в мазата долу...ама какво да се прави, ще трябва да го преглътна май. Има ли други момичета, които са били или ще бъдат там? Ще съм ви благодарна, ако споделите отзиви, че наистина малко ме притеснява залата, леко мрачна ми се видя.
След ритуалната си запазихме час в църквата и си избрахме и ангажирахме фотограф danceg. За фотографа съм много доволна, от целия септември само нашата дата му беше свободна, голям късмет! Сега трябва видеооператора да изберем. Там ми се вижда малко по-трудно като че ли. Направо незнам как ще избираме, накрая ще се хвърля ези тора май pardon Това е от мен за сега. Остава роклята да уредя докато съм тук, но ми се струва че вече имам идея коя ще е   girl_in_love Ако мога с нещо да помагам съм на среща  girl_wink
« Последна редакция: април 27, 2011, 12:23:17 от Nikitka » Активен
Babyfreak
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 27, 2011, 15:05:31 »

Скоро не съм писала и реших да взема да се отчета и аз  blush
 На нас малко време ни остава до съдбожния ден  Wink така че вече сме на финалната права по отношение организацията. Последно взехме чаши и свещи, скоро ще сложа снимки (когато ги украся). Най-значимото май е това, че взехме халките  yahoo
Мисля, че доста добре се е получило моделчето, след не малко перипетии  nea
Ето ги и тях :

   
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 27, 2011, 21:15:09 »

За фотографа съм много доволна, от целия септември само нашата дата му беше свободна, голям късмет! Сега трябва видеооператора да изберем. Там ми се вижда малко по-трудно като че ли. Направо незнам как ще избираме, накрая ще се хвърля ези тора май pardon Това е от мен за сега. Остава роклята да уредя докато съм тук, но ми се струва че вече имам идея коя ще е   girl_in_love Ако мога с нещо да помагам съм на среща  girl_wink

На кой фотограф се спряхте? Също колко горе долу вървят цените в момента? А за видеоператор?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines