Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:23:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как си взехте отпуска за сватабата?
Без никакви проблеми! - 71 (70.3%)
Много трудно! - 13 (12.9%)
Ами-средна работа - 17 (16.8%)
Общ брой гласове: 100

Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпуска за сватбата  (Прочетена 104911 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 13, 2007, 10:44:54 »

УСПЕХ  girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 13, 2007, 10:48:05 »

Аз днес ще говоря с моя шеф  girl_impossible той е много разбран човек и си мисля, че няма да има проблем, още повече, че аз няма да му искам много време - само 2 дни преди и 5 след сватбата. Само че работя от месец във фирмата и доста се притеснявам  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 13, 2007, 10:50:35 »

Е ЩОМ КАЗВАШ ЧЕ Е РАЗБРАН ЗНАЧИ НЯМА ДА ИМА6 ПРОБЛЕМИ А И ДО КОЛКОТО РАЗБИРАМ НАМА ДА ИСКА6 КОИ ЗНАЕ КАКВА ГОЛЯМА ОТПУСКА  Wink
УСПЕХ И НА ТЕБ  Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 13, 2007, 14:22:00 »

Аз също няма да имам проблем с отпуската. Ще си взема 2 седмици. Ще стигнат за всичко.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 13, 2007, 14:40:57 »

Първо да кажа, че отпускът за сключване на граждански брак по закон е 2 дни (за военните явно е различно). Аз си ги ползвах тях преди сватбата, а в понеделник бяхме на работа с милото   Mad girl
Но ние нямахме меден месец и си бяхме използвали вече отпуска за годината, така че...извода е че е лошо сватбата ти да е на края но годината  secret
Иначе ползвах по един ден когато е трябвало да върша нещо през деня за организацията по сватбата, но аз гледах повечето неща да ги уреждам извън моето работно време (работя до 17ч.).   pardon
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 13, 2007, 14:59:41 »

В такъв случай трябва да си пазиш отпуската за сватбата аз така ще направя. Но при нас е друго. Аз лятото имам по-голяма възможност да почивам защото тогава имам повече колежки. Зимата е кофти много уговорки има докато се освободя за ден два.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 13, 2007, 15:26:36 »

Аз ако знаех, че ще има сватба, щях да я пазя, но ние септември решихме, че сватбата ще е ноември  pardon
Вече си бях ползвала отпуска  dirol
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 13, 2007, 15:31:35 »

 smile кофти и аз си помислих, че е станало така. нищо може лятото да си вземете отпуска за медена седмица.  DANCE
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 13, 2007, 15:55:40 »

Мнооооооооого се надявам да си направим медена седмица!  любов заедно
Ако имаме такава, ще споделя с вас приятното изживяване  girl_in_love
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 13, 2007, 20:02:07 »

И аз нямах проблем,като казах за моята отпуска,още повече,че по закон се полагат два дена!!!!Аз ще взема седмица преди и седмица след това.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #25 -: март 13, 2007, 21:18:59 »

Направо ви завиждам момичета, че дори и отпуската сте си поискали. А аз даже не зная дали няма да ми се наложи да напусна работа и да търся друга, ако се преместим в друг град. Направо е лудница...капарирали сме жилища в два града, нямам идея къде ще сме след 3 месеца, превръщам се вече в топка от нерви. А би ми се искало да зная какво предстои... дори и плановете ни за меден месец се провалиха, поради причината, че не знаем дали бъдещата половинка ще работи в един град или друг, както и аз самата...Ааааа! crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 14, 2007, 14:18:07 »

Направо ви завиждам момичета, че дори и отпуската сте си поискали. А аз даже не зная дали няма да ми се наложи да напусна работа и да търся друга, ако се преместим в друг град. Направо е лудница...капарирали сме жилища в два града, нямам идея къде ще сме след 3 месеца, превръщам се вече в топка от нерви. А би ми се искало да зная какво предстои... дори и плановете ни за меден месец се провалиха, поради причината, че не знаем дали бъдещата половинка ще работи в един град или друг, както и аз самата...Ааааа! crazy

Диди, миличка, стискам ти палци всичко да е наред, нещата ви да се подредят по възможно най-добрия начин и за двама ви!!! good И да си изкарате най-хубавия меден месец!!! любов заедно
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 14, 2007, 14:27:25 »

Много неприятно Диди. Но нещата ще се наредят. Ти само не се притеснявай. Нали сте капарирали. Медения месец може да почака малко докато се устроите.
Ти само не се тревожи много.   Friend
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 14, 2007, 16:55:21 »

моят шеф също е точен и няма проблем да си ползвам отпуската !!! ще видим как ще се развият работите през лятото и от това зависи колко дни ще съм в отпуска !!!!

иначе милото си има частна фирма и няма проблем сам да си даде отпуска хи хи хи !!!!  girl_impossible
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 14, 2007, 17:49:54 »

Току - що говорих с шефа и той се съгласиииииии  DANCE DANCE yahoo yahoo dance dance каза ми : "Естествено, че може!!  Мога ли да откажа при такъв повод? smileYes Yes Yes
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines