Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:39:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98776 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 28, 2011, 09:49:15 »

Привееееет коремчета! pqz
Как сте и къде се губите тези дни...никакви ви няма? Girl_hide
Виле много се радвам,че вече си усетила първите ритничета...толкова е сладко и вълнуващо,нали?! Girl_hide
Мадмоазелче браво на вашата бебка...нека си расте все така добре! Bravo Аз за този мой таз така и несъм говорила още с доки,но се моля да се разшири достатъчно,за да успея живот и здраве да родя нормално и едно здравичко бебе! Momy
Мен вчера ме жилна една оса и се надявам да няма никакви последствия.С кантара вече ще почнем да се караме,че за 10дни ме изкарва,че съм качила 1кг! girl_impossible
Хайде чакам ви на една сладка приказка...моляяяяяяяяяяя! blush
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #226 -: юли 28, 2011, 10:15:06 »

Kак сте мами?
Като чета всички май сте добре, така и трябва good
Да дам и аз отчет, денс бях на ЖК, беба си е добре, 700 грама е. Хемоглобина пак ми е нисък, изписа ми някакви ампули да взимам през ден и пак ми пусна урина и хормони. Kаза да си пия и магнезия. Пита ме дали искам боничен, казах че за сега не, ама ако се наложи ще си поискам smile
Краката ми се надуват ужасно много, направо как ще изкарам до края не знам. Обаче с килограмите не вървя изобщо добре, качила съм 4 за този месец, забрани ми сладко и тестено да ям, не че съм се тъпчела, но съм предразположена към напълняване. Направо ужас:angry:
С милото почваме освежителни ремонти на спалнята и на хола, а така ме мързи и нищо не ми се прави, ама няма как smile
И така  girl_wink
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 28, 2011, 10:58:15 »

Мадмоазелче браво на вас много сте пораснали, дано само изчака бебка Good luck гледай да си почиваш повече
Роси мила много ти е сладко коремчето да вземеш и тук да качиш някоя друга снимка, че да ти се радват и другите give_rose А какво стана с лимфния възел? според мен се консултирай и с друг лекар. Относно гаденето на мен и сега ми се случва да повръщам, вярно че вече е рядко, но все пак се случва  bad много е неприятно, но какво да се прави още малко ни остана
sEniOriTa  на мен акушерката ми каза ако почнат да ми се подуват краката да спра соленото, а също можеш и да ги слагаш на високо.
Аз да ви се оплача от два дни съм на легло защото взех че паднах, ходих на ортопед и каза че най вероятно имам спукани кости, ходих и на гинеколог и каза, че за щастие на бебка и няма нищо, и че няма отлепване на плацентата и тоновете са й добре.
Иначе и ние се готвим за освежителен ремонт, вече купих и малко дрешки обещавам скоро да ги снимам и да ви ги покажа
Това е от мен засега скоро пак ще ви пиша.Целувки на коремчетата и да си почивате повече Flower
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 28, 2011, 13:36:21 »

sEniOriTa браво и на вашата бебка...расте си детето и не си играе...браво! Bravo Много е неприятно това с подуването и дано отшуми скоро.А за кг...аз днес установих,че за 10дни съм качила 1кг и се надявам кантара да ми е грешен! crazy
radi. радвам се,че и ти и беба сте добре...дано повече не ти се случва и повече пазене,ей! beating
Аз съм качила снимчица в темичката за коремчетата ама само вие се криете...я ме вижте мене...как ми хвръкна бързо коремчето...чак се плаша вече! girl_impossible
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 28, 2011, 19:26:03 »

И аз започнах бързо да качвам килограми за сега съм + 6, през последния месец съм качила 2-3 кг  pardon
А като чуя ремонт ми става лошо. Ние правихме основен ремонт в продължение на 7 месеца, бутахме стени, играждахме нови, изравнявахме подове, тавани...истински кошмар. Вече сме готови и този уикенд се нанасяме  danceg Може би няма да се включвам известно време, защото нямеме интернет и не знам кога мъжо ще намери време да ми премести компютърчето (нямам лап топ  sad)
radi. ти сега не се натоварвай много. Радвам се, че бебка е добре!
sEniOriTa дано успееш да се пребориш с неприятните оттоци.
rosit@ и аз чакам снимки от сватбата  smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: юли 29, 2011, 11:52:44 »

Rosita гаденето ми продължи с втората бременност до няколко часа преди раждането,при започването на контракциите спряха.Нямаше ден,нощ в която да не ми се гади и то адски много.От началото та до самия край.Нямаше сутрин,обед,вечер или нощ все се появяваше.Така,че споко!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 29, 2011, 15:07:21 »

Айде пак съм аз ама и вие като се кривете и не пишете...така само мене ще виждате тука! tease
Днес бях при доки да ми даде отново рецепта за витамините,че ги свърших и й споделих за това гадене и тя остана доста озадачена...в смисъл,че каза до 3ти месец изчезвало по принцип.Пита ме от колко време го имам,дали съм с разтройство и повръщане-да не би случайно да съм почнала да развивам ентероколит.Е слава Богу нямам тези екстри и ми каза да пия чайчета от мента и джоджен тука 2-3дни и ако няма ефект в понеделник пак съм при нея.Но и другото й съмнение е,че понеже съм по слабичка и има вероятност бебо вече да се е изместил по-нагоре и да притиска по нещичко и затова да ми се гади и в интерес на истината от доста време го усещам да ритка и доста високо,та дано гаденето ми е от него.Моля ви стискайте ми палци да е от бебо и да се размина само с тези чайчета! cray
Мадмоазелче мъчно ще ми е за теб и бебка...по-скоро да си пуснете нета! give_rose А снимки все още нямам от подписването,но като имам ще споделя с вас(не,че са кой знае колко и какви,но...са си нашите). blush
Данитка дано и моето гадене е като твоето от бременноста,че иначе не ми се мисли...аз съм голяма паника и пъзла! cray При теб нищо ли не ти помагаше за облекчаване?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 29, 2011, 15:22:28 »

rosit@ при мен гаденето беше първите три месеца и това бяха най-отвратителните месеци в живота ми и просто не издържах психически на това неразположение - не можех да ям нищо, в магазини не влизах, абе от всичко ми се гадеше, даже от самата мен, че и от милото. Тогава моят доки ми предписа едни вълшебни капки "vomitusheel" - хомеопатични са и преди да започна да ги пия се порових и видях , че доста бременни момичета ги пият при гадене, а ги има и на свещички, които се дават и на бебета. Можеш да се консултираш с твоята доки дали може да ги пиеш.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 31, 2011, 10:55:57 »

Вили,ако не спре това гадене,което днес почти го няма (да чукна на дърво) при срещата ми с доки ще я попитам за тези хапченца.
Незнам вие как сте,но аз понеже спя предимно на лявата си страна и тазът ми отстрани адски ме боли...все едно имам някаква рана там...ужасно е.Опитвам се да спя и на дясната страна,но нещо не ми се получава много-много.Другото,което е че и кръста почна адски неприятно да ме боли,а къде е тя още,но все си казвам,че това са едни от най-сладките болки и за които си заслужава да търпим,не е ли така!? Girl_hide
Хайде желая ви един мнооого спокоен,хубав и прохладен неделен ден! give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 31, 2011, 22:00:54 »

Аз също пих Вомиусхил докато бях бременна. Гадене, повръщане, че и дори паренето в гърлото изчезнаха.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 03, 2011, 16:53:51 »

Ах,ах,ах...пак никакви ви няма и пак сама трябва да си пиша!
Само да ви попитам нещо и се махам...някоя от вас да е изпитвала дискомфорт в областта на ануса...ще ме прощавате за въпроса ама... pardon?
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 03, 2011, 17:46:46 »

привет момичета, къде се губите напоследък тук е много пусто nea
аз напоследък направо съм луднала с тези покупки свекърва ми само ми повтаря да не бързам да купувам, че има време, но аз вече съм го решила в петък ще по обиколим магазините с милото.
Вие вече насочихте ли се към някоя болница за раждането ? Аз май се спрях на Света Анна  http://www.sveta-anna.eu/
« Последна редакция: август 03, 2011, 17:48:55 от radi. » Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #237 -: август 04, 2011, 08:36:51 »

Как сте мами?
За покупките и аз искам да си накупя всичко преварително, ама кака ми се кара, че не се купувало нищо предварително. Но не мога да чакам последния момент, защото няма да има кой и с бебе на ръце едва ли ще имам възможност да ходя по магазините, а на другите не мога да разчитам.
За раждането - откакто бях в болница с болки и контракции, милото реши че ще си плащаме и за избор на екип, но цените май няма да същите. Иначе за болницата - и аз май ще съм в Окръжна болница, защото негов приятел нахвалил една лекарка и двете му деца изродила. Сега е 350 лв, но се очаква да се вдигне. На мене много пари не ми се дават, ама да видим.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 04, 2011, 17:09:51 »

Здравейте коремчетааа! blum
radi. давай смело с покупките...а и ти си в 7ми месец вече,не е като да си в 3-4ти или 5ти.Какво си наумила да купувате,ако не е тайна?
sEniOriTa според мен,ако си имаш мерака и желанието може,макар и тайно да започнеш покупките полека-лека без никой(освен мъжо) да знае.А и ти скоро влизаш в 7я месец като Ради! pardon
Аз макар и много суеверна и страхлива днес направих първата най-важна покупка за нашия малък мъж,а именно количката.Само се моля всичко да е наред занапред и с бебчо и с мен! Girl_hide Снимки при първа възможност ще кача! photograph
Галки на всички по коремчетата! give_rose
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 05, 2011, 14:34:50 »

Коя количка избра? Видях из другите темички, че се двуумеше нещо? И аз съм в чуденка с тези колички  crazy Никога не съм предполагала, че има толкова особености при тях. За покупки определено не мисля още, но се заглеждам из нет-а за по-големите нещица - количка, кошарка...
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines