Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:35:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98828 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юли 07, 2011, 11:29:08 »

Здравейте момичета!
Влизам много набързо да ви кажа какво става около мен.Вчера отидох веднага в Аг-то,приеха ме,гледахме бебчо и той е добре,пуснаха ми изследвания,сложиха ми една система но-шпа с още нещо,настаниха ме за няколко дни!Днес след визитацията доки каза,че изследванията ми са много добри,предписа ми но-шпа и магнерич за два дни и,ако дай Боже в събота се чувствам отлично се прибирам в къщи.Тази сутрин също така ми взеха и кръв за гестационен диабет,та стискайте силно палци и там всичко да е наред и в събота да се прибирам вече в къщи,че там ми е още по-подтискащо гадно!
Лек и хубав ден на всички! give_rose
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #196 -: юли 07, 2011, 17:21:32 »

Роси, стискаме палци всичко да е наред и да те изпишат!  Yes
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юли 08, 2011, 09:19:59 »

всичко ще е наред rosit@ !!!

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юли 09, 2011, 11:00:45 »

Ехоооооо,ето ни и нас...отново в къщи!Днес благополучно ни изписаха и от все сърце се моля и надявам повече (поне до раждането де) да не ми се налага да лежа в болница,а и след това. yahoo
Утре ще започваме приготовленията относно посрещането на нашия тати...направо вече нямам търпение.
Докато бях в болницата бебо беше адски активен,почти през целия ден и цялата нощ,явно и той се вълнува,че скоро тати ще дойде! heart
Иначе вие как сте?Криете ли се в тези адски жеги? Sunshine
Хайде желая ви мнооооого усмихнат,спокоен и хубав ден! give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юли 09, 2011, 12:06:30 »

Роси,радвам се че вече си си вкъщи и всичко е наред smile И не се пренатоварвай с подготовката  blum Той така или иначе ще има очи само за теб smile
При нас в момента е около 23 градуса е просто страхотно за мен.Че жегите не ми понасят  :\в момента.
При нас нищо ново.Ще се местим в по-голяма квартира и сме в ремонт.Така де Мишо рработи а ние с Хани даваме наставления pardon Нямам търпение вече всичко да е готово.
Целувки!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юли 10, 2011, 15:03:10 »

Привееееееееет коремчета! cap
Гледам никакви ви няма и мие толкова пустотук без вас...хайде елате малко на сладки приказки! cray
maj4eto разбрахте ли вече пола на бебо? blush
Аз май си имам вече от Бракстън Хикс контракции,като бях в болницата док ме погледна и ми каза,че най-вероятно имам чувствителна матка и когато галя бебо ми се стяга коремчето,но се появяват и през другото време,каза ако няма болка не е опасно.Но мен другото,което ме съмнява,а и леля ми,която е минала по този път-каза,че може и да е от позицията на бебо.Защото понякога,когато бебето се мести усещам същото стягане,но не на целия корем,а само ниско долу където и той се подвизава...и аз незнам вече,много съм объркана.След 10 дни съм на ЖК и ще видим и моята доки какво ще каже.Като,че ли започна и таза да ми се разширява и ми е малко дискомфортно,но  в името на бебоците-ще се търпи няма как! pardon
Хайде чакам вииииии! kiss2
« Последна редакция: юли 10, 2011, 15:06:22 от rosit@ » Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юли 11, 2011, 10:53:46 »

ето ме и мен
днес ходих на преглед и ни казаха, че чакаме МОМИЧЕ много сме щастливи  danceg
беба се развива много добре много е активна доктора каза, че всичко и е наред и много се успокоих. А вие как сте, как ви понасят жегите? На мен вчера ми прилоша в един магазин добрече милото беше с мен. Иначе се чувствам много добре почивам си и вече се оглеждам за количка, а креватчето вече е избрано http://visvitalisbg.com/store/product.php?ProductID=399 вие насочихте ли се вече?
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юли 12, 2011, 12:06:43 »

Момичета вие кога започнахте да усещате бебчетата вече всеки ден. Аз от две седмици усещам бебо, кажи речи всеки ден, но се притеснявам, че от два дена не е толкова често. То миналия ден нямаше и как да го усещам като проспах целия ден , че от жегата ми беше много зле и повръщах. Вчера го усетих само веднъж два пъти, а днес още не. Но пък и аз не се спирам и не лежа, а доки каза, че в момента мога да го усещам само като легна по гръб. Има ли място за притеснение? Знам че все още ми е рано да го усещам хубаво и постоянно, бях чела , че може да не се усеща всеки ден бебчето , но ми е притеснено. Иначе нямам никакви неразположения, болки и т.н. много съм добре, но нещо взех да се психирвам  crazy
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юли 12, 2011, 20:06:28 »

Добър вечер коремчета!
Ради честити розови гащички!Легълцето,което си показала е много сладко girl_in_love ...ние си харесме тези двете,но което точно ще бъде още не сме решили! pardon
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_166_10751_-1_14697_97919_10001_14053
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplayA_82_10751_-1_14689_131629_10001_14053
niksha мисля,че започнах да го усещам по-редовно от 18та седмица някъде и то по-усезаемо да си ритка вече.През деня,когато съм в движение или заета с нищо въобще не се помръдва,но когато седна или си полегна и се започва.Но не се притеснявай,мисля си че все пак и те си имат своите мързеливи дни...полегни си,успокой се и ще видиш как ще почне да побутвам сладко-сладко! heart
Нашия тати си е вече при нас...ние с бебо много му се радвам ама мнооооооого! yahoo Друго си е,когато половинката ти си е при теб! twohearts И те така...имам си и пак това гадно усещане в гърлото за чуждо тяло,но според личната няма нищо пасно и сериозно и най-вероятно ще да било от фарингита и дано е така!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юли 13, 2011, 08:48:41 »

rosit@ Честит ви тати  kiss2 . Мерси за отговора поолекна ми, че се бях ушашавила  heart . И двете кошарки са много сладни, на мен първата ми харесва повече. Но тях няма ли да ги ползваш много малко време, не повече от 6 месеца, поне така ми изглежда на мен , и после ще трябва да взимате нова. Иначе първата е много много сладурска  good , аз обожавам такива.
Нали се притеснявах аз за бебо и вчера като излязох от банята , след като се намазах с олиото против стрий и легнах за да попие. В момента в който легнах и бебчо започна да шава , загледах се аз в коремчето и така ме подритна, че коремчето ми подскочи  yahoo . Много мило ми стана  heart , до сега не ми се беше случвало, от тогава е доста активен.
« Последна редакция: юли 13, 2011, 08:52:02 от niksha » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юли 13, 2011, 12:34:57 »

niksha наистина са много сладки кошарките и предполагам дори,че ще мога едва до 3-4 месеца да ги ползвам,но просто ако съм в Англия няма има място за по-голямо легло,понеже стаята ни е по-малка и може би ще караме с едно от двете,докато се установим по-голямо жилище. pardon Иначе и аз много съм се влюбила в първата,но май ще вземем втората,че би могла да ни изкара поне до 6я месец. nea
И нашия хубавец така прави...вече като ритне по-силничко и коремчето ми подска...наистина е толкова сладко и мило. heart Нашият тати също усети вече доста ритничета и е адски щастлив!  infatuated
Нямаме търпение да отидем на 4Д,за да види и нашия тати какво го подритква! twohearts
Хайде хубав,спокоен и много усмихнат ден!И се пазете от жегите! give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 14, 2011, 19:08:18 »

Привет момичета къде се губите нещо много взе да опустява темичката
аз съм решила тези дни да ушия обиколници за креватчето, а тати обеща да го освежи (това е креватчето на тати и него ще го използваме като се прибираме на село).
Вие измислихте ли имена на малките човечета? Ние решихме да я кръстим Ивон  (пада голям купон като и кажа Ивонче бонбонче heart), а и много обича да и пея зайченцето бяло

Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #207 -: юли 14, 2011, 20:26:37 »

Здравейте мами,
Аз доста време не съм писала, но си имах проблеми. Тате претърпя втора животоспасяваща операция по спешност, казаха че може би няма да издържи операцията, но сега е добре да чукна на дърво. Изписаха го, вече си е вкъщи. Но на мен ми дойде доста и влезнах и аз в болница, с болки и контракций, изкарах 5 дена там. Ужасно беше, но сега и аз съм добре, пия си хапчетата, магнерот и някакви за хемоглобина, че ми беше нисък и така.акам с нетърпение да дойде другата седмица да отида на фетална, да разберем най - накрая какво ще е baby_girl или baby_boy

Честито на мамите, които са разбрали пола на бебчето smile

За име имаме доста, които ни харесват и ще ни е трудно, но ще се спрем на някое. Живот и здраве да се роди живо и здраво бебето heart
Милото вчера за първи път усети как рита бебето, така се ухили и се зарадва yahoo

Мъчат ме киселини и краката страшно много ми се подуват, взех си мехлем със конски кестен и става за бременни, мисля че помага, отделно си качвам краката на високо като се прибера от работа.

Извинявам се за дългия пост, лека и спокойна вечер от нас:)
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юли 15, 2011, 09:46:45 »

radi. именцето е страхотно. Ние се двуумим между две имена (едното доста се доближава до това което вие сте избрали  blush ) но засега ще си ги запазя в тайна - малко от суеверие.

sEniOriTa трудни моменти сте преживяли, миличка, важното е, че сега всичко е наред  give_rose   за киселините на мен ми казаха, че мога да пия Талцид.


Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 15, 2011, 16:26:34 »

Привет,привееет...пак съм аз! hi
radi. много готино име сте избрали...толкова нежно! girl_in_love Вие още ли сте си на село?
sEniOriTa радвам се,че всичко лошо е останало зад гърба ви,дано от тук нататък само хубави неща да ви се случват! give_rose Като каза за подуване...и моите крака се подуват,но като че ли десния повече,а левия много малко.Имате ли идея защо може да така да се получава? crazy
Вили ти усети ли вече ритничетата? heart
Хайде показвайте хубавите си коремчета и не ги крийте само за себе си...това е един от най-хубавите периоди в живота ви! pqz
Желая ви мнооого прохладна и спокойна петъчна вечер! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines