Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:21:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98932 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 22, 2011, 10:46:04 »

Здравейте момичета,предполагам,че всяка си почива в тази жега. heat
Само да ви попитам...при някоя случвало ли се е да има нещо като бодеж ниско долу в ляво.Когато се напрегна си ме боли в ляво,но това днес е по-ниско и не е точно болка,а като бодеж и дори несъм се напрягала...дали би могло да е от матката нещо? crazy
« Последна редакция: май 22, 2011, 10:50:07 от rosit@ » Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #76 -: май 22, 2011, 11:12:44 »

От време на време имам такива пробождания, ту вляво, ту вдясно, норамално е, матката нараства. А каква е тази датичка в албума ти  blush
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 22, 2011, 12:26:02 »

Оххх така ми полекна Юле,че се бях притеснила,макар че и аз си помислих,че може да е това! cray
Ами това е датичката,на която искам да е нашата сватба или поне да се подпишем тогава,защото още не сме решили дали ще има сватба! blush
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #78 -: май 22, 2011, 14:40:15 »

Хихи, ние си бяхме избрали 22.07 само да подпишем, но толкова непредвидени неща изникнаха, че май няма да се състои  pardon
Да родим живи и здрави бебета, пък другото е бял кахър  Good luck
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 22, 2011, 14:49:57 »

Така е Юле...само да сме живи и здрави и да си родим здрави бебета...другото е бял кахър! pardon
А да ви питам още нещо...при вас започнаха ли да ви се подуват краката и ръцете? huhhuh.gif
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 25, 2011, 15:01:00 »

Хей бъдещи мамииииииииии...къде се загубихте?
Аз днес си взех изследванията и съм много щастлива,понеже хемоглобина ми се е покачил и вече ги няма тези еритроцити в урината ми! yahoo Сега остава да ги занеса на док и да видим какво ще ми каже.
Запасила съм се и с доста интересни книжки за четене,та...никак не ми е скучно...коремчето и то си расте ли расте с всеки изминал ден! girl_in_love
Хайде чакам ви и ви желая мнооооого хубав,спокоен и слънчев ден! butterfly
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #81 -: май 25, 2011, 16:25:10 »

Ехоо, тук сме и ние. Днес пообикалях кабинети, взех болничен и бяхме на ултразвук, докторът каза, че има предпоставки да е момче  yahoo Не очаквах за пол да спомене толкова рано и така се зарадвах, това най-хубавото, което чух последните дни! Винаги сме си мечтали за момче.
Роси, радвам се, че и при теб всичко е наред и сега само релакс и спокойствие  Yes И аз съм решила да наваксам с четене за бебчета и кърмене, но не знам какви книжки да взема!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 26, 2011, 07:54:29 »

Така като гледам май ще си пишем в тази темичка само двете с Юлето,но се надявам скоро и другите да дойдат на отчет! beating
Юле на мен приятелки ми дадоха техни книжки.Едната е само за бременността от-до,другата е за грижите за бебо от първия ден до 3 годинки.Имам и една друга на д-р Спок "Най-важно за бременноста" и другата ми е "Първите 365дни посветени на бебето".И за сега съм на тази за гарижите за бебето и много ми е интересна.
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #83 -: май 26, 2011, 13:56:29 »

Здравейте, да се отчета и аз:)

Аз от два дена съм взела апарата за кръвно на родителите ми, и нещо не ми харесва колко е 90 на 60, толкова ниско никога не ми е било. Може и апарата да не мери правилно, ама все пак. Винаги ми е било 120 на 80 или в тези граници. Прави ли се нещо в такива случаи.
Днес бях на консултация, доки каза, че всичко е наред, бебето си отговаря на седмиците, няма и 200 грама да тежи пръдльото, премери ми кръвното и той го изкара 90 на 60. Каза, че било нормално през бременноста да е ниско, стига да не става по - високо до 130. Каза нищо да не пия.

Сестрата ми даде крем гермастан и каза да почвам под душа да правя масажи на гърдите с хавлиена кърпа, за да ми загрубеят зърната и после да не ме боли като кърмя. Вие почнахте ли с тези процедури?

Mисля да навестя довечера и алерголожката, защото от време на време не се издържа. То е кихане, то носа ми тече, то очите ме сърбят изобщо ужас sad

rosit@ радвам се, че при теб всичко е наред, само спокойствие и добра храна:) good
uliaulia честито пишле danceg

От къде мога да си купя и аз такива книжки?
« Последна редакция: май 26, 2011, 15:42:41 от sEniOriTa » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 26, 2011, 16:11:10 »

sEniOriTa не мисля,че имаш повод за притеснение относно кръвното и моето си е така ниско.А относно зърната мен ощв никой и нищо не ми е казал,но на мен ми се струва,че ми е и раничко. blush А за книжките попитай първо близки приятелки дали нямат да ти отслужат и ако нямаш вече може да намериш в близката книжарница.Дори аз вчера мернах списание "Моето бебе" с една интересна книжка,но все неуспявам да стигна до там да си я купя! pardon
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #85 -: май 27, 2011, 14:42:51 »

Здравейте, аз не знам какво да отчитам, тъй като при нас всичко е наред. Вече усещам беб, въпреки че понякога се чудя той ли е или не, т.е все още не отчетливи ритници  smile

Аз ходя по-рядко на прегледи и така си ми е добре. Сега ми е интересно дали следващата седмица, когато ми е часът ще се потвърди, че сме с момченце, въпреки че според мен си беше отчетливо доказателството, но гледам стават разни грешки.

Аз не мисля да си загрубявам зърната, дори не ги мажа с мазилото, с което си мажа гърдите против стрии, тъй като ареолите се подготвят като секретират нещо като като естествена смазка. Аз не искам да се намесвам в този процес, мисля, че телата ни знаят какво ги очаква.
Сеньорита, дори да си избрала да го правиш - мисля, че ти е прекалено рано.

На мен ми подариха списание Моето бебе с книжката, но тази книжка не е по вкуса ми. Все едно чета книга за дресировка на кучета, прочетох малко и я оставих.

rosit@ - радвам се, че си по-спокойна, така трябва, на мен така ми е по-лесно и щастливо danceg
Относно пола, и на мен в 16/17 седмица ми казаха, не помня точно, ако се е разположило както трябва би трябвало да се види.

Мадмоазелче - как сте с беба, оставиха ли те контракциите?
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #86 -: май 30, 2011, 22:04:03 »

 Стига съм ви чела само... Ще взема и аз да напиша два-три реда, че и без друго имаме новини.
 Вече категорично се движим много, преди се чудех дали това е бебо или не, но сега няма място за сравнение. Днес ходихме и на 4Д да огледаме как е малкото същество, всичко наред ли е. Доктора каза, че се развива нормално, гледа го, мери го... и заключи, че е момче, цели 298гр.  blum  Така че сега ще се оглеждаме за сини гащи.  girl_wink  Таткото пък още малко и въдица ще му купи... щял да го прави рибар.  crazy
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 31, 2011, 10:36:08 »

Дойде време и аз да се запиша в тази темичка, досега я следях тайничко и изчаквах, но след вчерашния преглед и уверението от доки, че всичко е наред нямаше как да не се присъединя към вас  smile термина ми засега е 30 дек. - живот и здраве ще си имаме най-хубавия новогодишен подарък smile 

Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 31, 2011, 11:30:14 »

Виле,много се радвам,че се записа в отчетните темички  Yes yahoo Ще следя с интерес как протичат нещата при теб и ако имаш нужда от съвет,с радост ще ти бъда полезна  good
Дай боже всичко да е наред и към края да можем да ти направим една темичка само за теб и бебчо  Girl_hide
Изпращам много  kiss
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 31, 2011, 15:32:27 »

Здравейте и от нас мили бъдещи мамчета! give_rose
conflate много се радвам,че и при теб и беб всичко е наред! give_rose
miroslava_z ти в коя седмица си...да се ориентирам долу-горе за 4Д-то?Честито за сините гащи! stork-boy
vilenceto добре дошла сред нас и леко и безпроблемно бременеене! give_rose
Мен пък от днес като излизах от свекито като ми пречерня пред очите,ме обзеха едни горещи вълни и се върнах да си полегна за малко.Премерих си кръвното 95/65 както и очаквах понеже съм с ниско.Малко по-късно се пооправи да чукна на дърво.Днес посетих и за първи път откакто съм бременна зъболекарката,защото от два дни ме тормозят два зъба и днес седнах на стола и съм много приятеснена за бебчето ми,макар и уверенията на зъболекарката,че няма опастност за него.Освен това имам и 2 зъба за вадене,едният от който мисля да извадя ощеутре ама да видим.Стискайте палци всичко да мине безпроблемно! cray
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines