Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:30:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98700 пъти)
 
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 30, 2011, 13:02:28 »

Честит Рожден Ден , rosit@ !!! Бъди жива и здрава !!! А през ноември да гушнеш едно здравичко, пухкаво момченце, което само да ви радва !!!


maj4eto относно имената за момиче или момче, съм абсолютно съгласна. Една от причините аз толкова много да искам момиче беше, че не можех да измисля име за момче, което наистина да ме грабне  smile , но пък сега, да ти кажа, мога да ти изредя няколко имена, които много ми харесват за момченце. Ако искаш дай насоки за буквичка и може да помислим заедно. Ние с името сме готови вече и даже си й говорим по име.

radi. честити сини гащи  stork-boy

Ние с беболина сме много добре. В петък сме на ЖК, за да видим колко е пораснала. Иначе вече е доста шавлива, макар че татко й още не я усетил. Но пък той търпеливо си ме преследва за да гали коремчето, приказва й, даже я подкупва че това щял да й вземе, онова щял да й вземе само , за да го ритне, но НЕ  blum... Някъде е прочел, че бебчетата свикват с гласовете още в утробата и сега е решил да й приказва, за да го познавала като се роди.
Вече се оглеждам за есенни дрешки за бременни мами, защото установих, че моите си дрехи определено не ми стават  blush , от което да ви кажа честно, ми става едно мило, защото значи че буболеча расте.  pqz
« Последна редакция: август 30, 2011, 13:10:57 от vilenceto » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 30, 2011, 13:27:52 »

Роси,мила,честит рожден ден.  gu6
Тортичката изглежда... мммм  Torte ,вземам си едно парченце,макар да съм на диета.  blush
Вили,радвам се,че сте добре и пупата расте.  yahoo
За есента,ако искаш,можеш да си вземеш еднно джинсово панталонче за бременни и да си го комбинираш с различни блузки. girl_wink
И при нас бебка бе доста срамежлива и не се показа на татко си доста дълго време.Тъкмо започне да рита и аз го викам.Сложи ли си ръката на коремчето и тя спира.  blum Сякаш усеща докосването и притихва.  smile
Кое именце,сте си намислили,ако не е тайна?  blush
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #257 -: август 30, 2011, 15:29:49 »

Роси Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор
при всяка една твоя житейска стъпка и
винаги да взимаш правилното решение!
Честит рожден ден!

« Последна редакция: август 30, 2011, 15:32:15 от Ивето » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 30, 2011, 16:04:36 »

Много ви благодаря момичета за пожеланията,да ви се връщат тъпкано! give_rose
Вили и нашият младеж отначало правеше така...криешесе от бъдещия си тати,но сега вече дори се закачат двамата.Толкова мило ми става като гледам мъжо как се радва! heart
Ама и гледам нищо не казвате по моите въпроси! lacnl8
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 30, 2011, 16:22:57 »

 give_rose Роси честит рожден ден и от мен мила smile Желая ти мн здраве, мн любов и едно прекрасно и здраво бебче съвсем скоро smile


Весело изкарване на празника  yahoo
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #260 -: август 30, 2011, 18:10:17 »

Хелоууууу,бъдещи майчета! cap
Аз след дълго колебание,като че ли избрах да ползвам нещата на авент,макар да исках много на томи типи и все още съм малко в колебание,но и вие ако дадете по едно мнение може и да ме улесните малко!

Роси аз заложих на шишета Авент защото около мен всички ги ползват и са много доволни, мама обаче е взела на Чико каучоковите едното ще ми даде на мен другото ще седи при тях, и биберонка е взела една на Чико ще пробвам и двете макар че аз за каучоковите не съм чувала до сега мнение да е било положително всеки казва че се разпадали след време. А за Томи Типи нищо не мога да ти кажа защото никой около мен не ги е ползвал, споделям ти само за Авент че ние се спряхме на тях пробвай ако искаш както при мен с 1 на Томи Типи и сама прецени не знам какво друго да ти кажа мила... Това е моето мнение  girl_wink
« Последна редакция: август 30, 2011, 18:25:49 от Ивето » Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 30, 2011, 18:18:16 »

Роси мила честит рожден ден  give_rose пожелавам ти много щастие и любов, много здраве и дълъг живот


* 1466928.jpg (36.51 KB, 512x482 - видяно 170 пъти.)
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #262 -: август 30, 2011, 18:31:15 »

Здравейте, мами!
Доста време не съм писала, ама нещо нямам и желание иначе ви чета редовно.
Роси Честит Рожден Ден! Жива, здрава, много щастлива, обичана и едно сладко бебоче на финала!
radi честити сини гащи!
Аз в петък бях на лекар, каза ми че имам контракции и скъсяване на шийката на матката. Беше застанала напречно, сега на женската конс. на 01.09. се надявам да се наместила както трябва. Забрани ми да върша каквато и да е домакинска работа, да лежа, увеличи ми магнезия, да не се разхождам повее от час, а за секс - дума да не става sad Ама какво да се прави, не ми е казал да си взимам болничен, но ми е притеснено.
Още нищо не съм купувала, но средата на месеца мисля да почна.
И нашта бебка се закача с тати - той я побутне и тя го ритне yahoo
Лека вечер от нас!
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 30, 2011, 20:07:52 »

Честит рожден ден Роси, бъди много щастлива и обичана и едно здравичко и сладичко бебче на финала  give_rose
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 30, 2011, 21:26:07 »

sEniOriTa да се пазиш много , че и мен много ме е страх с тези контракции. А иначе болезнени ли са? забелязваш ли дали ти се получават нап. от движение, умора? защото аз забелязвам че като ходя по- дълго по жегите и почва ужасно да ме боли и са мн. на често в смисъл тъкмо ми минава 1та и след 1-2мин. почва 2та.
niksha къде се загуби драсвай по-честичко.
да ви се похваля ние днес си взехме комплект за изписване скоро ще наснимам и др. неща и ще кача снимки
« Последна редакция: август 30, 2011, 21:28:28 от radi. » Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 30, 2011, 22:04:40 »

Ами няма нищо ново покрай нас, за това и не пиша често за сметка на това пък си ви чета редовно  smile . Общо взето оплаквания нямам ( пу пу пу ) , шаваме си всеки ден, все по силно риткаме, коремчето май май доста ми порасна и вече ми натежава, боли ме малко кръста , имам киселини ( единствено те ме тормозят) и ми се подуват краката от топлото, но това са все нормални неща за една бременност. Чакам само с нетърпение всеки следващ преглед за да видя бебо , сега сме на 08.09 на доки и броя дните   blush
Лека вечер на всички, много целувки и прегръдки  give_rose  heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 30, 2011, 22:51:33 »

Еййййй много ви благодаря момичета,а и още повече ми стана хубаво като ви видях да се разписвате в темичката ни! yahoo
Иве наистина по-често срещано е използването на авент,отколкото на томи типи-то...аз и за тва съм в такава огромна чуденка и всеки ден съм с ново 20! pardon
sEniOriTa стой си в къщи и си почивай щом трябва.А и сега като трябва да полежаваш можеш да се разписваш по-честичко,че да ти правим компания! blush
Ради айде по-скоро прави снимките и показвай...ще ги чакам с нетърпение да знаеш! blum
niksha много е хубаво,че нямаш оплаквания!Покажи го това коремче и ние да му се порадваме де! Girl_hide
Аз да ви питам...каква козметика сте решили да ползвате за бебоците,какви колички и легълца си харесахте,към какви марки за шишета,залъгалки,помпи,стерилизатори и ей такива неща сте се насочили,мислите ли да имате помощници в началото?
Ще се радвам да не съм ви подразнила с въпросите си,а напротив-всеки да сподели своите планове и виждания...ще ми бъде много приятно и интересно да чуя и вие как се готвите! girl_wink
Желая ви много лека,спокойна и хубава нощ! give_rose
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #267 -: август 31, 2011, 08:33:27 »

Kонтракциите понякога са ми болезнени и като седя доста време започва да ме боли корема.
Някой път ме боли корема още със ставането сутрин.
За козметика мисля на Джонсън или Нивеа. За шишета, стерилизатор, залъгалки и помпа на Авент.
За помагане мисля, че няма да има никой, мама не искам да я ангажирам / има си други грижи на главата /, а свеки не мисля, че ще изяви желание да ми помага. С милото ще се оправяме good
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 31, 2011, 09:06:38 »

за козметиката аз още се колебая всичките ми приятелки почнаха със скъпа козметика и минаха на бочко . Та аз си мисля кремче за подсичане и сапунче  на бочко, а за шампоан и др. неща не съм решила,  но май ще са на хип. Иначе относно шишета съм взела 2 едното е на нук а др. е нуби.А за памперси май ще са тезе сензитив на памперс, и ще перем с течен персил. Относно помощниците и ние ще се гледаме предимно тримата. Аз честно казано съм мн доволна че свекърва ми е в Гърция и няма да е тук за да ми "помага" (преди да станем семейство мн ме тормозеше, и хич не ме искаше, а сега аз не я искам, не че сме в лоши отношения, но просто човек вече си има едно на ум) иначе майка ми ще идва да ми помага защото аз съм редовно и ще трябва да се мярка понякога на лекции.
Аз тази нощ сънувах, че раждам акушерката ми каза че имам контракции и мн скоро с бебчо ще се гушкаме (ако знаете само колко бях щастлива  danceg) и  като се пробудих наистина ме болеше корема.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 31, 2011, 10:07:14 »

Относно помагането при нас още не сме го решили,но най-вероятно,ако ще идва някой ще бъде свекървата,понеже майка ми работи в чужбина и не се знае дали ще може да дойде,в предвид това,че вече съм в Англия,но поне се надявам да дойдат за няколко дни с баща ми да ни погостуват живот и здраве.По принцип много близки наши роднини ни съветват да не викаме никой да ни помагаме и че сами ще успеем,но мен много ме е страх и ми е притеснено,защото незнам дали все пак тук отпускат няколко дни отпуск на бащата,когато се роди бебчо и ако ще съм сама...незнам.Тепърва предстои при нас изясняване на този въпрос. tease
За козметиката аз много исках да е на нивеа,но уви...тук нямат бебешката серия и съм принудена да избера нещо друго.И вчера,след като за пореден път се рових в бебешките сайтове попаднах на бебешката козметика на авент и мисля,ако няма вариант да си набавя на нивеа да заложа на авент,пък дано е сполучлива и на бебчо му понесе.
За колички ориентирахте ли се вече?
п.с.Подготвяте ли по някакъв начин вашите зърна?В смисъл обтривате ли ги с влажна хавлия или ги мажете с нещо? blush
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines