Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 15:13:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 91559 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 04, 2011, 21:36:40 »

Ради много се радвам,че сте добре с бебчо и дано по-скоро сте си в къщи! give_rose
Аз още си чакам деня за преглед! nea
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 04, 2011, 21:58:15 »

Росе,писала съм ти в нашата темичка по въпроса,който те интересува smile
Кога ти е прегледа?Много се проточи.Сигурно си нетърпелива. smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 05, 2011, 19:00:39 »

Пропуснала съм да се запиша  Girl_hide
Термин - 07.10.2011 г.
След 2 дни влизам в четвърти календарен месец. Вече се чувствам по-енергична, гаденето отминава, а повръщането почти го забравих. Сега съм в нов период - постоянно ми се пишка, правя 2 крачки и имам чувството, че ще се напишкам, щом ида до WC - нищо. Кожата ми е станала ужасно чувствителна, венците започнаха да кървят, коремчето лека по лека се показва и най-важното апетитът ми се завръща - хапвам през 2 часа  Torte Правих БХС и ФМ в 11 седмица - всички резултати са чудесни, беби се развива супер, всичко е наред. Чесно казано, чувствам се адски спокойна.
Роси чакам новини от прегледа, аз съм на преглед утре и ще докладвам.
Ради, бързо възстановяване, мила!
Желая на всички бъдещи мами лека и много емоционална бременност!  pqz
« Последна редакция: април 05, 2011, 19:02:33 от mademoiselle » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 05, 2011, 19:04:18 »

Мадмоазелче тъкмо се усетих,че никъде не съм те мяркала по темичките и сега много се зарадвах като видях,че си се записала и тук! yahoo yahoo yahoo
При мен си го има това често пишкане и направо ще ме побърка,а за гаденето...ми то уж го нямаше,но от много хвалене днес май ме навести.И нещо апетита ми се губи,никоя храна не ми харесва и вече се чудя какво да хапвам! girl_impossible
След малко излизаме да видим дали ще мога да мина преглед...стискайте ми палци! blush
« Последна редакция: април 05, 2011, 19:06:47 от rosit@ » Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 06, 2011, 13:21:32 »

Росииии, успя ли да идеш на преглед? От вчера те мисля  give_rose
Аз съм днес от 17.00 ч. да видим какво се случва с беби.
За гаденето да ти кажа при мен го имаше от самото начало, това беше причината поради която се усъмних, че е "станала" работата. От 7 г.с. започна и повръщането, което ме държа до 12 г.с. сега съм в период на стабилизиране  sarcastic
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 07, 2011, 09:29:50 »

Ето ме и мен. Много съм щастлива  yahoo
Беби е толкова пораснало, че си прилича на напълно оформено човече. Всичко е наред и с мен, и с него. Много е малко все още и не успяхме да разберем какъв пол е. Мисля, че следващия път вече ще имаме някакво предположение  girl_wink
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 07, 2011, 11:35:45 »

 Здравейте момичета! give_rose
И аз искам да се запиша при вас. Моят термин е на 06.10.2011г., т.е. от вчера съм в 4-и календарен месец. До сега ходех само на частни прегледи, направих ранен БХС и ФМ. Всичко е ок. Имам записан час за ФМ при д-р Марков на 30.05., когато ще съм в 21-22г.с. Преди няколко дни се записах и на ЖК.Чувствам се страхотно, не съм повръщала въобще, нито ми е било лошо. Единственото ми неудобство е, че в началото бях много гладна и ето първите 3-4кг. са налице. blush
На последния преглед не успяхме да видим пола на бебето, но в края на месеца пак съм на преглед и тогава би трябвало да се покаже, поне така се надявам!:) А съм толкова любопитна! Girl_hide Нямам предпочитания, но непрекъснато си представям какво е да имаш момченце и какво е да имаш момиченце!
На всички желая прекрасна и спокойна бременност, та ние сме най-щастливи на света! yahoo
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 09, 2011, 11:23:36 »

Привет дами! cap
Аз минах преглед през спешното,но беше съвсем обикновен.Взеха ми урина и ми потвърдиха бременноста,разпитваха ме дали ми се гади,дали често пишкам,мериха ми кръвното,слушаха ми корема със слушалки,понатисна ме тук-там,заради болката,която й обясних,че имам,но...нищо...и ми каза,че всичко е наред.Каза ми да си хапвам повече плодове,зеленчуци и фибри и ако недай боже получа кръвотечение или нещо друго да се върна и че към 10 седмица вече може да отида на док и евентуално да си видим човечето.И дано вече тази седмица успея да се запиша за джи пи и после само ще си чакам срещата с гинеколога...моля ви стискайте ми палчета! blush
мадмоазелче много се радвам за хубавите новини...с нетърпение ще чакам с теб другия преглед за пола! yahoo
tonibonboni добре дошла сред нас!Лека,спокойна и безпроблемна бременност ти желая и още по-безпроблемно раждане с резултат много здраво бебче! give_rose
При мен много странно протича бременноста ми или поне на мен така ми се струва и все се притеснявам! blush Един ден се чувствам като парцал и немога да си вдигна главата,а на другия съм пълна с енергия и дори нямам гадене...луда работа,но дано е нормално! pardon
Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #23 -: април 10, 2011, 17:25:47 »

Здравейте и от мен, момичета! give_rose
И аз искам да се запиша при вас. Моят термин е на 08.10.2011г, но тъй като ще раждам секциум, ще се пръкнем малко по-рано! smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 11, 2011, 12:23:22 »

Лека по лека се разширява нашия отбор.
borovinka, tonibonboni добре дошли, мамчета! Желая ви лека и безпроблемна бременност!  give_rose
Росинко, напълно нормално е мила, не се притеснявай! В момента в организма ти бошува хормонална буря. Аз лично до средата на 3-ти месец нямах капка енергия, постоянно ми се спеше и това повръщане ми отнемаше и малкото ми останали сили, даже на моменти си мислех, че няма да се справя със задачата  sarcastic До 14 г.с. нивата на ЧХГ се повишават много бързо и организмът не може да реагира адекватно, после тези нива се нормализират и започва "сладката" част. А ти каза ли на родителите ти или ще чакаш прегледа да мине? Аз на моите казах същия ден, в който си направих теста - голяма радост беше, целувки, прегръдки и разбира се сълзи от щастие....страшно емоционален момент.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 11, 2011, 18:26:31 »

borovinka добре дошла сред нас и леко бременеене! give_rose
Радвам се,че нашата темичка се разширява полека-лека! yahoo
Мадмоазелче май скоро ще разбера нормално ли е или не,защото както ни стана ясно май до седмица се прибирам в Бг да си следя бременноста и Дайй Боже всичко да е наред.
И аз казах на родителите ми още същата вечер,когато си направих теста...отначало си беше изненада,но след това вече радост! pardon
Момичета,при вас кога започна нарастването на бюста? blush
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #26 -: април 11, 2011, 21:22:45 »

 Момичета, да се похваля - днес бяхме на преглед...  smile Приличаме си на истинско малко човече, едно игриво, не спряхме да шаваме.  yahoo Всичко е наред и сме много щастливи!
 Само малко ме притесни лекарката откъм болничните. В смисъл, че нещо не и се дава, а работата ми е свързана с клиенти и кой откъде, кой здрав, кой болен, кой ти вика, кой ти се радва, кога имаш време да ядеш, кога не.... Да не говорим как ме боли кръста, цял ден на бюрото.. Ама ще я видим тая работа! Wink
 По-важно е всичко да е наред! smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 11, 2011, 22:09:31 »

Момичета, да се похваля - днес бяхме на преглед...  smile Приличаме си на истинско малко човече, едно игриво, не спряхме да шаваме.  yahoo Всичко е наред и сме много щастливи!
 Само малко ме притесни лекарката откъм болничните. В смисъл, че нещо не и се дава, а работата ми е свързана с клиенти и кой откъде, кой здрав, кой болен, кой ти вика, кой ти се радва, кога имаш време да ядеш, кога не.... Да не говорим как ме боли кръста, цял ден на бюрото.. Ама ще я видим тая работа! Wink
 По-важно е всичко да е наред! smile

Браво на вас за добрите резултати. Дано и лекарката ти даде болничен, че да не се срещаш с толкова хора smile

Пиши кога ти е термина, за да те добавя в списъка на първа страница smile
Активен
Ambiente
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #28 -: април 12, 2011, 13:54:48 »

Здравейте момичета! Записвам се и аз тук, макар че чак в четвъртък съм на доктор да се потвърди всичко, но след 3 положителни теста и някои категорични първоначални симптоми съм си сигурна, че в мен има нов живот  yahoo Нямам търпение за прегледа какво ще ми кажат, въпреки, че е доста раничко все още май. Поздрави на всички мамита и лека бременност  danceg
Активен
borovinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #29 -: април 12, 2011, 19:39:59 »

благодаря за милото посрещане , момичета! Леко и безпроблемно бременеене и дебелеене и на вас! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines