Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:26:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 218308 пъти)
 
AlexisAgency
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #390 -: септември 12, 2011, 09:14:28 »

PoliaSp определено не съм виждала много сполучливи декорации с балони, затова би било супер ако можеш да качиш някоя снимка на красива украса с балони, така да се каже да разбиеш митът!  Wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #391 -: септември 12, 2011, 09:42:36 »

 Не знам защо се смята в днешно време, че декорацията от балони е несполучлива. Балоните са най-евтиното и лесно монтируемо средство за украса. Два балона да сложиш на дансинга или подиума, където се посрещат младоженците в ресторанта и се създава весело и празнично настроение.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #392 -: септември 12, 2011, 11:22:19 »

Защото декорация с балони напомня на детски рожден ден. То не е грозно, но създава различно настроение.
Активен
PoliaSp
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #393 -: септември 12, 2011, 11:38:32 »

не съм съгласна, че балоните са най-евтиното нещо
декорация от балони може да отнеме и седмица да се направи
отделно е част и цветово допълнение към основната, но в никакъв случай 3 балона на оливерника.
за съжаление това е масовото схващане

с удоволствие ще постна снимки от качествени декори ако нямате против

сега слагам една закачка, която беше подарък от гостите за младоженци преди няколко дни
също и схващането за детски рожден ден е изцяло погрешно
най-добрата световна марка балони куолатекс има уникални серии балони в различни цветове за сватби.


* Bride and Groom - Копие.JPG (55.8 KB, 486x648 - видяно 329 пъти.)
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #394 -: септември 12, 2011, 13:00:03 »

 Много неща има и се предлагат за украси, но българине е с по-различен стереотип, трудно възприема новите и нестандартни неща, които ако струват и пари - става сложничко. Все още в провинциалните населени места се държи на стандартни неща. Имайки в предвид, че голяма част от сватбите се организират и плащат от родителите - ситуацията е още по-консервативна. А и всяко населено място си има традиции. Различия има във религията и т.н
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #395 -: септември 12, 2011, 14:18:08 »

Симпатична е тази украса, но не се връзва с идеята ми за елегантно тържество.

Пачоран, една украса със живи цветя струва повече от една украса с балони. Предполагам знаеш.
 А плащането от родителите си е личен проблем на хората, които са се вкарали в този филм. Не разбирам каква е връзката родители - балони?
Активен
Pure
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #396 -: септември 12, 2011, 16:04:28 »

И аз балоните не ги харесвам, защото ми "евтинеят", но това си е въпрос на предпочитания все пак. Wink
Най-добрата украса за мен си остават естествените цветя - колкото повече, толкова повече.
За съжаление идва доста скъпо...но като внушение е незаменимо. heart
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 12, 2011, 17:22:05 »

На мен ми идва една идея по-кич и както Грей е писала - по-скоро за детско парти.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: септември 12, 2011, 17:35:05 »

Не съм против балоните,но и на мен ми идват като детско парти. Вярно е,че има много оригинални неща от балони и сумата също може да е доста голяма,но определено предпочитам да ги има само като завършек на една цялостна украса и то най-вече за децата да се радват.  yahoo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #399 -: септември 12, 2011, 20:12:12 »

 В този ред на мисли половината корпоративни събития са детско парти. Интересен факт.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #400 -: септември 12, 2011, 20:36:03 »

Не предлагат ли украса от ресторанта? На нас ни направиха украсата от ресторанта (с живи цветя) и останах наистина очарована (като се има предвид колко евтино излезе)smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #401 -: септември 12, 2011, 21:34:24 »

Не ми допада украса с балони за сватба. Украсата от живи цветя, грижливо избрани от младоженците, допринасят за романтичния и нежен, изтънчен дух на цялото събитие. Всяко цвете има своя символ, има своето послание...
Украса с балони - ок - на корпоративни събития и детски рождени дни!  good
Активен
PoliaSp
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #402 -: септември 12, 2011, 21:36:10 »

В този ред на мисли половината корпоративни събития са детско парти. Интересен факт.


наистина
нещата около балонените декорации ще се променят драстично но вероятно дотогава ще са изтекли доволно количество сватби
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #403 -: септември 12, 2011, 21:42:57 »

Всичко е въпрос на вкус, но сватбата трябва да бъде както е в представите на младоженците. Все пак това си е вашия празник! Ако не ви харесват балони-не ги ползвайте  pardon
Аз лично смятам, че когато с декорацията се занимава професионалист, човек с виждане и опит може да се получат невероятни неща. Декораторите се занимават с това - креативни са, през ръцете са им минали страшно много събития...
Декоратора задължително трябва да се съобрази с исканията на младоженците, но и да ги посъветва, ако грешат. Все пак голяма част от хората не могат да си представят една празна зала как ще изглежда с тяхната декорация. Особено ако не им се предоставят снимки на вече правени подобни неща.
Един декоратор, който си разбира от работата може да направи чудеса! И не е задължително да струва скъпо - важното е да "усети" младоженците и да има много идеи  good
... а балоните освен за украса са голям кеф за децата на сватбата  yahoo получават се страхотни снимки  Wink
« Последна редакция: септември 12, 2011, 21:45:09 от emocia_wa » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: септември 12, 2011, 21:44:42 »

Както са казали момичетата н може да се сравни балони с цветя, друг е въпросът , че малко хора могат да си позволят живи цветя, е не малко, но знаем какво е положението в БГ lol
То не е зая усмивки...
Иначе ето някои идеи:

Ето това ми идва малко в повече smile







Наистина няма хубави украси, просто едното не може да се сравни с другото, за да питаш защо не се обсъжда. Особено при официална вечеря

О, уау 3 нови коментара ...
...една приятелка ще има кръщене, от къде да си купи пиафлори в бг?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines