Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:47:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 8  (Прочетена 204841 пъти)
 
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 23, 2011, 14:24:56 »

ей преместили сте се в нова тема, а аз се чудя зашо не ми излизат нови отговори blush
тази снимка с жълтите карамфили и бяло и черно е една от най- любимите
само в бяло нямам любима снимка, винаги ми е доста посничко, но се надявам сега хубаво да ме убедите в обратното smile Както знаете и аз съм абсолютен фен на кафявото, върви и с бяло и с жълто...
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #31 -: март 25, 2011, 10:20:41 »

Здравейте!
Аз мислех да ни украсява агенция масите на гостите, но май нещо взех да се отказвам. Имам някои идейки, но искам да Ви помоля да ми кажете за Враца, Плевен или София (ако има и друго освен Джъмбо) където може да намеря много СВЕТЛО СИНИ ароматни свещи, свещници или някакви сферички по големи, листя от СИНИ рози, камъчета. Ей такива нещица smile! Много благодаря предварително! И да кажа всички сте много идейни! Браво момичета! Целувки!
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #32 -: март 25, 2011, 22:42:34 »

kicky, аз лично си намерих много интересни и нескъпи нещица в Mr. Bricolage, макар че няма такъв избор като в Jumbo, има различни предложения. Провери, може да намериш това, което търсиш. Успех!
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #33 -: март 26, 2011, 10:15:32 »

nonnita, много ти благодаря! Ще проверя и там! Аз имам време, но все пак то си лети бързичко! Хубав ден!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 26, 2011, 17:36:02 »

Да се запиша, че това е на дневен ред.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 26, 2011, 19:08:37 »

И аз да се запиша, че сега ги обмислям икебаните. smile
Момичета, да ви питам, колко е времето за горене на тези по-големите чаени свещи?
« Последна редакция: март 27, 2011, 00:15:18 от Monikamaria » Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #36 -: март 27, 2011, 18:15:17 »

Monikamaria,, аз си бях купувала преди време от DM чаени свещички. Големината им е като на всички останали, но определено горят повече време (от порядъка на 4 - 4,5 часа) и миришат доста приятно. Някой беше писал тук, че нямало чаени свещички, които да горят повече от 3 часа. Тези са 30 в кути
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #37 -: март 27, 2011, 18:19:49 »

пак съм аз, че без да искам публикувах без да съм довършила  blum

...30 в кутия за 5 лв. мисля, но да си призная не помня с точност. Ако имаш възможност провери. А да питам аз, кои са тези по - големите?
Чао! Хубав ден! smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 27, 2011, 19:21:16 »

 kicky, благодаря за инфото! give_rose  Големите чаени, за които аз питам, са с диаметър около 6см, а малките около 3.5см. Аз ползвам от малките постоянно и горят по около 3 часа. Сега си купих и от големите, ароматизирани и ще засека колко ще издържат. Ще пиша, ако някой друг го интересува. Просто ми се иска да горят през цялата вечер, а малките много бързо ще изгаснат.
Годеникът ми беше вчера до Метро и там е открил 100 големи чаени свещи за 20лв, а от малките купил 100 за 6 лв.
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #39 -: март 27, 2011, 19:53:44 »

Много ще съм ти благодарна да дадеш информация след като разбереш smile! Звучи доста приемливо. Никога не съм им обръщала внимание на големината.  Wink Май в псисъка си ще трябва да запиша и посещение в Метро smile! Добра идея!
Хубава вечера!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 27, 2011, 21:32:53 »

kicky, сега съм запалила и утре ще пиша! smile
Между другото, понеже цвета на сватбата ми е златно и съм решила да ги боядисам със златен спрей отстрани. Притеснявам се да не запушат нещо като се нагреят много! sarcastic Преди съм боядисвала със спрей електрическа крушка и нямаше проблеми, но сега се замислих дали все пак няма такава опасност.  scratch one-s head
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #41 -: март 28, 2011, 01:29:20 »

Ето още една хрумка за доукрасяване на свещите:


* 600x600.jpg (12.56 KB, 300x240 - видяно 3281 пъти.)
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #42 -: март 28, 2011, 08:57:36 »

Monikamaria, според мен, ако боядисаш металната им част няма как да запушат, тъй като свещта гори вътре, а металната част просто се нагрява, както при крушката се нагрява стъклото. Щом си пробвала преди с крушка и се е получило, не мисля, че ще има проблем, но по-добре преди самата сватба все пак да го изпробваш. А какви други неща ще използваш за украсата, освен свещи? Кажи, може някъде да съм срещнала нещо подобно на това, което те интересува. Аз покрай моята украса доста се порових из сайтовете и общо взето събрах доста впечатления и идейки smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 29, 2011, 18:23:13 »

За тези, които се интересуват от времето на горене на големите чаени свещи, разбрах, че има и такива за по 4.5 часа има и за 10 часа, а може би и други варианти. Така че когато купуваме, трябва да внимаваме! smile
nonnitasmile принципно съм наела агенция и имам някои доста интересни идеи за цялостната украса, които засега не съм виждала на български снимки, по-специално на младоженската маса. Ще ги споделя след сватбата, за да са изненада! blum Иначе на самите маси за гости (те са кръгли, много държах на това!) столовете ще имат калъфи със златна панделка, ще има рингове за салфетки, които сама ще изработя и ще са в тематичен цвят и с нашето гербче на тях (снимка в галерията), ще има тейбъл- и плейс-картички (също сама ще си ги правя и в темата на сватбата), подаръчетата- също в красиви тематични кутийки, бутилките за алкохола също ще са в подходящи цветове (уискито е Джони), украсени с панделки и с картичка с надпис "Наздраве!". Водата и виното ще са в кани, само безалкохолните ще загрозяват. Единствено обмислям икебаните, тях също сама ще ги правя. Мислех, че съм се спряла на нещо, но още 2-3 варианта са ми в главата. Най-много ми се иска подобни свещници с цветя: , но ако агентката не открие, ще се спра май на икебана върху пиафлора-топка, поставена на стъкленица, украсена с перли и поставена върху огледало със свещи около нея. В общи линии е това! good
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 29, 2011, 21:18:29 »

Monikamaria, идеята ти за украса е чудесна! Мисля, че ще намерите такива свещници, защото моята агентка, която наех обмисля такъв вариант за масите на гостите, за да е във височина украсата и да се вижда smile така, че едва ли ще е трудно да се намерят. Това за бутилките е много хубаво измислено, обаче аз няма да мога да го осъществя, защото физически няма да ми стигне времето, а и бутилките ще са доста- ти сама ли ще ги украсяваш? И последен въпрос това с каните за водата, с ресторанта ли го договори или сама си ги осигуряваш?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines