Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:39:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 280298 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: февруари 26, 2018, 15:20:50 »

Адиктет, дишай-издишай.Нормално е да се шашнеш и притесниш точно сега и това при една безпроблемна до момента бременност.Просто сега ще лежиш повече, ще пиеш конски дози магнезий и ще оцелеете.Мисли така, първо да мине 32-ра седмица, после да мине 37-ма седмица.Аз така бях с броенето от 27-ма нататък.
Прегръдки!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #886 -: февруари 26, 2018, 15:28:12 »

ооо много съжлявам да чуя че си в болница. Искам само да ти кажа че минах през подобно нещо. не гледай 40та седмица, гледаш 32ра,34та и 36та. Ей това са седмиците, важни, във всички от тези седмици шанса е висок, макър че съм сигурна че няма да има нужда от притеснение за тях. Сега много лежане, ама много, само до тоалетната ставане и ще закрепите нещата. Ако имаш нужда от подкрепа ми пиши! Аз лежах от 26та седмица.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: февруари 26, 2018, 15:43:38 »

Адиктед, гуш!
Много е трудно, но трябва да се мобилизираш и да стиснеш зъби, времето сега ще започне едва да ти се ниже, обаче тече и с всяка минута, със всеки час ти постигаш малка победа в борбата да останете 2в 1 възможно най-дълго! Ще се справиш, сигурна съм! Мног е тежко да си в болница, нищо да не зависи от теб, обаче ще издържиш.
Аз всяка нощ като заспивах си казвах " издържах и днес, ще мога и утре!". Другото което ме успокояваше беше, ме след 28 знаех че той има шанс да оцелее, а ти си вече 30, всеки ден в утробата е малка победа.
Щом нямаш контракции чудесно, разкритието може и да не се промени до раждането.
Стискам палци и кураж!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: февруари 26, 2018, 15:53:51 »

Кураж, адиктед! Ще се справиш. Лежиш и почиваш. Бъди спокойна, в болницата си в добри ръце
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #889 -: февруари 26, 2018, 16:11:19 »

Мерси, момичета. Предните дни бях спокойна, наистина са много мили лекарите и сестрите и въобще не съжалявам, че избрах тази болница, защото поне атмосферата не е потискаща и натоварваща, а и както съм сама поне не съм свидетел и на тежки истории. Даже честно казано мисля, че в момента в къщи ще ми е по-притеснено. Ама ето че една сестра от сутринта ме бутна, наистина единствената, която се държи сопнато откакто съм тук, но то и толкова ми трябва на мен.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: февруари 26, 2018, 16:37:45 »

Нормално е една сестра да те гътне.В момента си много чувствителна!Почивай, наистина голямо лежане те чака, но не остана!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #891 -: февруари 27, 2018, 08:55:45 »

О, милата! give_rose Много неприятно е всичко. Само мога да ти кажа "Браво!", че до 30-та седмица мина без проблеми.
Като се сетя с кокона как се молех да станат 30 седмици, пък после каквото сабя покаже. Е, износих си я. Така се бях настроила, че след това можех още 2 години да съм бременна с нея. Някак ми мина всичко лошо като очаквания и настроение. Сумарно един месец лежах с нея в болница sad Депресиращо е - броиш минути, часове, а днес да мине, а утре да дойде... Жички и тръбички стърчаха отвсякъде. Миенето на косата си беше лукс girl_haha Четях Джерал Даръл и ми отвличаше вниманието с абсурдно смешни истории. Трябва ти нещо ей такова шашаво за четене, гледане...
Спокойно! Ще полежиш сега повече някоя и друга седмица. Ще си на конски дози магнезий до 36-37 седмица, а после живот и здраве ще има да обикаляш улиците яхнала бебешката количка Wink Ако това те успокоява, сега времето е гадно вън и добре да беше - не става за разходки Wink
Горе главата!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #892 -: февруари 27, 2018, 09:34:08 »

Уф съжалявам  give_rose
Не им се шашкай на тоновете, тя просто си спи, мен също така ме бяха насмели и то вече бях в 9 месец и пак ревах като изрод, та хормони, нормално  heart Както са ти казали момичетата, лежи си и си почивай, предполагам помниш темата на Рат как всички стискахме палци да стиска кълки възможно най-дълго, а тя беше още от по-рано на легло, та вие двете сте си супер  good Не знам дали те успокоихме, дано! Ама аз до последно вършах и така и не намерих време да си почина, а трябваше, та добре те е паркирала дори  Wink Гуш!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: февруари 27, 2018, 09:45:08 »

Адиктед, съжалявам да видя, че така са се стекли нещата! Гледай напред на малки крачки, не я мисли 40 седмица. Първо стигни 32, после 34 и неусетно ще си в 36. После ще обикаляш по цял ден и ще се надяваш да родиш по-скоро, че много тежат последните седмици. Хубаво е, че си в болницата. Така всеки ден си под наблюдение и няма да изпуснат положението.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: февруари 27, 2018, 16:07:33 »

Адиктед, стискай краци, малко остана. Може би от болницата да ти изглежда много, но не е. Избутала си най най важната част. Не им се връзвай- те са грубияни, а и да не са- трябва да са по корави, защото гледат какво ли не и им е нужен доза брутализъм. Такава им е професията просто- мазолеста  pardon pardon pleasantry.
Наслаждавай се на времето си сама- колкото и странно да ти звучи в момента, ония родилите са си в друг филм, изморителен и нов. smile  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: февруари 28, 2018, 13:54:29 »

Адиктед, как си? Какво се случва? Дай едно изречение ъпдейт, ако можеш.  Friend
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: февруари 28, 2018, 14:02:00 »

Рони, много съжалявам да чуя, че сте в болница.. Дано всичко е наред и спокойно се приберете скоро вкъщи
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #897 -: февруари 28, 2018, 16:10:21 »

У дома сме от днес. Наред сме и двете, сънливостта ма бебето  от вливанията премина и от вчера се мята и си прави необходимите криви. Мен искаха да ме пуснат вчера, но решиха да ме задържат до края на антибиотика, който вливаха заради високи левкоцити при приемането. Благодаря за  мислите  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #898 -: февруари 28, 2018, 17:14:58 »

Всичко ще е наред!!!  heart heart heart пращам позитивни мисли! kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: март 02, 2018, 10:23:32 »

Маги, Мери ми, благодаря ви!

Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines