Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:50:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 280297 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #495 -: ноември 12, 2015, 19:43:33 »

Мари няма ли как да остаеите малките на някой за уикенда и да си починете?  Да отидете някъде? Скоро ще сдадеш багажа ако го караш така...

Силни гушки give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: ноември 12, 2015, 20:30:37 »

Благодаря,  Миленка!  give_rose
Няма,  сами сме. А с децата може да се каже,  че съм сама.
Бих била благодарна да си взема спокойна ваната,  да се нахраня без прекъсване и писъци или да изляза за 2 часа. За уикенд не мога да мечтая.
Може и да го сдам багажа. Аз и преди писах или ще евоюлирам или ще изчезна.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #497 -: ноември 12, 2015, 22:24:12 »

Да пиша тука, че да си поддьржам абонамента.

Ходих на лекар - сложиха ме на антибиотик. Три дни го пих - никаква промяна. Нощем адска болка в ухото и главата, без парацетамол вобще не мога да спя. От антибиотика само температурата ми мина, но ми остана такова чувствот за слабост в мускулите.

Днес сутринта пипам - на шията ми отток. А още от миналия петьк като ям не мога да прегльщам и това става все по-зле. Днес си бях направила един кус-кус, че обядвах в стажа, та за по-бьрзо. Ами трябваше да изпия един литьр вода с него, за да го промия като супа надолу по хранопровода.

Вчерта доста се притесних докато си говорех с Фабио, че той ми вика да сьм отишла в спешното. Какво, вика, чакаш? Да не можеш да дишаш ли?
Тия думи ме сдухаха и веднага се обадих на лекарката. Отидох пак.

Според нея бактерията, която евентуално имам, явно не е реактивна на тоя антибиотик, та ми го смени за по-силен. След три дни да сьм гледала как сьм, ако няма промяна пак да отида, ако сьм добре да изчакам и като ми мине напьлно ще ми даде други изследвания за ухото и главата, защото тя ми лекувала била кашлицата  crazy Аз й казах, че добре, само дето кашлицата ми е най-малкия проблем и е само от три дни а от ухо и глава страдам вече 3ти месец и се нстрадах не мога повече.

Нищо. Така си остана. За шията евентуално щяла да ми даде ехография на щитовидната (майка е с две операции), макар че ми било рано за такава ехография.

Единственото успокоени беше, че като пипа отока, не изглежда като лоша болест  crazy

За капак, София тая вечер не може да спи и пищи вече час. Та какво ли не й правихме. Сега ФАбио я дьржи и я люлее (а и той беше с вирус).

Много ме е яд, че ми се отравя млякото с лекарствата и я трова и нея, но нямам избор. Още по-ме е яд, че май е за нищо и така си експериментира лекарката.

Искам само пак да сьм здрава, да не ме боли и да сьм добре  cray
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: ноември 12, 2015, 22:37:48 »


Искам само пак да сьм здрава, да не ме боли и да сьм добре  cray

Ина, това е най-важното наистина! good

Направо ме нажали с това изречение....съчувствам ти много.  sad

Трябва нещо да се промени, тези проблеми не са просто бактерия, тя е само финалният щрих.
Погрижи се за себе си .....  Friend Friend Friend

П.П Не знам каква е системата, но няма ли начин да потърсиш и второ мнение. Това с тези експерименти направо...
« Последна редакция: ноември 12, 2015, 22:39:33 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: ноември 12, 2015, 22:46:06 »

Ина, те не ти ли взеха секрет да ти кажат каква е бактерията и на кои антибиотици е чувствителна? Поне моята лична тук винаги като ме боли гърло ми взема секрет.

Дано бързо ти мине, че пак много ти се събра (гуш).
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: ноември 12, 2015, 22:58:35 »

Ина, и аз бих те посъветвала да потърсиш друго мнение. Това да те боли вече толкова дълго време не е шега работа. Истината е, че само се тровиш с антибиотици, а дори не се знае дали ще имат ефект. Прав е Фабио, даже много. И малката София сигурно е изнервена, защото те усеща.
Прегръщам те силно kiss2
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #501 -: ноември 13, 2015, 08:47:49 »

Нещо подобно се случи с жената на брат ми - първи кътник, който след двумесечно лекуване извадиха в крайна сметка, болки в гърлото и болезнена бучка в основата на шията. Пи няколко антибиотика, уж да ограничат възпалението и да смъкне температурата. След още месец игра ножът в лицево- челюстна хирургия за да махнат гнойно възелче на лимфната жлеза и се оправи good. Работата се разтегли уж за да задържи и тя кърменето максимално, но от напрежение и болки, млякото и намаля и племенникът се отби сам. Вероятността да се оправи с антибиотик при нея казваха, че е 90%, но тя явно е била в останалите 10% sad
Дано при теб успеят лекарствата, стискам палци и силно гуш heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: ноември 13, 2015, 09:45:41 »

Искам само пак да сьм здрава, да не ме боли и да сьм добре  cray

Ина, направо ме разплака с този си пост и последното изречение.. Толкова пъти съм си го мислила това в живота си, че не е истина просто  girl_impossible
Наистина, ако имаш време и средства (не знам дали е свързано с пари при вас ходенето на лекар, както тук), но отиди и при друг специалист за второ мнение.. При толкова оплаквания, да лекувате само кашлицата, която е най-малкия проблем..  nea

Стискам палци да се оправите и да си гушката бебка и Мартичка, спокойно kiss2 Гуш  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #503 -: ноември 13, 2015, 10:20:33 »

Инче, и аз се присъединявам към много натъжените след твоя пост  give_rose Много ми е мъчно, защото си стана цяла сага това твоето...мислех си, че само в България лекарите си прехвърлят топката и използват хората за опитни мишки  girl_impossible Наистина ако имаш възможност, отиди в някоя по-сериозна клиника или нещо такова  smile Мечки  heart heart heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: ноември 13, 2015, 13:33:16 »

Ина не си сама.Колко боледувания изкарах накрак само аз си знам.Присъединявам се към съветите на момичетата да намериш по добър специалист.

Да помрънкам и аз малко.
Много ме убива ежедневието.Прекарвам времето си или на работа или с децата.Няма на кой да ги оставя за 5 мин даже.Всичко вършим заедно-пазаруваме,готвим,чистим,навсякъде са си с нас.Нямам 5 мин време за мен.Ако не се занимавам с тях/понякога и напълно сама тъй като на мъжа ми му се налага понякога да работи извънредно/,оправям къщата-готвя,чистя,пера и т.н.Вечер преди 12 часа не си лягам.Това да гледаш филм съм забравила какво беше.Ежедневието ми е едно и също-завеждаме децата на ясла и бързаме за работа,после бързаме да ги вземем и почти винаги са последни и малко на детската,площадка,занимания вкъщи ,приспиване и чак като заспят се почва готвене за следващата вечер ,пускане на перални,гладени и т.н.
Толкова много ми липсва социален живот-кино,театър,среща с приятелка,пазаруване,време да прекарам на спокойствие с мъжа си.
Децата ми носят голямо щастие,но понякога имам нужда да отдъхна и да прекарам ден два без тях.
Да не говорим колко често ми се налага да ги гледам болна и да ходя болна на работа.
Напоследък и те са в бебешки пубертет и на моменти са просто непоносими.
За здравето ми какво да кажа-настинки на крак,липса на време да отида на лекар и скоро това ще избие пак в някоя посока.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: ноември 13, 2015, 13:41:44 »

Когато сме преуморени имунитета е много слаб...  pardon sad

Гучи, няма ли баби за 1 уикенд?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: ноември 13, 2015, 13:45:23 »

Когато сме преуморени имунитета е много слаб...  pardon sad

Гучи, няма ли баби за 1 уикенд?
Ами едната е на 450 км а другата е на 350 км и са работещи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: ноември 13, 2015, 13:49:12 »

Пф.. sad Някои близки приятели.. То задължително ще има нужда човек от почивка при работа, две деца, къща за поддържане и готвене  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Мъжа ти не ти ли помога в готвенето поне  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #508 -: ноември 13, 2015, 13:52:41 »

 heart heart heart
Още една- две години. Събирай си сега болести, после ще ги лекуваш Wink.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: ноември 13, 2015, 13:54:48 »

Помага ми много мъжа ми ,но въпреки това е доста трудно да намериш време за себе си. Ако не ми помагаше досега да съм се гръмнала.
Ох мисля си че няма да е още година две.То незнам и здравето ми как ще оцелее дотогава.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines