Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:38:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 282116 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: ноември 13, 2015, 16:34:21 »

 GROAN GROAN GROAN GROAN GROAN Плачещо момиче hunter Mad girl Burokracia werewolf werewolf
Меко казано- Бясна съм.
На работа много добре знаят, че съм бременна, ама въпреки всичко не спират да ме товарят с работа! Днес дойдоха и ми изсипаха задача с краен срок за след 2 седмици! НЕ-ПО-СИЛ-НО Е! И много добре го знаят. А при мен си работят спокойно и не им пука, че другата седмица 2 дни няма да се работи заради проверка....честно, не издържам вече.  cray cray cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: ноември 13, 2015, 16:36:09 »

Нати.. Кураж.. Не може ли да си вземеш болничен?

Въпреки, че какво те съветвам така, като и аз не бих го направила.. Ще се тормозя и въпреки всичко, ще свършва всичко..  sad

Гуш kiss2
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: ноември 13, 2015, 16:51:53 »

Натам отиват нещата...аз и да искам да я свърша, не мога. Завися от още 1000 човека по веригата, които нито сътрудничат, нито имат намерение да го направят. Е как да стане?  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: ноември 13, 2015, 16:53:47 »

Хормон kiss2 Спокойно  heart Можеше да излезеш с нас днес и да се разведриш, ама ти не, та не  Girl_hide
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: ноември 13, 2015, 17:13:16 »

Нат, нямам как да те успокоя освен да кажа - Спокойно, работата и без тебе може. Хич не си го слагай. Аз понеже никак не съм от работохлиците, та лесно ги преживявах такива ситуации, като ми беше зор.

А за Ина - не знам как стоят нещата при вас, но тук "второ мнение" е ужааасно скъпо. Или е безплатно при GP или си плащаш като поп. Моя приятелка с рак (бях ви казвала за нея) поиска 3D някакъв си скенер и не и назначиха. Тръгна да си търси и си намери  - 3000 лири. Ако щеш... Та дано не сте така и вие, въпреки че предлополагам е сходна ситуацията.
Стискам палци да се разреши скоро проблема.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: декември 07, 2015, 19:50:46 »

Да си подновя абонамента...

Знаете писах, че ремонтираме новата квартира, за да се премести ме. Е няма да се местиме, защото хазайна реши, че ще продава къщата.. а тук да намериш квартира ти искат някой да гарантира за теб и да имаш договор за работа.. Аз съм без работа, а в края на месеца и мм отива на борсата.. И вместо да мислиме по сериозно за бебе, трябва да търси ме работа.. Пробвах с цветята, които правих, абсолютно никакъв интерес и спрях, защото не мога да влагам само пари..
Майка ми направи някаква криза, помислих че получава инфаркт, изкарах си акъла. Бързо я взеха в болница, но се оказа че е на стрес и притеснение..
На всичко отгоре на мм спернограмата не е добра.. А той още даже и не знае, не смея да му кажа.. Ще трябва и специалисти да търси ме, направо откачам вече..
Понякога плача и се примирявам, че това ни е съдбата. Знам, че само ние можем да я променим, но ми писна вече все да става по трудния начин и с много притеснения..
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #516 -: декември 07, 2015, 21:04:32 »

 djosi, има такива моменти. Цялата гадост на света се изсипва над теб и колкото повече се опитваш да се измъкнеш, сякаш повече затъваш. Спокойно, нищо не е фатално, ще мине...Стискай зъби и действайте с бавни стъпки приоритетно. Късмет ти желая heart good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: декември 08, 2015, 08:46:19 »

Джос,  heart heart heart ще стане, всичко ще стане, обаче пусто - живота е борба. Тъкмо решиш да си помислиш, че си добре и хоп изниква нещо!  crazy аз съм разказвала при бебеправещите как беше при нас - и 2-та пъти невероятно да се случи, но фактите вече щъкат наоколо - Положително мислене  heart споделяй с нас, ако ти олеква!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: декември 08, 2015, 09:33:39 »

Още снощи исках да пиша, но стана много късно и оставих за днес..

Как така вие ремонтирахте, а той ще я продава сега  shok Това е ужасно несериозно и неетично sad

За спермограмата, сигурни ли сте, че сте спазили всички условия, които са необходими, както и в 100% достовереността на резултата.. Може да повторите изследването, което сигурно е свързано с още средства, но  sad Стискам палци и знай, че всичко ще се оправи, а бебчето ще дойде, в точния момент, дори на вас да ви се струва, че не е такъв  heart kiss2 Силни прегръдки и положителни мисли ти изпращам  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #519 -: декември 08, 2015, 09:47:31 »

Джоси, мила, писах писах и ми го няма коментара...ама набързо да ти кажа - горе главата, вие сте добри хора и съм сигурна, че ще ви се случват само хубави неща, особено ти си ми толкова на сърце с тази твоя готовност винаги да помогнеш и да дадеш съвет  heart За съжаление понякога трябва доста да нагазим в разни гадости, за да дойде после хубавото  smile Много пъти съм казвала, че на нас тази година ни беше доста критична...за малко да не се оженим дори и ни се случиха колкото и хубави, толкова и лоши неща...е, живи сме още и се оправихме, макар и с малко повече нерви и треперене  smile Гушкам те много  heart heart heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: декември 08, 2015, 10:29:24 »

Благодаря ви момичета за подкрепата  give_rose

Едно по едно, ще оправяме нещата.. За квартирата собственика си купи материалите и за работата ще си плати. Просто чакахме да се приключи и да се премести ме, а сега ще си се бутаме в дядовата ръкавичка..
Сигурна съм за резултата, защото сме отишли при лекар, който се занимава с такива изследвания.. Поне на това, може да се разчита, когато се правят изследвания, че са достоверни..

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: декември 08, 2015, 10:30:53 »

Може би има някакви добавки, които може да приема? Много гуш  heart
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: декември 08, 2015, 10:44:33 »

Честно казано не знам, все още мм не е говорил с доктора.. Но проблема е, че за сега трябва да си стискаме парите за нова квартира, защото ще трябва да плати ме много пари, а и като той остане на борсата.. Докато не намериме нова работа, не можем да предприеме ме нищо.. 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: декември 08, 2015, 10:48:09 »

Както Фани ти е казала... Когато не очакваш и са ти казали, че има проблем... И не го мислите, заради други грижи.. Тогава може да стане  heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: декември 08, 2015, 10:56:28 »

Джоси, горе главата.За съжаление всички минаваме през такива ужасни етапи.Понякога всичко лошо се струпва наведнъж и ти се иска просто да легнеш и да заспиш и като се събудиш всичко да се е оправило.За съжаление няма как това да се случи.Ще си теглим съдбата, ще я бутаме по баирчето.При нас също нищо, никога не се е случвало по-лесния начин, всичко сме си го извоювали със зъби и нокти.Трудно е, но се справяме.

За спермограмата и всичко около забременяването ако искаш питай на лични, имам доста богат опит с проблемното забременяване.
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines