Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:13:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 282626 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #285 -: февруари 20, 2015, 20:23:33 »

Дядо ми почина днес.
Има и цяла грозна семейна история около тая работа, която не е за нета, ама ми тежи  sad

Очаквано беше де…, ама пак ми е мьчно.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 20, 2015, 21:15:36 »

Моите съболезнования.. изпращам ти много прегръдки  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #287 -: февруари 21, 2015, 01:08:10 »

Инче съжалявам много миличка... целувам те give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #288 -: февруари 21, 2015, 10:22:01 »

Съболезнования, Ина! Прегръщам те! Поплачи си, дай глас на емоциите си, силна ще си по-късно.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #289 -: февруари 21, 2015, 10:24:42 »

Лека му пръст и съболезнования на теб. give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #290 -: февруари 22, 2015, 08:59:45 »

Ина, съболезнования за дядо ти и нека почива в мир.
« Последна редакция: февруари 23, 2015, 12:34:44 от магито » Активен
mamaKrisi
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #291 -: февруари 22, 2015, 17:31:41 »

Благодаря на всички за съболезнованията!Аз съм майката на Ина.Дядото (баща ми) беше най-добрия и кротък човек на света,както живя скромно и почтено,така и почина - тихо и кротко.Грозната история е между дъщерите му  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 22, 2015, 18:54:05 »

Моите съболезнования и Бог да го прости!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 09, 2015, 14:25:03 »

Миленка, прочетох това, което си описала... От много време насам.. поне 4-5 години процедираме по следния начин... Избираме мястото, търсим билети автобус/самолет, избираме хотел чрез booking.com; budgetplaces или tripadvisor (никога не сме попадали на лош хотел, след щателно преглеждане, а често цена-качество многоооо над очакванията!); разглеждам всички възможни забележителности; купувам няколко пътеводителя; сваляме карти; гледам градски транспорт/рент-а-кар; сваляме приложения и винаги сме имали незабравими изживявания.. Не се съобразяваме с още 50 човека(минимум).. Избирам да посетим само неща, които ще са ни интересни, дори да не са топ забележителности.. Опитайте така следващия път, далеч по-лесно, по-удобно и дори по-евтино  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #294 -: март 09, 2015, 15:46:40 »

 :offtopic:Тони мила, и аз така правя - хотела и в трипадвайзър и в букинга е с доста висок рейтинг...

Само че този път не организирах аз нещата - мечо ги организира. Досега ако аз съм правила нещо, проблеми не сме имали, но мечи не беше проучил достатъчно, а и може би покрай сватбата не му беше до това. Изобщо не очаквахме че ще трябва да се съобразяваме с който и да е - условията на екскурзията бяха описани дооооста различно.... Както и да е де , минало заминало
Затова сега едно 1 -2 месеца проучване и после ще се решава къде да ходим на меден месец smile

« Последна редакция: март 09, 2015, 15:48:18 от milenkata » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 09, 2015, 16:11:45 »

Хахаха, разбирам те smile Направо не си представям екскурзия, организирана изцяло от Илиян  pardon  Хи-хи нищо де, ще го имате и мечтания меден месец/седмица.. Сега имате пред себе си, къде, къде по-важни събития  yahoo give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 12, 2015, 09:03:43 »

Ина и mamaKrisi моите съболезнования за загубата ви.Прегръщам ви силно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #297 -: март 12, 2015, 10:00:57 »

Благодаря ти Гери.

Дядо ми много се заминаваше с мен, когато бях малка. Беше много висок, слаб и много строг. Вечер винаги ми разказваше приказки. Спях между него и баба. Много хубави приказки знаеше. Спомянм си за войника, който с кремьк и огниво си палил огьн. После навьнка ми показваше от коя гьба се прави праха, който войника си носил в торбичката, за да го запали. Гьба праханка, от от ония, които растат по дьрветата…

А като станеше това време, винаги ходехме по баирите над Благоевград да сьбираме минзухари и иглики. Той пееше много хубаво и ми пееше "Минзухарко братко, имаш ли си татко". С него сьбирах и листата за пьрвия ми хербарий…

Много го обичах.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 12, 2015, 23:04:08 »

Моите съболезнования give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #299 -: март 17, 2015, 18:10:53 »

Да си иползвам абонамента за тая тема докато не ми е изтекьл.

Пак почнах да полудявам. Множко ми идва напрежението. Тая сутрин ревах като магаре та сбьрках и Марта горкото дете.
С това досие дето го пиша и дето не знам как да го направя и най-вече ми писна до болка и не ми се прави изобщо вече, а решаващо за втория семестьр.
С новото тьрсене на стаж за следващата година, с което почвам сериозно да закьснявам. На Фабио от един месец му се моля да ми направи СВто, сьс сто хиляди молби ми направи едно дето е отврат не става за гледане. И го разбрах чак тая сутрин в 7 щото от две седмици му се моля да ми сложи мастило на принтера и чак днес сутринта успях да го изкрьнкам, за да видя, че и днес няма да мога да си пусна молбата.

Не знам как да го направа хубаво ш…то СВ !!! А вьншния вид има огромно значение, защото тя като има днеска 20 пред нея, ще дрьпне това, което й е най-атрактивно, а някое невзрачно ще го метне в кошща без значение какво пише вьтре. И накрая точно сега, когато вече имам нивото и опита, ще си изпусна стажа, защото не са ми хубави документите или защото много окьснях да ги пратя  GROAN Та затова ревах де.

После изгубих един час да пазарувам, за да стигна до касата и да видя, че не си нося кредитната карта. Изгубения един час стана три часа, плюс навьртените километри пеша и торбите с кила и кила, защото само Фабио има ключ от мазето, кьдето е пазарската количка….

Бе, понякога си мразя живота ! Като се погледна в огледалото приличам на призрак: кафяви крьгове под очите, устните ми бели, за косата да не говориме. Кой както ме види и ми се радва: О, колко зле изглеждаш днес !
Грацие, не мога да спя по цяла нощ, меля досиета и документи наум…

Кога ще свьрши вече  Плачещо момиче
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines