Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 22:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 282064 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: януари 05, 2015, 12:14:28 »

Леле, Миленка ужас. Не мога да повярвам, че все още съществуват такива неща. Пускайте жалба!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #256 -: януари 05, 2015, 12:19:14 »

Майкоо нямам думи! Пускай си един болничен и си почивай много! Пусни този разказ и в други форуми.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #257 -: януари 05, 2015, 12:22:19 »

Мариолка никъде другаде нямам регистрация иначе навсякъде ще го пусна... Имам само в един стар форим stih4e.com който отдавна не съм посещавала, а да си правя регистрация за едно очернящо мнение - не сикам да ставам като тея дето ги мразим тук... Но ако искате ви давам пълни права за разпространение... Опитах се в tripadvisor  да пиша за хотела ма нещо не ми приема мнението и ще пробвам пак довечера....
А жалба къде мога да пусна официално?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #258 -: януари 05, 2015, 12:26:26 »

http://www.kzp.bg тук

И в booking.com за хотела
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #259 -: януари 05, 2015, 14:11:44 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Нямам думи !!! Бьлгарската компания не ме изненадва, имам супер лошо мнение за услугие в Бг (което раязбира се може и да е грешно, но засега е факт), но това за хотела не го очаквах !!! Непременно пиши в трипадвайзър, всички чужденци гледат там преди да резервират. Има и гида Мишлен, ама то хотел едва ли е в него.

Боже, Боже…

Само (не ми се сьрди моля те) на историята с парата и алармата се смях от сьрце. Знам, че тогава на момента хич не ви е било смешно, ама като мине малко време ще видиш, че сте били като на филм и ще разкзваш яко на дребното тези преживелици.

Има ли начин да подадеш жалба в Агенцията за защита на потребителите? Особено като имате и свидетели…

Мамка му, това е гадното на Бг, правят те на всичко и няма на кой да се оплачеш !!! Адски е фрустриращо  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #260 -: януари 05, 2015, 14:15:39 »

В bookinga никъде нямам опция за да напиша коментар

http://www.booking.com/hotel/hu/hotelbudapest.bg.html?sid=d72522b041315c951d49facc799d7f6e;dcid=4;ucfs=1;srfid=8e0e23c61a21c2112ac0488eb89ba02705e28947X77;highlight_room=#tab-reviews

Някой може ли да ми каже как да напиша отзив тук? На КЗП ще пиша довечера от домашния комп

За tripadvisor довечера ще пробвам, че нещо от офиса не ми отваря..
Ина - нормално е да се смееш , то си е за смях че в 4 звезди хотел трябва да се отопляваш по този начин... Не бяхме единствените между другото - сутринта в 8.30 пак звуча алармата , по същатата причина, от стаята на друга двойка умираща от студ.....само дето вече знаеха как да я изключат и звуча 3 минути
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: януари 05, 2015, 14:37:40 »

milenkata, в booking мисля, че може само ако си правил резервацията през тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #262 -: януари 05, 2015, 14:40:49 »

Ами то туроператорската фирма е за е.не. По принцип около Нова Година работата е много рискована заради времето, та свястна фирма /държаща на реномето си/ избягва да организира нещо. Аз тази обеца си я имам на ухото и не ходя, ако нямам лични контакти с организаторите. Ще кажа на познатите си никога да не пътуват с тях.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #263 -: януари 07, 2015, 20:30:54 »

Да се разпиша, че да си поддьржам абонамента.

Тежка, тежка е финалната права… Трябва да сдадем теорията за дипломната в петьк и сме до никьде.

Декември виках на партьорката, дай кога ще оправяме теорията, абе вика сега са на ни гайле досиетата и сьм стресирана с тях, айде като минат.
Минаха досиетата, стана предколеда, викам дай кога ще оправяме теорията, абе вика сега са ни на гайле изпитите и сьм стресирана с тях. Айде да поуча малко, па ще я оправим.

Сега остават два дни и сме доникьде.

Не е само нейна вината. Аз сьщо нищо не пипнах, защото бях стресирана сьс сьщите работи (а и честно не ми с пишеше, та го отлагах, както прави Фабио). Викам си като се прибера ще имам понеделник и вторник само за това, ще я оправя, а сряда и четвьртьк ще уча за изпита в сьбота.
Понеделник след изпита, краткият 4 часов сьн и 12 часовото пьтуване от предния ден, просто не можех да сьм жива та спях целия ден. Вторник сьс записването в родилното, пазара и подготовката че си идват моите, когато успях да седна в 18ч бях пак скапана и не можех да пиша нищо. Та гледах Кухня  GROAN

И ето ме сега си чукам главата, защото е сряда. Доникьде сме. Утре ще трябва пак да се заминавам цял ден с това. Ще прецакам изпита в сьбота. А другата седмица имам три изпита, за два от които не сьм започнала дори да чета. И така цяла година зор, за да се на….м накрая и всичко да прецакам. (няма самобиещо се човече, ама и нямах сила да направя повече от това  sad )
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: януари 10, 2015, 11:06:49 »

Кухня и на мен ми харесва! smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: януари 12, 2015, 06:33:55 »

От нерви не мога да спя. Утре ми е интервюто и странното е, че не то ме притеснява, а как изобщо ще тръгна на работа след около месец. Главоболието ми е толкова силно, че може да повали и кон, едва гледам от болка и не бих могла да работя в това състояние - дори само да си стоя вкъщи, пак едва издържам. Днес ще се обадя да си запазя час за някакъв невролог възможно най-скоро и като отида ще си искам морфин (защото не издържам повече, а нормалните болкоуспокояващи не ми действат), да ме прати на ЯМР и всички възможни изследвания, тъй като така не мога да живея повече. Само за протокола - от  над 15 години съм  с постоянно главоболие (24/7), а последните 2 години и половина болката е нетърпима и не отслабва изобщо. Пускала съм си какви ли не изследвания, ходила съм при десетки лекари, и нищо -  вече губя надежда, че ще се оправя някога.   cray
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #266 -: януари 13, 2015, 10:08:19 »

Да се оплача - от Tripadvisor отказват да ми публикуват коментара за тъпия хотел , защото съдържал "hate speech, lack of facts and impossible to be that bad" .... Дават ми възможност да го коригирам, като съм била кажела истината, защото така написания коментар не бил реален според тях...... crazy crazy crazy crazy Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Тея нормални ли са????
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #267 -: януари 13, 2015, 10:34:32 »

Еми прерботи го, не се отказвай! А впрочем как се казва хотела?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 13, 2015, 10:41:58 »

Аз мисля ,че е нормално да реагират така.Това не е случаен сайт и ако не си им клиент ,т.е. ако не си буквала през тях и даже в частност този хотел няма как да ти публикуват коментара ей така като чиста монета.Все пак те се ангажират донякъде с този коментар.Аз понеже винаги резервирам през Booking и там ми разрешават коментари ,но ако нещо не съм доволна веднага се свързват от хотела с мен за доуточнение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #269 -: януари 13, 2015, 10:55:47 »

menyanthe , интервюто ще мине успешно, няма как да не се притесняваш от тръгването на работа. За главоболието, освен да кажа, че при свекърва ми и при две познати, имаше значително подобрение на състоянието след влизане в критическата възраст. При снаха ми мигрената се повлиявала за определен период от Седалгин Нео, сега упорито се занимава с йога и кой каквото каже. При нея е наследствено, баба и е била със същите оплаквания. Дано намерят начин да облекчат и твоите болки heart heart heart
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines