Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 03:46:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 193114 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #285 -: юли 16, 2012, 12:29:48 »

 Личностните нападки мисля, че нямат място не само във форума, но и във всеки друг случай. От това полза няма никой, особено младоженците. Иди си в темата за ДЖ, пиши за албуми, изпълнители, носители на информация, техника и т.н. Така като ДЖ ще си полезен на бъдещите младоженци. Къде се пънеш в темата за видеооператори ? Защо влизаш в една полемика, която е безсмислена ? Ако защитаваш интересите на някой обаче, това е друга тема. Аз лично не съм за подобни колегиални отношения. Имам си достатъчно работа, за да се занимавам с ДЖ простотии и болни амбиции. Хайде остави моята личност и бъди полезен на младоженците и себе си.
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #286 -: юли 16, 2012, 15:03:11 »

DjNick Mc  както действително се изразява Пачоран - мястото ти е в темата за Диджей .
Независимо от всичко  в част от постингите на Пачоран  си има истини .Неща които въпреки респекта от професионалният ти опит като диджей  все пак са доста далеч от теб.
Личните нападки на лични
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #287 -: юли 16, 2012, 18:14:35 »

Аз не одобрявам  начина по които те напада както и че завързвате и тук и в други  теми спорове  и нападки ....
И на двамата казвам няма смисъл не ни подхожда това ....

Найдене успех на теб както и на  Пачоран
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юли 16, 2012, 18:16:42 »

Предлагам да сложим край на личните истории.Пишете си тези неща на лични.При така създалоата се ситуация ще се наложи да изтрия много постове ,а в тях може да има и нещо важно за булките.Бъдете полезни щом сте във форума.
Активен
cvetomirahristova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #289 -: юли 26, 2012, 22:03:34 »

Здравейте!
Извинявам се, но явно не съм се изразила правилно във връзка с "професионализма" на Ясен Немски. Никъде не съм споменла, че цената, за която имахме първоначална уговорка беше ниска. Цената беше адекватна и варираше около останалите оферти, които имахме. Проблемът, че ни взе двойно избледна пред проблема с монтажа на филма!!! Ако някой не вярва за какво аматьорско сглобяване на филм идва реч- да ми пише и ще му изпратя филма!!! В денят след като изгледах първата част  cray му се обадих да го попитам каква е тази подигравка! отговорът му беше: е какво на мен си ми изглежда ок!!! shok каза, че нямало как да вкара музика във филма, нито да направи ефекти, нито по-плавно преминаване на кадрите crazy филмът не започва с някакъв трйлар, а как част от гостите играят хоро!!! наистина най- искрения ми съвет е: НЕ НАЕМАЙТЕ ЯСЕН НЕМСКИ!!! NO
добре, че поне си взехме суровия материал и вече е при други хора, които ще ни направят нов филм. Чакам го с нетърпение и въобще не се притеснявам, че ще е зле- след това, което Ясен ни беше замесил- няма как да се направи нещо по- лошо!
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #290 -: юли 29, 2012, 13:25:05 »

За да може да си още по полезна в форума ти предлагам да внесеш яснота по няколко неща

1.За какво се бяхте договорили с въпросният колега
нещата както са изложени говорят че вие  сте се договорили само за видеозаснемане и запис на ДВД 
тоест както много други неразбиращи а и не ви е обяснено сте се спрели на някакъв пакет които не вкючва видеомонтаж на целият филм изработка на начален клип или както сега е модерно да се казва трейлър или прочие

 2.От какво естество е разминаването с цените -заснетият материал е по дълъг от договореният или е снимано с друг тип камера или е снимано на висока резолюция тоест разбирай Хай Дефинишън

3.Изобщо гледахте ли някакво демо или както много други се предоверихте на препоръката от ресторанта диджеят или които и да е друг участник в обслужващият персонал на сватбата ви

4.Кое за вас е по смущаващо и не разбираемо -очакването ви да получите цялостен монтаж на филма  които не е договорен или  очакването ви че доплащайки по висока от договорената цена  -тук отварям скоба за какво доплатихте  ще доведе до получаването на  на недоговорена услуга като цялостен монтаж на филма и безплатно изработване на клипове трейлъри и прочие

защото съгласете се ако сте се договорили за пакет без монтаж а само изрязване на лошите кадри и запис на ДВД  за примерно  8 часа престой а всъщност престоят е бил 11 часа то е възникнало основание за доплащане

Всичко от дискусията говори че има разминаване в очакването за цялостен монтаж и направа на клип или трейлър

Малко са колегите които предлагат в всеки пакет монтаж и озвучаване  надписи и ефекти  и цените варират само според резолюция за заснемане вид камера брой камери  и брой комплекта готов филм на ДВД

Повечето колеги разделят пакетите си с или без монтаж ефекти преходи надписи озвучаване с или без направа на начален клип

Просто  по внимателно при  поръчката на пакета какво съдържа ако има овертайм или друго доплащане за какво доплащате и няма да останете излъгани  и препоръка поне двама трима професионалиста да бъдат изслущани какво ви предлагат и вземете вие за вас решението си а не се доверявайте на препоръки и не допускайте да видите изпълнителя на дадена услуга за първи път чак на сватбата си

PS  НЕ ЗАЩИТАВАМ И НЕ РАБОТЯ С ЯСЕН НЕМСКИ
ЛОШО ЗА НЕГО И АВТОРИТЕТА МУ АКО ТОВА МУ Е ИЗГРАДЕНА ПОЛИТИКА ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИТЕ

 
« Последна редакция: юли 30, 2012, 10:29:34 от gucci » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #291 -: август 07, 2012, 07:51:15 »

Здравейте, моля препоръчайте ми видеостудио за гр. Пловдив. Моите фаворити GalexVision са ангажирани за нашата дата. Благодаря предварително!
« Последна редакция: август 07, 2012, 07:53:37 от Josephine® » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 07, 2012, 07:58:08 »

Аз съм доволна /даже много доволна/ от Студио Видеоклип. Те ни снимаха.
Активен
a_stoyanova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #293 -: август 07, 2012, 11:51:29 »

Наши приятели ни препоръчаха Димитър Димитров (Студио1).Обаче момчето е заето за нашата дата sad Много ни хареса стила и начина му на работа.Неговия екип също е зает за тази дата.
Активен
a_stoyanova
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #294 -: август 07, 2012, 11:54:32 »

Някой да каже нещо за Венци видео и Продан ?
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #295 -: август 07, 2012, 15:24:24 »

E  хиляди пъти  ние професионалистите казваме че  сами сами трябва  да си вземете решението кои професионалист да наемете обадете се  уговорете среща поискайте демо видео  вътрешно ще усетите  това ли е вашият човек или не .Вие натрапчиво търсите мнения  и готови решения е няма такова улеснение  или ако се предоверите после сте разочаровани .Перото за видео или фотозаснемане не е малък дял от бюджета ви и си заслужава действително по особено внимание както при избора на рокля ,украса за ресторант и прочие

нещата са видими лесно може да се разбере дали ви харесва или не и като се срещнете поне с двама изпълнители  на дадена услуга ще направите лесно своя избор .Повярвайте така ще се и почуствате по
по удовлетворени  защото решението си е ваше каквото и да е .
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #296 -: август 08, 2012, 11:31:28 »

E  хиляди пъти  ние професионалистите казваме че  сами сами трябва  да си вземете решението кои професионалист да наемете обадете се  уговорете среща поискайте демо видео  вътрешно ще усетите  това ли е вашият човек или не .Вие натрапчиво търсите мнения  и готови решения е няма такова улеснение  или ако се предоверите после сте разочаровани .Перото за видео или фотозаснемане не е малък дял от бюджета ви и си заслужава действително по особено внимание както при избора на рокля ,украса за ресторант и прочие

нещата са видими лесно може да се разбере дали ви харесва или не и като се срещнете поне с двама изпълнители  на дадена услуга ще направите лесно своя избор .Повярвайте така ще се и почуствате по
по удовлетворени  защото решението си е ваше каквото и да е .

Момичета, първо се извинявам за оффтопика, но ще си позволя да отговоря!  Offtopic

Форумът е за взаимопомощ, споделяне на идеи, емоции, съвети. Не, никой не търси "натрапчиво" мнения и "готови решения", а приятелски съвети. Естествено, решението за наемане на дадена услуга/организация ще бъде продиктувано от лични наблюдения и съображения. Още повече, недопустимо е да излагате подобни мисли в общата тема, след което да рекламирате своята дейност на лични съобщения.

Все пак благодаря ви за мнението и препоръките, но за мен това не е професионален съвет, който съм получавала от Делийски и други професионалисти във форума, а реклама.

 give_rose
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #297 -: август 08, 2012, 13:55:50 »

Какво се оплаквате  или се чувствате обидена   че съм ви изпратил лично съобщение .Вие потърсихте взаимопомощ  защото дадено студио  е заето за вашата дата  аз коректно реших да изпратя лично  съобщение а не да пиша в темата което е недопустимо защото се тълкува като реклама  .В полученото лично съобщение  няма нито една обидна дума   а само представяне кой ви изпраща съобщението и линк
за уеб сайт и информация че на даденият сайт има подробна информация за цени ,оферти ,промоции, и че само срещу допълнителни транспортни разходи които са коректно изчислени  с действителни километри пробег и текущи цени на горива екипът ми поема анганжименти за цялата страна ...
Дали ще го прочетете или директно ще го изтриете е ваше право и аз не се чуствам обиден или засегнат от това.........

ВТОРО

отговорът ми в темата не визира вас или което и да е друго момиче конкретно  както и не цели реклама а препоръка
Препоръката е  лично мое мнение изградено и затвърдено във времето ,а именно прекалено много се отдава значение  на търсеното на мнение  конкретно  за услугите на дадени професионалисти  а не се пристъпва към конкретни действия тоест вие вече сте получили някаква информация  като препоръка от ресторант диджей или фотограф -защо не пристъпите към една първа среща  която да не е анганжираща  с нещо а само да се видят демоматериали и да се изслуша професионалиста ...

Както и препоръчва така посоченият Делийски  ами отидете вижте дали ви харесва стилът на снимане разгледайте демо неща видео и албуми снимки и вие веднага сами ще разберете дали ви харесва или не ....
Ами ако докато чакате мнения за даден професионалист се окаже най накрая когато решите да се свържете с него че вашата дата е заета тогава хайде пак дайте мнение за друг и колелото отново се завърта ....

Ами ако се окаже че въпреки положителните отзиви за даден професионалист на вас при лична среща  нещо не ви допадне лично ....

Както се разрасна дискусията относно един ресторант хотел в Пловдивските ресторанти и се изписаха мнения от недоволни до доволни с леки забележки до напълно доволни  така смятайте че ще са и мненията за  дадена услуга и ето тук излиза лично вашата преценка отидете вижте и ако харесате наемете .....................
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #298 -: август 08, 2012, 15:13:16 »

ivailogeorgiev, донякъде сте прав. Писах ви на лични.

И все пак, аз съм от София, организираме тържеството от дистанция. В Пловдив ходим рядко. Повечето професионални услуги са вече наети от София. Именно заради това търся съвет за имена за видео в Пловдив, с които да се срещна и проведа въпросните разговори, да видя материалите. Надявам се ме разбрахте  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #299 -: август 09, 2012, 02:19:22 »

ivailogeorgiev, донякъде сте прав. Писах ви на лични.

И все пак, аз съм от София, организираме тържеството от дистанция. В Пловдив ходим рядко. Повечето професионални услуги са вече наети от София. Именно заради това търся съвет за имена за видео в Пловдив, с които да се срещна и проведа въпросните разговори, да видя материалите. Надявам се ме разбрахте  good
Има няколко добри видеооператори от Пловдив, тук във форума назад в темите са споменавани многократно и като имена и като фирми и студия, просто трябва да разгледате, а щом сте наели повечето услуги от София, учудва ме, защо сте пропуснали видеооператора, има толкова много добри видеооператори от София...а има и търсачки като например Гугъл, Бинг, Яху и др...пишете "фотограф видеооператор Пловдив"...и излизат няколкостотин (хиляди) резултата...
« Последна редакция: август 09, 2012, 02:30:54 от djdimi » Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines