Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:00:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 191178 пъти)
 
geni_stil
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #420 -: септември 13, 2013, 07:35:53 »

Здравейте, края на декември ми предстои сватба, но брак ще сключим на 5 октомври. Интересува ме дали някой е от вас е наемал видео оператор само за ритуалната зала и колко е платил за ангажимент половин-един час? Много ми се иска освен снимките които ще си направим да имаме и видео от там. Благодаря ви предварително!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: септември 13, 2013, 09:56:04 »

Според мен средно цените са по около 100 лв/час. Професионалистите ще кажат дали съм права или не. За такъв кратък период може и да е малко повече. Направо си избери някой и питай директно, така ще се ориентираш най-добре  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #422 -: септември 13, 2013, 13:21:23 »

Точно и ясно - избираш и питаш. Има колеги снимат всичко, има и такива, който не снимат кратки мероприятия.Само , че 5ти октомври е търсена дата и не е ясно кой ще е свободен. Ако часа ти е сутрин, шансовете са по-големи да стане.
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #423 -: септември 17, 2013, 23:32:11 »

Здравейте, нашият ГОЛЯМ ден ще е чак след 9 месеца (15.06.14) в Пловдив, но понеже не живеем в България, от сега съм се разровила за хората, който да спомогнат с усмивка да си го спомняме. останаха ни само фотограф и видеооператор. ще се радвам бъдещи, настоящи и булки с поотминали сватби да споделят отзивите си за техните фотографи или видеооператор. Ще се радвам, ако и ни предупредите за имена, на които да не разчитаме. Много ви благодаря!!!!  girl_wink
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #424 -: септември 18, 2013, 00:50:27 »

Здравейте, нашият ГОЛЯМ ден ще е чак след 9 месеца (15.06.14) в Пловдив, но понеже не живеем в България, от сега съм се разровила за хората, който да спомогнат с усмивка да си го спомняме. останаха ни само фотограф и видеооператор. ще се радвам бъдещи, настоящи и булки с поотминали сватби да споделят отзивите си за техните фотографи или видеооператор. Ще се радвам, ако и ни предупредите за имена, на които да не разчитаме. Много ви благодаря!!!!  girl_wink

Уважаема Bubstyr, критерийте за качествени фотографски и видео услуги, както и съответните им цени (а те варират в големи граници) за всеки от потребителите във форума
са различни, както сме различни и индивидуални човеците smile...Четете назад във темите ще намерите достатъчно полезна информация, а по въпроса за имена, на които да не разчитате има един раздел: "Свършената и несвършена работа" , всички други подобни теми и постове е възможно да бъдат лични нападки и не се толерират във форума.
« Последна редакция: септември 18, 2013, 00:52:14 от djdimi » Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #425 -: септември 18, 2013, 14:40:08 »

Аз също се интересувам по темата като Bubstyr. И ми е много трудно да изчитам всяка една тема с по 100 страници, живеем за съжаление забързан живот:)smile. То е ясно, че във всяка една тема се коментира едно и също всяка година. Просто няма да е зле, ако някой желаещ от всеки град има да състави списъци с добрите оператори. Осъзнавам, че е трудна задача, но това да четем, четем, четем изисква много време и ако влизайки минали и бъдещи булки напишат някое други име - ще бъде суууууууууууууупер:)
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #426 -: септември 18, 2013, 16:53:49 »

Питането и списъците са малко мързеливо действие. Майката му е сериозно четене и преглед на раздела "свършена и несвършена работа" в този форум. Всяко друго нещо е субективно. Това че някоя невеста е била доволна, не означава, че другите ще са доволни.Има различни таргет групи и различни вкусове. Една е доволна от видео за 300лв на която Гошо се клати върху масата, друга ще търси трейлър за 2000лв., третата ще иска качествен филм и ще ти каже, че трейлърите са излишна компютърна мацаница и т.н.
И какво като в даден списък някой присъства или не присъства - това не е гаранция. Ето един списък от мен, има колеги от цялата страна:

http://napsfv.com/video_users.php

Едит, въпросите са основателни, но за съжаление бившите булки рядко посещават сайта. Редовните потребители са професионалистите и подставените лица на професионалистите или сватбените агенции (лъжебулките). Така, че дерзайте. Без четене няма да стане, в сатрите теми наистина има и мнения на истински булки smile
Активен
natalia_vn
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #427 -: септември 18, 2013, 19:14:56 »

Делийски, благодаря за списъка - аз точно това имах в предвид. Естествено, че от твоя списък ще прегледам и пресея имената, просто искам да знам от къде да започна и като си имам критерии и мнение си мисля, че ще бъде по-лесно. А като си няма представа човек е трудно, още повече, че в темите често се обсъждат различни неща, не само по темата. Така, че благодаря! Хората с критерии няма да изберат на сляпо някой, само който е решил под лъжлива самоличност да си направи реклама.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: септември 19, 2013, 09:25:47 »

Здравейте, нашият ГОЛЯМ ден ще е чак след 9 месеца (15.06.14) в Пловдив, но понеже не живеем в България, от сега съм се разровила за хората, който да спомогнат с усмивка да си го спомняме. останаха ни само фотограф и видеооператор. ще се радвам бъдещи, настоящи и булки с поотминали сватби да споделят отзивите си за техните фотографи или видеооператор. Ще се радвам, ако и ни предупредите за имена, на които да не разчитаме. Много ви благодаря!!!!  girl_wink
Погрешка ти писах в темата за фотографи, но ето копирам и туК:

Препоръчвам видеооператора, който снима сватбата на брат ми и след това и моята. Страшно сме доволни от него - Илиян Матушев (www.matushev.com). Раздаваше се през цялото време. Клипчето и видеото са фантастични - едновременно стилни, романтични, весели и много качествено снимани и обработени. И като човек е голям симпатяга. Много ни хареса, че беше направо незабележим. Не се натрапваше с присъствието си, а от видеоматериалите видях, че сякаш е бил навсякъде  и е снимал и най-малки детайли, от всевърможни ъгли. Има голям усет и талант. Аз съм пристрансна към клипчетата/филмчетата на моето семейство (едното е на сайта), но гледах и другите на сайта му и се убедих, че не е само пристрастност - наистина си го бива много човека. След сватбата на брат ми през 2012, след като с моя мъж се сгодихме, не сме и търсили друг видеооператор. Направо се свързахме с Илиян.  

Имайте го в предвид като избирате.  Успех
« Последна редакция: септември 19, 2013, 09:28:43 от milenuity » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: септември 19, 2013, 09:41:57 »

Охоо, какъв списък? По азбучен ред ли ?!?
Не виждам кой ще се наеме да прави подобни оценки, тъй като мнението на всеки е субективно. Ако сте достатъчно заинтересовани от сватбите си ще намерите това, което търсите!
Не смятам, че е коректно да се правят списъци от този тип! Има достатъчно мнения във форумите както положителни, така и отрицателни. Всеки без много усилия, с малко повече отделено време може да се насочи и без да се прави някакъв субективен "ранклист" !
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #430 -: септември 19, 2013, 14:25:40 »

Напълно съм съгласен с мнението на Лили. Всеки от потребителите дава субективно мнение. Нямам нищо против Делийски, но не мисля, че тези хора, в този списък, са най-добрите в България. Аз лично познавам оператори, които не са в този списък, но имат страхотни качества и не са по-малко добри. Между другото, скоро гледах ( интересно ми беше да видя) сватба на един от тези професионалисти, предложени в списъка. Не искам да цитирам името му, но самото заснемане и монтаж бяха на много ниско ниво! Така че не търсете някой да ви каже кой да вземете и да ви реди списък, а сами по Интернет, по различни отзиви по форуми и евентуални срещи с определени професионалисти, си изберете вашия човек. Успех в избора! : )
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #431 -: септември 19, 2013, 20:33:25 »

Нещо не разбирам за какво е тази тема,ако не се питаме помежду си. Именно,защото е субективно,всеки си казва мнението. Аз лично прекарах доста време в четене и съм си извадила всяко име. Така като ми писа с оферта човек от черния списък, дори не разгледах офертата. Тези дни спокойно име по име ще си разгледам работата на всеки един и ще си преценим. Но е доста полезно всяко мнение - излизат нови имена, някои отвърдени може да сгафят и т.н. така,че моля, не се сърдете,че питаме при това конкретно в тема,озаглавена така pardon pleasantry
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #432 -: септември 19, 2013, 22:53:36 »

Не пиша никъде , че ако го няма в списъка не е добър, нито, че хората от въпросния списък са най-добрите. Идеята на моя списък е наличието на гаранция, която е гарантирана от Етичния кодекс и Асоциацията. Никъде не се предлага най-добър. Относно инфото на Краси - всеки отговаря за себе си. Ако имаш инфо, че някой не отговаря на критериите в този сайт, може да сигнализираш на мейла ( подкрепен с доказателства) и ще го изключим веднага smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: септември 22, 2013, 16:33:06 »

Здравейте...
ужасена съм от коментарите, които съм предизвикала с в-са си... относно това какви хора правят сватби с N на брой гости- няма и да коментирам. В моят случай, нито аз, нито родителите ми имаме възможности. Сватбата се организира от родителите на съпруга ми. Аз исках видео(само аз) и попитах съвсем учтиво и възпитано- дали някой може да ми препоръча услуги за парите, които можех да отделя. Аз поех DJ и видеото, като по-големи разходи, тъй като и на двете държах АЗ особено и само.
Факт, че сватбата ни беше около 110 души, факт, че беше на хубаво място и не е излезнала без пари... но е факт и това, че аз не можех да си позволя да дам повече пари. Не казах- снимайте ме за 350-400лв, попитах- има ли вариант, при който това да се случи...Не че не искам, не че не оценявам труда ви- просто съм в затруднено положение. Затова и питах за икономичен вариант- без екстри и т.н
Благодаря на хората, които се отзоваха и за милото и добро отношение, което получих.
Благодаря за професионализма, с който подходи към нас и за прекрасния спомен, който ни остави с филма от сватбения ни ден.
Ще го препоръчвам на приятели не, заради сумата, за която ни снима, защото тя е инзвънредна, компромисна и не е стандарт за въпросния оператор, ще го препоръчам, заради коректността, професионализма и отличната  работа, която свърши. Оставам с най-добри чувства от нашия видеооператор- Deliysky Studio!  Благодаря от сърце! Желая много успехи!

Поздрави на всички бъдещи булки и успех в намирането на вашия оператор!
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #434 -: октомври 10, 2013, 09:02:03 »

Здравейте, сватбата ми мина и вече съвсем спокойно мога да препоръчам моя оператор - Илиян Матушев. Аз исках нещо различно, разчупено, не просто някой да ни снима на ритуалите и в ресторанта. Илиян не ме разочарова, справи се много професионално и интересно със задачата. А и е много готин като човек, не те напряга, не те кара да мислиш само за камерата, почти не го забелязвах и всичко се получи много естествено. Казвам го, защото бъдещите младоженци трябва да знаят, че напрежението е голямо в сватбения ден. Ако и операторът те напряга...става кофти. Много се радвам, че го открих. Горещо го препоръчвам!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines