Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 20:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Видеооператори  (Прочетена 192998 пъти)
 
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 27, 2012, 22:12:12 »

Момичета какво ще кажете за Краси Петров от студио ДИТ в Пловдив
Активен
cvetomirahristova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #106 -: януари 30, 2012, 19:44:38 »

здравейте!!! girl_wink
отското съм сгодена и естествено на дневен ред идава и темата "организиране на сватба"  blum
на идея си нямам какво да правя и въобще не съм ориентирана в цените!  girl_impossible моля Ви да споделите малко инфо относно хонорарите на видеооператорите. видях, че доста споменавани са студио Шоколад, Д. Димитров, Сашо Мариное, Ивайли Кирилов и др, но на идея си нямам колко пари стоят зад тези имена.
благодаря Ви предварително
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 30, 2012, 21:12:53 »

cvetomirahristova, влез в темата "Сватба в Пловдив" и там върни колкото страници е необходимо назад, защото всички тези имена са коментирани! Като цяло в Пловдив най-добри се водят Димитров и Маринов, като аз лично съм ползвала услугите на първия и мога да кажа, че за мен е най-най. Пак в темата на Пловдивските булки съм постнала и трейлъра, който Димитров ми направи. Моят съвет е да разгледаш сайтовете и фейсбуците им- там качват трейлъри и клипове и ще добиеш представа. Направи си и лична среща, за да ти дадат цяла сватба да изгледаш и да обсъдите цените- все важни неща!
Ето сайт и фейсбук на Димитров:
http://www.facebook.com/groups/122198427864851/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000724710579
http://www.studioedno.com/
А това е фейсбука на Маринов, той сайт няма:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001036937067
Ивайло Кирилов изобщо не съм го чувала въпреки, че правих доста проучвания, когато търсих оператори за моята сватба!
Важно е да знаеш, че горните двама, които съм ти посочила са работили в телевизии, като Димитров продължава към днешна дата да снима в "Господари на ефира", а отделно и клипове на изпълнители, което за мен поне беше важно, защото си разбира от работата.
Надявам се да съм ти помогнала, успех!
Активен
cvetomirahristova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #108 -: февруари 01, 2012, 23:14:06 »

много благодаря за отговора! Сватбата ще е в София и наистина ми трябват ориентировачни цени за снимки и видео. Клипчетата са уникални, но не знам колко струват  blush
Активен
anelia_
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #109 -: февруари 09, 2012, 00:49:15 »

milinkata - има голямо предлагане на пазара, зависи какво точно търсиш. Аз опит мога да ти споделя след около 2 месеца:), но съм си избрала Красимир Ламбов, защото съм присъствала като гост на сватба, която е снимал той. Интересувах се от неговата работа и той е моя избор за сватбения ми ден. След време ще споделя повече лични впечатления. Кога е твоя ден?smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 09, 2012, 08:01:45 »

cvetomirahristova, виждам че питаш за Ивайло Кирилов и понеже той снима нашата сватба с две ръце ти го препоръчвам good good За съжаление няма сайт, но на лични ще ти пратя координатите му. Искам да ти кажа, че ако го наемете със сигурност няма да съжалявате. На мен ми го препоръча един мой колега, на който също е снимал сватбата и общо-взето това е всичко, което знаех за него и в последствие тук видях, че една-две булки са го похвалили също! Освен това той ни препоръча фото и DJ, от които също останахме много доволни good Пожелавам ти успех с подготовката Good luck Good luck Good luck

p.s. Не мога да ти пратя лично, ако искаш дай си e-mail -a
« Последна редакция: февруари 09, 2012, 08:06:16 от V_e_S_i » Активен
cvetomirahristova
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #111 -: февруари 18, 2012, 14:49:01 »

моля за мнение ИВО МИЛАНОВ или ЯСЕН НЕМСКИ!!!Благодаря ви предварително smile
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #112 -: февруари 19, 2012, 17:53:20 »

Труден въпрос -трябва помощ от потребители ползвали и двамата за да се сравняват.
Като колега техен -равни са макар и някои да се засегне от тази моя преценка
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #113 -: февруари 19, 2012, 19:04:32 »

Здравейте! Тук в темата трудно ще намерите мнения на бивши клиенти за даден колега. Най-добре е да търсите по имена в темите във форума или да зададете въпроса в тема с града, където ще се проведе сватбата ви. Друг начин на търсене е търсачката Google. Гледайте сайтове, търсете мнения на клиенти и сами ще си усетите кой е вашият човек.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 19, 2012, 19:13:02 »

Ние успяхме да наемем Димитър Димитров. Сватбата е в София, той е от Пловдив, но просто не можах да сравня нищо като качество с това, което предлага той  good Някои са нещата, от които решихме да не пестим и това са DJ, фотограф и видеооператор. Сигурна съм, че като си получим филма ще останем очаровани, просто снима уникално. smile
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #115 -: февруари 20, 2012, 17:44:05 »

Привет на всички. Интересува ме имена с координати ( майл, линк с портфолио) на фотограф и видео оператор заснемали битова сватба от Пловдив.
Мерси предварително  girl_wink
Активен
ivailogeorgiev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 86



« Отговор #116 -: февруари 20, 2012, 19:49:12 »

По принцип какъв "стил" е сватбата не би затруднил нито един оператор .
Друг е въпроса ,че на предварителна среща трябва да се уточни всяко ваше изискване ,с екипа видео и фото.
Ами нищо не се заснема ей така хаотично ....Трябва по точен сценарии 
Но как са облечени младоженци и гости,къде се провежда и прочие това са елементарни елементарни неща които не влияят на заснемането .Замисленият сценарии -как се виждат нещата -станете режисьор на вашият филм -Няма професионалист който да не изпълни ваше изискване от страна на заснемане.
но не очаквайте някои да ви чете мислите или желанията .................
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #117 -: февруари 21, 2012, 11:45:27 »

Ивайло съвсем наясно съм какво искам от тези хора, като им разгледам порт фолиото веднага ще разбера дали са моите хора или не.
И сега един съвет - работя в рекламата, както знаете също в сферата на услугите, като тях и ако някой така ми тръгне като тебе с рогата напред даже няма и да си направя труда да го изслушам.
Тези хора работата им е да ми изпълняват капризите, ако не им е ясно, как да ухажват клиенти, хич да не се заемат с мене. Ние също изпълняваме желанията на нашите клиенти, съветваме ги, кое ще е най-добре за тях и ги информираме , но последната дума е винаги тяхна. Колкото и често пъти да намирам рекламите им за не особено интелигентни никога не си позволявам да им се перча, колко ги разбирам нещата, а те колко са тъпи. Това е недопустимо за мен за хора, които си изкарват хляба в сферата на услугите, където да си гъвкав психолог преди всичко.
Не съм съгласна, че всеки ще ми свърши работа, в това можеш да си сигурен.
Така, че ако можеш да ми дадеш имена и линкове - моля, ако не - мир и сбогом.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 21, 2012, 11:56:42 »

Ето погледни тези - Пламен Зангара  http://www.videozani.com/videoblog/ Пеьо Иванов -http://videostudiochocolate.com/ Димитър Димитров- http://www.studioedno.com/ Тодор Стойков http://www.mezzoforte-video.com/]
« Последна редакция: февруари 21, 2012, 12:00:32 от Nina Style » Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 21, 2012, 12:08:12 »

Искам оператор, който снима Full HD 16:9
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines