Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:35:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част  (Прочетена 179915 пъти)
 
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #255 -: май 13, 2011, 10:34:47 »

благодаря за комплимента:) по-добре проста, отколкото да се самозаблуждавам smile иначе, четенето не пречи ако всичко не прилагаме към себе си.Защото тогава почват параноите с хилядите болести за които четем и т.н  ако това толкова ви помага, ок.. ама да си информиран, не значи да търсиш под вола теле всеки път като видиш 1 чертичка,а не 2.. как да е.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 13, 2011, 10:41:28 »

liusi_borisova след като не те вълнува темата за бебеправенето , не виждам защо вземаш отношение по въпроса.Ако си влязла тук ,за да ни обясняваш как БОГ ще реши  кога да имаме деца и как всички сме вманичени да станем майки мерси ,ама нямаме нужда от твоите съвети.Тази тема е за взаимопомощ,тази тема не е да се упрекваме .В този форум всички се приемаме таквиа ,каквито сме и не се корим и не се виним.
Въпрос на личен избор е кой ,как и кога ще създаде поколение.За едни е лесно ,за други трудно .Времето се променя , вече не живеем в епоха,когато не моженето да забременееш е болест и Божа работа.Болестите са много ,стреса е голям ,дисбаланса на човешкия живот ежедневно и ежечасно се нарушава ,ето ти в момента нарушаваш на шият психологически баланс и това означава само едно - нуждата от лекари е голяма .
Още повече ,че ти даже и не се опитваш да имаш дете ,така че не виждам колко е подлътено мнението ти !Съветвам те като модератор да се появиш отново в тази тема ,когато имаш какво да ни кажеш ,а като жена те съветвам да уважаваш себеподобните си !
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #257 -: май 13, 2011, 10:52:43 »

както казах още в началото и мен ме вълнува тази тема и аз искам не по-малко от вас деца. казах че в момента не мога, поради  здравословни проблеми..и не съм аз тази която кори, само си казах мнението. за разлика от някои други по-горе , които  упрекваха в незнаене и в нечетене Bobi.. казах също, че на всеки му е трудно и тук търси изслушване на мъката си и няма нужда да си казваме кои колко знаят и кои са наивни и задават глупави въпроси.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #258 -: май 13, 2011, 11:13:51 »

извинявам се, явно не обясних достатъчно добре каквото исках да кажа. надявам се, всички да се подкрепят, въпреки, че в доста постове има липса на разбиране. нормално е, всеки иска да постигне това към което се стреми, но и нагласата е много важна. във всичко има хора, които прекаляват-вероятно и аз сега прекалих. и аз ви желая успех. все пак вярата, че ще дойде прекрасния момент, който всички чакаме, е над всичко!   
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 13, 2011, 11:40:19 »

Ха добре дошла ама как ме нацели мила направо не знаеш.Бог, какво да чакам Бог?Да ми отпуши тръбата ли, да ми оправи щитовидната сигурно, възела ще си изчезне с пост молитва може би, или пък хормоните ще се оправят от Господ?Само ми кажи как става ако обичаш.Чета знаеш ли защо чета и съм всезнаеща, защото убавите ни лекари не могат да разберат какъв е проблема, а го има.Благодарна съм на по-знаещите и помагащи от мен, че ми казаха кое и как се прави и при кой се ходи, че ако чакам на Господ и на обикновенното АГ още щяха да ме тъпчат с антибиотици и разни стимуланти.А мерси ти не ща.Да ще упреквам, не може да си имала раждане в 6-ти месец лекарите да ти казват почини организма не ти е добре, а ти да опитваш за бременност, това е малоумие.Не само, че може ако забременееш да си увредиш организма, ама вие от къде да нзаете чакате Бог нали.Ами чакайте си го.

Всеки си е индивидуално различен нали и аз съм индивидуално различна и предпочитам да чета да се ограмотявам и да съм подготвена.

Спирам по темата, ако някой има нужда от съвет ще му дам, но да се поучаваме и да си слагаме определения е глупаво.
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #260 -: май 13, 2011, 15:49:37 »

Е,всичко съм очаквала,но точно това че ще стане такъв голям проблем,че съм споделила какво ми е казала лекарката и че се интересувам кое е и кое не е пречка,понеже тя твърди че ми няма нищо,не съм очаквала,и още повече критиките от вас sad Ами след като докторите не сее отнасят толкова съпричастно с това от което се интересъвам,мислех че за вас няма да е проблем  да ми окажете разбиране и подкрепа,а не да казвате колко съм невежа,аз ако не мисля за себе си и не ме интересува нищо няма да се допитвам до вас,но явно понякога е по-добре човек да си замълчи,отколкото да сподели и да му олекне след някой добър съвет nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 13, 2011, 15:54:41 »

Боби ,не виждам защо се натъжаваш.Доколкото разбирам ти си с медицинско образование и работиш в тази сфера.Та за човек ,който би трябвало по-скоро да ни помогне с някоя умна мисъл ,направо ме удивляваш с несериозните си въпроси и вярвания.Затова реагирам етака,защото на всички ни е писнало в ттази държава всеки да се тупа в гърдите ,че знае и може ,а да не е така.Все пак в твои ръце ,доколкото разбирам попадат човешки съдби и е несериозно ,ние невежите да ти даваме отговори на въпросите ,които би трябвало да знаеп ,защото ТИ си чела дебелите книги ,не ние!
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #262 -: май 13, 2011, 16:11:02 »

Явно няма да се разберем,но не забравяйте аз НЕ СЪМ лекар sad
Активен
cafence
Новак
*
Публикации: 19



« Отговор #263 -: май 13, 2011, 18:23:57 »

Здравейте момичета, ние със съпруга ми също се опитваме да имаме бебче вече година и половина и не се получава. На Господ вече не разчитам да направи чудо(колкото и да ми се иска), взехме се в ръце и стъпка по стъпка започнахме да решаваме проблемите.
 Е, ако всичко е наред пак ще "опрем" до Него надявайки се да ни помогне и да гушнем здрава рожба. А иначе само "чудото" няма как да се случи, когато налице е проблем.
На  bobi123 искам да кажа, че понякога е по-добре да помислим какво е необходимо да направим ПО СЪЩЕСТВО, защото това ще ни помогне, а не успокоението от форумите. Казвам го с най-добри чувства  give_rose
Пожелавам на всички (медицински и немедицински лица) скоро да гушнем здрави бебчета.  smile
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #264 -: май 13, 2011, 19:07:59 »

За Bobi.. съжалявам, че очакват от теб някакви умни приказки и т.н.. все пак и лекарите и нелекарите ги съпътстват тегобите в живота..но явно момичетата са патили от доктори и са настроени към всички медицински лица.. сигурно и аз съм виновна, задето мъжа ми е лекар.. ама какво да се прави.. въпреки,че много не вярват в Господ, самият Той е казал, че не бива да се разчита много на хора.. защото в крайна сметка всички гледат те да са добре.. и все пак съжалявам за всички с големи и малки изпитания в живота си.. всеки си носи своя кръст и за него е най-тежкия..
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 14, 2011, 13:33:09 »

Ilkata и аз стискам палци и да кажеш какъв е резултата.
Аз имам още един въпрос относно инсеминацията - какви излседвания ви правиха преди самата процедура и колко ви струваше всичко. Гледам из сайтовете, че цената на самата инсеминация варира между 200-300 лева, но едва ли само с това приключва всичко smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 14, 2011, 13:38:34 »

Stassi всеки лекар си действа строго индивидуално при инсетата, като изследвания.При Владимиров например всеки път преди начало иска спин и още нещо и от двамат, хормони също така при жената и после имаш проследяване и т.н.Тя Ечи може да каже по-точно.

Илката успех и слино стиснати палци имаш от мен.
Активен
ilkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 14, 2011, 14:41:02 »

Ето ме и меннннннн....
Вчера отивам аз да ми вземат кръв и ми казват резултата ще бъде готов към 4-5 ...и аз : мале 14 дена чаках и днес ли ще седя на тръни?...  blum
Седя си и чакам ли чакам и в 16:10 звъни телефона.... Илияна Патазова? и аз Да... За резултата от изследването, резултата е положителен........ и аз само дето не подскочих, незнаех на кой свят се намирам и все още немога да повярвам....Три години чакам, и най после и аз съм бременна...  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo   yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo
След 10 дни съм на преглед надявам се всичко да е наред, и от сега нататък да гледам как расте и моя тумбак....
Пожелавам на всяка една от вас да ме последва. Аз за сега няма да се записвам в Другата тема за мамите докато не се уверя че всичко е ок..
Stassi относно изследванията: на мен хормонални,ХИВ, СПИН, проследяване на овълацията,влагалищен секрет и май имаше и още нещо ама забравих какво. На мъжо ХИВ,СПИН и микробиология мисля че се казваше(изследват материала) икръвни групи. Но преди това нали ви казах цветна снимка, други хормони. Самата инсеминация ми струваше 390 лв а изследванията покрай нея някаде около 150

Питайте ако нещо пропуснах
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 14, 2011, 16:41:44 »

Ilkata като прочетох какво си написала и ми идваше да се разплача от радост. Много се радвам, че най-после и при теб нещата са станали и резултата е толкова хубав  give_rose. Каква късметлийка си само, че от първия път са се получили нещата  yahoo Bravo. Засега ти казвам тихичко и на уше честито, а пък гласно като се запишеш в другата темичка blum

Благодаря ти за това което си споделила, мерси и на теб маги. И аз си имах едно на ум, че сигурно при всеки ще е различно, но исках горе-долу да знам за обща култура. То си е ясно че живот и здраве наесен когато Александров започне да прави процедури ще се допитаме до него и той ще си каже какво, къде, как и така нататък.

Ilkata, забравих да питам още нещо (незнам дали си го споделяла, но ако си - извинявам се) - инсеминацията на естествен или стимулиран цикъл ти я направиха и с какво те стимулираха. Извинявам се, че питам толкова много, но искам да имам някаква идея преди да пристъпим към тази процедура...

между другото - ако искаш да не разводняваме тази тема; създадох напълно нова тема Инсеминация, Инвитро, ИКСИ - къде, как? за да може там да говорим свободно за всичко това smile
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #269 -: май 14, 2011, 17:22:53 »

ilkata, (тайно и тихо, без никой да ме види и чуе lol  Bravo danceg Yes yahoo give_rose yahoo Yes danceg good Много се радвам! (това е все тихо lol Дано на всички се случи!
Момичета, чета и не разбирам какво става... Ясно е, че няма как всички да сме на едно мнение и винаги има някой с различно от нашето, но моля ви се, smile Нито съм вярваща, нито съм доктор, мисля си, че на всички ни е достатъчно трудно и без допълнително натоварване... чисто мое мнение, де! Баба ми казва: Който както си го разбира живота, така да си го живее! smile Нямам какво друго да кажа smile Аз напоследък гледам да не мисля много за бебеправене, дойде ми гостенката и така... smile Аз и мъжлето от скоро опитваме, имахме лоши дни... (12 април да уточня ;(), но мина! Само напред, пък дано всички сме като ilkata!  Yes Ако на някой му помага да вярва, да вярва, ако на друг да чете, да чете... важното е накрая да дойдем все до едно и също положение smile И такаааа, не искам никого да засегна, надявам се не е станало, защото обикновено ми се случва без да съм искала Wink Приятен уикенд на всички! smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines