Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 16:25:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221674 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: март 14, 2013, 11:39:29 »

в хартиената тема могат да се намесят стари или нови томове книги като украса. както и стари сандъчета, куфарчета , от онези твърдите, както и канап, сезал с които да се връзват.ето няколко идеи:






интересна поставка за пръстените по темата:
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 17, 2013, 22:39:34 »

Здравейте и от мен smile
Доста се чудихме за тема на сватбата и май стигнахме до "пътешествие" smile
Видях едни покани с младоженци в кола. Масите вместо с номера, ще са с имена на градове (Лондон, Париж...). Таблото с разпределение може да е на фон карта на света или нещо подобно. Тейбъл картичките може да са под формата на коли. Така май няма да се обвързвам с цветове... Лошото е че не мога да се сетя за подходящи подаръци за гости в този стил... И си мислих дали поканите да не са тип карта на съкровище... Имам много шантави идеи и се питах дали реализацията им ще е достатъчно добра... Виждали ли сте нещо подобно?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #272 -: март 17, 2013, 22:49:15 »

За мъжете (и жените шофьори) с едно леко проучване кой  каква кола има може да им вземете ключодържатели от Китай с марките и да го поукрасите малко girl_wink Аз лично много бих се зарадвала на подобен подарък Girl_hide

На жените, които не карат не знам за сега blum

Темата е супер оригинална Bravo
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #273 -: март 18, 2013, 13:17:29 »

Здравейте и от мен smile
Доста се чудихме за тема на сватбата и май стигнахме до "пътешествие" smile
Видях едни покани с младоженци в кола. Масите вместо с номера, ще са с имена на градове (Лондон, Париж...). Таблото с разпределение може да е на фон карта на света или нещо подобно. Тейбъл картичките може да са под формата на коли. Така май няма да се обвързвам с цветове... Лошото е че не мога да се сетя за подходящи подаръци за гости в този стил... И си мислих дали поканите да не са тип карта на съкровище... Имам много шантави идеи и се питах дали реализацията им ще е достатъчно добра... Виждали ли сте нещо подобно?

Много добра идея  good
Като подаръци, може да са релефни магнитчета  с градовете, които ще използвате за разпределение по масите. Може и да са придружени от малка картичка (прикрепена с панделка за магнитчетата) на която да пише, че  пожелавате на гостите разходки и пътешествия, но и да се събирате пак и да се веселите ... Нещо такова  smile
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #274 -: март 19, 2013, 09:12:49 »

amisega  good много хубава тема за сватбата , на мен веднага ми идва идея  покани да са под формата на самолетни билети , а вместо обикновена кутия за пари може да се сложи старинен куфар , на самите маси вместо имена на градовете може да се сложи картичка на самия град и глобуси може да се включат към украса  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 20, 2013, 16:16:24 »

една горска тематика:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151544971028156&set=a.128055498155.128985.103535048155&type=1&relevant_count=1&ref=nf
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 21, 2013, 11:14:13 »

Хайде да се включа и аз smile Първоначалната ми идея беше да няма никаква тема на сватбата.. Всичко да си е в бяло, да няма различни цветове от бялото, исках една абсолютно традиционна сватба. Ама всички около мен започнаха да питат "Ама как така няма да имаш тема? Как няма да имаш и друг цвят, освен бялото..?" Та, в стремежа си да включа всеки и да го направя съпричастен към подготовката аз самата доста се пообърках.. Затова мислех всичко да е с калии. Дори мислих поканите да са на фон от калии, но пропадна като идея ..
По принцип за сега по мен всичко е бяло и единственият друг цвят ще бъдат дръжките на букета, които са зелени (логично girl_wink). Оттам е и зелена вратовръзката на младоженеца. Та така тръгва зеленото.. Иначе като наш си символ си имаме гълъбчета, тъй като по поканите имаме гълъбчета, искам и в тортата да вкараме такъв елемент. Мислех си тейбълките да са във формата на гълъб (ще си поиграя с рязането), като от едната страна да бъде името на госта, а от другата страна да е нашият печат с имената ни и датата за сватбата. Друг вариант, който ми се върти в главата е да свържа гълъбите с калиите по някакъв начин.. Блъскам се ли блъскам и нищо не става..
А пък и с подаръчетата съм го закъсала, ама това е друга тема girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 21, 2013, 11:24:53 »

ани, не е необходимо да ги навръзваш. виж в моята сватбена тема примерно ( в албума имам и снимки )- имаше и бухалчета и лавандула. Не е нужно да  е само един "центърът" като тематика. Спокойно без да се съчетават 2 в едно, можеш да имаш и калии в част от декорацията, в друга част ( примерно поканите) само гълъби. И готово.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 21, 2013, 12:07:45 »

ани, не е необходимо да ги навръзваш. виж в моята сватбена тема примерно ( в албума имам и снимки )- имаше и бухалчета и лавандула. Не е нужно да  е само един "центърът" като тематика. Спокойно без да се съчетават 2 в едно, можеш да имаш и калии в част от декорацията, в друга част ( примерно поканите) само гълъби. И готово.

Дам.. нещо такова ще се получи.. Поканите с гълъбчетата вече са готови и почнахме да ги раздаваме. Тейбълките още ги мисля, както казах по-горе. Ще се измисли, няма къде да се ходи blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 21, 2013, 15:19:13 »

Амисега, случайно попаднах на 2 печата, които могат да ти влязат в употреба за темичката:
http://www.art.store.bg/p98759/dizajnerski-gumen-pechat-karta-ot-seria-all-aboard-.html

http://www.art.store.bg/p98473/dizajnerski-pechati-parizh-komplekt-ot-10-broia.html

И това:
http://www.art.store.bg/p99001/album-za-skrapbuking-vsichki-na-borda-ot-seria-all-aboard-.html
« Последна редакция: март 21, 2013, 15:21:04 от Mucka<3 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 21, 2013, 18:22:45 »

наскоро се шегувахме с Хелена за зеленчуците -как ги ядат гостите,като са сложени за тейбълки smile

Затова един линк към една прекрасна зеленчукова сватба, като тема,където зеленчуковият бар си е за свободна консумация  DANCE:
http://www.lucydylanweddings.com/2012/03/05/crazy-about-vegetable-weddings/

Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #281 -: март 27, 2013, 12:57:43 »

Ние сменихме датата на сватбата, от края на септември на края на август.. Сега естествено сменяме и цветовете. Мисля си за праскова с резедаво smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #282 -: март 27, 2013, 13:00:09 »

Много ми харесва, дано от ресторанта успеят да ми угодят smile


* 3.jpg (65.69 KB, 720x478 - видяно 423 пъти.)
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #283 -: март 27, 2013, 13:16:36 »

И това е много красиво, но все си мисля, че това сиво трудно ще ми го намерят...


* Untitled.jpg (65.82 KB, 528x409 - видяно 337 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #284 -: март 27, 2013, 13:18:21 »

Сиво и розово е една от най-великите комбинации yahoo За мен...страхотно е yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines