Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 00:02:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата II-ра част  (Прочетена 221784 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 12, 2013, 11:27:07 »

Arcadia
Една моя позната също имаше тема с калинки на сватбата си. И тя бяха използвали тези малките лепящи калинки за декорация. Също на тортата имаха захарни фигурки калинки.
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 12, 2013, 22:22:25 »

Здравейте , момичета , и от мен  Girl_hide Нашата сватба ще е в началото на септември и като идея исках нещо есенно . За тема на мислех да имам , но като се зачетох във форума ,много ми допадат някой идеи , на мен също взеха да ми идват. За момента си мисля тема да бъде пчелички , мед ,ох и калинки искам и слънчогледи искам ( май всичко искам ) дали ще имам шанс да ги съчетая без да стане претруфено идея си нямам. Слънчогледите мислех да са основните цветя , може да търся покани с пчелички  , за подаръци на гостите малки бърканчета с мед. На някой попадал ли му е сайт откъдето да си поръчам малки бурканчета или други подходящи съдове , в който да сложим мед ?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 13, 2013, 09:00:09 »

антония, виж в темата с подаръците за гости, там има за бурканчетата сума  ти инфо. А за претрупаността- мен ми се вижда ок само слънчогледки и пчелички, доста сватби с калинки станаха и така ще си различна и няма да е претрупано. Лично мнение good
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 13, 2013, 12:58:50 »

И аз така мисля слънчогледи и пчелички ще е супер  smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 13, 2013, 18:42:05 »

Благодаря , момичета за съвета . Аз калинките исках да си включа един вид като комплимент към бъдещата ми свекърва ,понеже тя се казва Калинка и много ги харесва smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #305 -: април 14, 2013, 21:42:04 »

И аз много харесвам калинките и ми се иска да са ми за тема на сватбата, но пък цветовете са бордо и екрю и не знам как точно ще се впишат
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 18, 2013, 13:12:41 »

Ние, вече се спряхме окончателно на тема - паунови пера, а основните цветове ще са тъмно синьо и слонова кост...Даже вече съм поръчала перата, защото купих 50 броя, но няма да ми стигнат за всичко, което искам да украся  smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #307 -: април 18, 2013, 14:36:41 »

Страхотна и не стандартна тема сте избрали  Bravo



Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 18, 2013, 15:47:47 »

Това с цветовете на пауна е явно много популярно и актуално навън. Аз доста се позамислих, но за сватба в началото на лятото не ми се стори подходящо. Иначе съм фен Wink
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #309 -: април 18, 2013, 19:04:21 »

Ние, вече се спряхме окончателно на тема - паунови пера, а основните цветове ще са тъмно синьо и слонова кост...Даже вече съм поръчала перата, защото купих 50 броя, но няма да ми стигнат за всичко, което искам да украся  smile

 Страхотна тема! В християнството ( предполагам,че повече при католиците е разпространено), пауните са символ на безсмъртието и възкресението. Това произлиза от древното схващане, че плътта на пауна не се разлага. Освен това, пауните сменят перата си всяка година ( чудесно пожелание за неумиращата и нестихваща любов). Според други древни схващания, райските порти били пазени от два пауна.

 Друг интересен факт, свързан с пауните е, че те могат да ядат отровни змии и да остават невредими. Затова перата от паун пазят от уроки. Самите "очи" на пауновите пера се асоциира с всевиждащото око на Бог и хармонията във Вселената.

Древните гърци пък са свързвали пауна с богинята на брака Хера. girl_wink
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #310 -: април 19, 2013, 10:01:38 »

Момичета, имате страхотни идеи! Аз все още умувам каква да бъде и нашата темичка. Избрахме си цветът да е корал и сега се чудя с какво да го съчетаем. Мислих за морска тема, понеже ще сме на морето, а и доста от гостите не живеят тук и ще им е интересно, но пък сватбата е есента и не знам дали би се вързало. Другата темичка, която ми хрумва е винтидж стила- с разни птичета, кафези, перлени герданчета и т.н. И сега пък ми хрумна кораловото да се съчетае и с още един цвят, за да е по-интересно- кафяво, тъмно синьо или нещо такова... Ох не знам...Обърквам се тотално. Помагайте:)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 19, 2013, 10:16:16 »

Коралка, Темата може да я свържете с нещо, което  обичате и двамата (например книги, спорт, животни), професия или пък както ти спомена - морска тема smile Няма значение, че сватбата ви е септември! Пак ще е на морето Wink А за морска тема има толкова много интересни идеи, които могат да се използват  danceg Повярвай ми - за хора, които не живеят на морето, е много вълнуващо да получат покани с морски звезди или мидички, да хапват "морска" торта и т.н Казвам го като човек, който цял живот е живял далеч от море и го е посещавал само лятото Wink Успех!  give_rose
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #312 -: април 19, 2013, 10:30:14 »

Момичета, имате страхотни идеи! Аз все още умувам каква да бъде и нашата темичка. Избрахме си цветът да е корал и сега се чудя с какво да го съчетаем. Мислих за морска тема, понеже ще сме на морето, а и доста от гостите не живеят тук и ще им е интересно, но пък сватбата е есента и не знам дали би се вързало. Другата темичка, която ми хрумва е винтидж стила- с разни птичета, кафези, перлени герданчета и т.н. И сега пък ми хрумна кораловото да се съчетае и с още един цвят, за да е по-интересно- кафяво, тъмно синьо или нещо такова... Ох не знам...Обърквам се тотално. Помагайте:)

Коралът е също и камък на щастливия брак give_rose Може да намериш за това повече информация в Интернет.

Аз свързвам коралите с океанските рифове и рибките " Немо" Girl_sing
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #313 -: април 19, 2013, 10:32:02 »

Да и аз с това го свързвам blum И според мен цветът е много подходящ за морска сватба със съчетание от втори girl_wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 19, 2013, 17:35:18 »

Кораловия цвят много добре си пасва за морска тема. На мен ми харесва в съчетание с резидав, тюркоаз или със светло син цвят. Ето няколко предложения smile

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines