Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:50:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59857 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 21, 2011, 00:19:27 »

оу да и работя и по доктори ходя, а от 2 дена и ремонта на свекърите правим - които "милите" ми те решиха, че трябвало да им дадем 500 кинта за сватбата - викам вий мойте или не мойте да си е***е майките - ние тия пари да не ги копаем, ще рече човек, че от вчера знаете, че за сватба трябват пари, не стига, че с ей толкова не сте ни помогнали, ами и искате колкото можете повече да ни натоварите .. и те седят и ме гледат като пукали - искали тия пари да ни ги дадат подарък .. ей при тая реплика изпаднах в ступор - излиза, че искат ние да им дадем пари, които те да ни подарят (ама с уточнението, че не се знае кога смятат да ни ги дадат) Oh my ... честно момичета, дето има един лаф на моменти иде ми да изчезна безкрайно crazy
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 21, 2011, 01:51:14 »

Честита темичка мила , аз чак сега я видях .Аз съм доста пристрастна с вашата дата ,защото тогава съм рожденичка.Двете ще празнуваме в един ден , нищо че по различен повод  :)Желая ти едно невероятно преживяване ,което после ще чакаме с нетърпение да ни споделиш , естествено подплатено със снимки  Girl_hide.Не се ядосвай със свекърите си ,защото и без това колкото наближава ще си толкова по напрегната и притеснена дали всичко ще е наред.Всичко вече готово ли е или има още какво да подготвяш за сватбата?
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 21, 2011, 09:27:44 »

Леле,Раф,ти сериозно ли?Тия твойте свекъри ще грабнат 1-вото място по простотия.Как може да ви поискат пари,за да ви ги "подарят"  pleasantry  Oh my ... Ей такова чудо не бях чувала  girl_impossible И защо вие им правите ремонта? huhhuh.gif И аз ако съм на тебе и аз ще им скръцна със зъби,де се е чуло и видяло да ви крънкат за пари,че и точно преди сватбата  crazy
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 21, 2011, 15:56:39 »

plamak_ добре дошла в моята темичка, радвам се да те видя тук give_rose по принцип почти всичко е готово - само нещата, които трябва да се свършат в последния момент като поръчка на погачи, украса на бутилките за кумовете и т.н. само те останаха, мен вече леко ми тъка под лъжичката, дали всичко ще е наред, но като цяло съм спокойна за самото сключване на брака и т.н.
Карли споко аз вече им дадох ясно да разберат, какво ми е мнението и че пари няма да видят - като искат да ни правят подарък да са мислели навреме, а пък ремонта ние го правим, щото първо то никакво време няма до сватбата и второ защото не искам мъжа ми да тръгне от катакомби, на които и хирошима след атомната бомба ще завиди tuktuk bqsnasym
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 21, 2011, 16:52:01 »

То на хората с такъв манталитет не им пречи,че у тях е кочина.Съдя от личен опит със свекито  girl_wink Грам не й пука-кани си хора,сватби вдига,абе ако ще у тях дето викаш бомба да е паднала,й е все тая  tease
Да ти кажа,колкото повече наближава,човек почва да се паникьосва дали всичко ще мине добре,дали всичко е готово и т.н.,но сега като погледна назад,просто наистина денят минава доста бързо и доста по-добре,отколкото си го представяме.Казвам това,защото и аз мисленно си разигравах какви ли не черни сценарии  biggrin,понеже нали съм един "оптимист"  pleasantry За мен най-лошия сценарий е,някой постоянно да ме дърпа оттук,оттам и да ми дава акъли  girl_impossible или пък нещо да се обърка с времето и такива неща,но всичко си беше повече от наред и да ти кажа,никой не те закача през целия ден girl_wink Сигурна съм,че и при теб така ще стане  good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 21, 2011, 18:13:27 »

Рафи  crazy  crazy  crazy  crazy  Oh my ...  Oh my ...  Oh my ...

Леле, нямам думи за наглостта им! Мойте поне тоя номер засега не са ми го играли - само дето не дадоха 1 стотинка и се покриха като мишки в брашно ( дори уста не отвориха за някакви пари).

Да не ти дреме - 8ма-9та глуха и айдееее! Аз от свекърски простотии вече съм с мигрена покрай тая сватба, недей се дава ти!  soldier-girl Само спокойствие и мноооого усмивки! Всичко минава на един дъх, нищо няма да разбереш, тъй че пускай по пързалката и се настройвай положително:) Мен така в навечерието на сватбата ни ме бяха скапали и на всичко отгоре ''свекърските'' тела ме накараха да се чувствам все едно няма да се женя, а ще си празнувам някой рожден ден...не допуснах да ме засегнат или да ме изнервят diablo

Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #111 -: февруари 21, 2011, 22:22:18 »

Rafi, то остана ли и аз какво да кажа за свекърите ти, момичетата преди мен са го направили. Чета, чудя и се мая на тези хора  angry
Ох, направо ти завиждам колко малко време остава до сватбата ви  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 21, 2011, 22:47:20 »

rafaeLa, важното е, че си постъпила твърдо и, че не се ядосваш, а си даваш напред! witch Само така! give_rose
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 22, 2011, 00:13:32 »

няма страшно момичета, днес съвсем без да искам бушонирах свекъра с една дъска ламинат - 200 пъти му казаха като не помага, поне да не пречи, ама нали не му увира главата и накрая аз не го видях и се получи ефекта шляп! biggrin - поне ремонта върви, ако не ни мине котка път до неделя сме приключили с тапети, ламинати, разместване на мебели и прочие и оставям свекървата да си чисти - за туй вече няма да помагам, щот на мен никой не ми помага за нищо .. като изключим това утре ще ходя да си вадя медицинско за брак да видя кво е положението и после в сряда и мъжлето ще мине по тая процедура, че той е по-сложен в тва отношение (вече мисля споменах, че има страх от игли), днес купихме виното за сватбата, оставила съм майка да го натопи в топла вода, за да паднат етикетите и да залепим другите, които очаквам да са готови утре или в други ден, в сряда ще са готови и подаръците за гостите, в петък поръчваме тортата за празненството, надявам се да ми остане време да взема и на фризьор да ида, че просто вече 24 часа в денонощието не ми достигат nea

Карли аз не разигравам сценарии, просто ако някой реши да прави нещо, което не ми харесва ще го обезглавя и ще го оставя безмълвно да кърви

между другото ме е налегнало някакво спокойствие - до скоро се прокрадваше в съзнанието ми въпроса, правилния мъж ли избрах и дали сега е времето да се женим, но този въпрос отлетя някъде в небитието и съм безкрайно щастлива, че нищо не ме тормози

Ирка чак и аз не вярвам, времето така бързо и неусетно отлетя, просто нямам думи да опиша blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 22, 2011, 00:21:46 »

rafaeLa, ако си от София можеш да си спестиш обикалянето като отидеш в медицинския кабинет под "Пиротска" 10. За 30 мин ти е готово всичко. Ако не греша е 15лв едно медицинско.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 22, 2011, 00:55:03 »

Моника мерси миличка, не съм от софия, но и тук се надявам да ни се размине обикалянето по кабинети - до скоро изискваха един куп изследвания сега само за сифилис, белодробни заболявания и психо-статус, което си е облекчение smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #116 -: февруари 22, 2011, 07:55:43 »

Рафи, не се ядосвай на свекърски изпълнения. Хич не си ги слагай - от едното влязло, от другото излязло.  smile
Може ли да споделиш къде си поръчала етикетите за виното и каква е цената им за брой. Аз се колебая дали да ги поръчам във Варна или в Стара Загора pardon Само като си спомня каква цена ми обявиха тук за покани angry и не ми се иска дори да питам за етикети smile
Моделът на тортичката май не си го показвала smile Нея от къде мислите да я поръчвате? Нашата май ще е от "Ден рожден" (май така се казваше blush). Като се прибирахме предния път, ходихме да цеха да говорим с момичето, но само й нахвърлих основната идея, детайлите не сме обсъждали и незнам колко ще излезе. Надявам се да не е много.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 22, 2011, 11:10:55 »

Pinkbird етикетите ще ми ги прави мой приятел и едва ли ще са с актуална цена, но от мои приятелки, които вече се омъжиха знам, че етикетите излизат минимум 1лв. бройката, което мен ме ужаси, а пък тортата мога да ти препоръчам да не я поръчваш от старозагорски производител - работят зашеметяващо скъпо - аз моята торта ще я поръчвам от едно магазинче намира се на пресечката на ул. Христо Ботев и ул. Хаджи Димитър Асенов, под VI основно у-ще, те работят с две сливенски фирми - Ара и Шаклиян - и двете фирми предлагат чудесен избор от торти и пастички, които заедно с доставката излизат приблизително 2 пъти по-евтино от тортите, които се предлагат от местните производители, мисля че и двете фирми имат сайтове и можеш да разгледаш, аз като поръчам в петък ще дам по-подробна информация кое колко ми е струвало smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 22, 2011, 11:23:55 »

Леле Рафи, ти си попаднала в една малка лудница. Това не са хора направо -  те за детето си не мислят ли тия хора ужас. Уффф стига ги мисли, ама щом си успяла да цапнеш някой  Bravo.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #119 -: февруари 22, 2011, 11:25:18 »

Благодаря smile На Шаклиян съм ги опитвала тортите - много са вкусни. Може и на Ара да съм опитвала, но не помня.
Аз напоследък оставам с убеждението, че сватбите в Стара Загора излизат много скъпо и май направих грешка, че реших да е там. Слушам приятели от Варна какви цени споделят за украса, дж, ресторанти и т.н. Ами повечето неща са в пъти по-евтини. Скоро ми казаха цена за дж нещо от порядъка на 350-450лв за Варна, а на нас в СтЗ най-малко ни поискаха 500лв.
Като споделям за кое колко пари сме отделили и всички се хващат за главата. sad
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines