Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:43:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59850 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 17, 2011, 20:18:02 »

Пинкбърд ама разбира се, че може - цветето на кошницата го купих от универсалния магазин на 3тия етаж в магазинчето за разни джуФки в дясно като слезеш от ескалатора - има доста цветове - с изключение на бордо, аз затова се примирих с шампанското, на теб в какъв цвят ти трябва цветенцето?
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 21:22:00 от rafaeLa » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #91 -: февруари 17, 2011, 20:41:10 »

Трябва ми жълто цветенце. Във Варна съм си намерила светла кошница, още не е купена, но периодично я наглеждам в магазина  Wink, мисля да я облека в бял тюл. Цветовете ни уж са бяло и жълто, но жълто при мен е доста разтегливо понятие  blum Другият път ще погледна в това магазинче, ориентирах се къде се намира. Не се бях сещала в такъв магазин да потърся. Аз съм гледала в Слънчоглед и в един магазин за копчета и такива истории, но нещо все не ми харесват особено или са много малки ми се струват. pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 17, 2011, 20:44:01 »

аз пък без да се замислям се насочих към магазините за фибички, ластички, шнолички и прочие biggrin има изненадващо разнообразие от цветове, форми и артикули на тази тема good мисля, че днес видях и бяло и жълто цвете в това същото магазинче, но за бялото не съм сигурна - защото видях сигурно 10 модела само там, а аз влязох в още 4-5 магазинчета и вече спомените ми са мааааалко омотани blush

а пък за кошниците - мога да ти препоръчам магазините за цветя и големите търговски вериги като Баумакс, Практикер и Бриколаж - защото имат голямо разнообразие от модели, големини и цветове кошници, при това на сносни цени - моята кошничка примерно струва 4лв. smile
« Последна редакция: февруари 17, 2011, 20:46:49 от rafaeLa » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #93 -: февруари 17, 2011, 20:55:13 »

Кошниците, които съм набелязала започват от 2,90 до 5,90, но все още не мога да се реша каква големина да си купя. Едните ми се струват много малки, другите големи или пък с много дълги дръжки. Ще обиколя и големите магазини. Там не се бях сещала да проверя. Много благодаря give_rose
Като обикалях за рокли в събота, в едното магазинче си харесах една кошничка, знаех, че няма да е евтина, но умишлено попитах и ми казаха 28лв. Много са скъпи, как да дам толкова парички точно за това. По-добре да си я направя аз, криво-ляво ще се справя и ще ми излезе не повече от 10лв.
Вие ще имате ли книга за пожелания? Аз много се колебая, трябва ли ми такова чудо, под каквато и да е форма.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 17, 2011, 21:27:12 »

да ти кажа много се колебах да имам ли да нямам ли, но в крайна сметка реших, че няма да правя такава книга, защото така или иначе повечето хора слагат картичка, при подаръка или в букет с цветя и си мисля, че те са достатъчни - пък и знам аз какъв зор виждам в мисленето на пожелания за една картичка, пък какво остава и за книга - не мисля, че в книга за пожелания ще прочета нещо по искрено, ново или изненадващо отколкото в една картичка, но разбира се всичко е до собствени препочитания smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 19, 2011, 12:54:53 »

Рафи,какво се умълча,я не се скатавай ами кажи какви ги вършиш тези дни.То в тоя студ и дъжд не знам дали става за отмятане на задачи,ама все пак  pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 19, 2011, 23:28:30 »

Карли върви подготовката с пълна пара, но просто тия дни покрай доктори и чудеса малко съм стресирана .. стиснете ми едни палченца, че утре пак съм на преглед give_rose
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 20, 2011, 00:31:51 »

От мен имаш много силно стиснати палци  good Wink Да споделиш после какво ти е казал,че да го разтълкуваме. tease  gu6
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 20, 2011, 06:32:28 »

значи от сега пригответе боб, карти и 50 лева biggrin biggrin biggrin ние точно тръгваме и докато чакам мъжлето викам чакай да драсна един пост blush
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #99 -: февруари 20, 2011, 10:09:56 »

Рафи, силно ти стискам палци good kiss
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #100 -: февруари 20, 2011, 11:15:35 »

И аз good Успех, мила!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 20, 2011, 11:45:54 »

Като изключим боба и картите,толкова ли ви струва прегледа? Сигурно въпроса ми е тъп,можеш и да не отговаряш  blush
Много рано тръгвате,ама ако часа ви е за 10 примерно,то докато стигнете е нормално . good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 20, 2011, 17:35:54 »

Рафи, стискам палци, мила!!! smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 20, 2011, 23:13:39 »

Карли прегледа ми е 40лв. всеки път най-малко, а пък иначе прегледа ми беше в 8:30, ние затова толкова рано - да може да стигнем и мъжлето да не кара бързо, а спокойно да си пътуваме .. и тъй .. отлагаме палците за четвъртък, защото днес нямах фоликул - все още един се опитва да расте - той е последната ми надежда за този цикъл, ако в четвъртък не е пораснал, просто пак ще ме натъпчат с прогестерон да ми дойде и туй ще е то - а след това нов цикъл, нова булка, нов късмет и това ще е то smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 20, 2011, 23:27:31 »

Добре,значи да отлагам за четвъртък!Няма да забравя  good Wink Предполагам колко е стресиращо точно преди сватбата да се търчи по лекари,а и до колкото виждам работиш?  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines