Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:52:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 56049 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 11, 2011, 21:35:28 »

Хахах цупел се,а? smile Ами да ти кажа и аз си мислех за тире,ама моята фамилия е доста дълга,и неговата не е от най-кратките,та като си представя как ще ги побирам по документи,просто се отказах  tease. Аз по принцип не виждам нищо лошо в смяната на фамилията,хич не ме притеснява. good,стига да е по желание,разбира се  blum И ти си твърдоглава като мен,и аз като искам нещо не мога да си тръгна без него,на всяка цена хихихи  girl_wink Брабо на мъжът ти за халките  Bravo!!!.Нашите ги избрах аз,а той само се съгласи.И аз се сблъсках с този проблем-масово предлагане на "цигански" изглеждащи джунджурии за сватба..аз избирах само най-семплите и изчистени неща,които видех smile
Много  gu6
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 11, 2011, 21:44:08 »

да бе! чак се изумих - не очаквах такава бурна реакция от него - не му пукаше, не му пукаше за сватбата, ама изведнъж явно му е запукало - направо ми иде да скоча до небето, така се кефя от тоя факт, като някво хлапе съм blush biggrin
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #17 -: февруари 11, 2011, 21:52:39 »

rafaeLa, всички неща са прекрасни. Bravo Аз също си падам по по-изчистените неща. Агентката за украсата се е видяла в чудо с мен tease, защото всичко избирам много трудно, защото все нещо ми е в повече smile
Очите ми останаха в късметчета ти.  heart Аз моите мислех да си ги правя сама и твоите ще ми послужат за модел.
Пък за чашите какво да коментирам - все едно и също със сърца и алабала. В 1-2 магазина видях и по-изчистени неща, ама не бяха моите.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2011, 22:08:15 »

И моя беше така,все едно той няма да се жени,аз полудявам,той го раздава супер споко,но в един момент започна да дава и той акъли за туй и онуй и лъсна и при него ентусиазма  girl_wink sarcastic
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 11, 2011, 22:14:45 »

pinkbird много се радвам, че ще ти помогна, макар и индиректно smile а като каза за украсата на ресторанта просто не мога да се въздържа да не ти разкажа как премина моето уговаряне на украсата .. след като минах по всички сватбени къщи, агенции и прочие и се нагледах на прашасяли, омачкани и ненормално огромни украси, зад които младоженците и кумовете спокойно могат да се спокойно да се скрият от своите гости на сватбата, изпаднах в лек ужас с пристъпи на паника biggrin после случайно се срещнах с моя приятелка, която се оказа, че се вдъхновила след своята сватба и започнала да организира сватби и понеже е нова в бранша и не е популярна в града все още, веднага ме попита дали имам нещо против да украси нашата сватба, пък аз разбира се само тва чаках и една вечер ми показа няколкото сватби, които вече е правила, миксирахме някои елементи , добавихме и някои неща, които да са подходящи за моята сватба ии сега чакам да дойде сватбения ден и да видя резултата, а съответно и вие като ги нащракаме нещата blush

между другото ето и проектоукрасата на сватбения автомобил, разбира се, ще е с други цветове, но можете да добиете представа поне smile

Карли май винаги лъсва ентусиазма и при мъжете в един момент blum
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #20 -: февруари 11, 2011, 22:56:33 »

rafaeLa, ее по-рано да беше казала за тази твоя приятелка. Аз почти всички агенции обиколих, докато избера и ще видим какво ще излезе накрая. Ще чакам с нетърпение да видя снимките на украсата.
Украсата за колата много ми харесва - много е нежно. good Аз бях набелязала нещо в същия стил, но това още не сме го коментирали.
« Последна редакция: февруари 11, 2011, 23:15:42 от pinkbird » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2011, 23:13:19 »

Рафи,извинявай за  Offtopic - а,но да попитам,ти от Пловдив ли си? smile Видях,че посещаваш "Селена" в П-в и за това питам smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2011, 23:35:02 »

pinkbird ми аааа деее, да бях казала, ама тЮ да му се невиди - другия път ще викам по-отрано give_rose

Карли не от Стара Загора съм, но покрай медицинските прегледи Пловдив ми стана като втори роден дом biggrin
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 11, 2011, 23:46:09 »

Украсата на колата е уникат, аз и в други постове съм я виждала и ми спря дъха - просто е различна, незнам обаче в Бургас дали ще могат да ми я направят. Относно фамилията било е интересно - хем забавно, хем вдигащо напрежението и чуствата. Браво на твоят мъж - само така /за мен това си е начин да изрази любовта и желанието да покаже на света, че ТОВА Е МОЯТА ЖЕНА БЕ ХОРА/  Bravo - за него е това smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2011, 23:51:53 »

хихихи Сабинка много мило си го написала, направо аз нямаше да мога да го напиша така heart а пък за украсата мисля, че няма начин тая украса да не стане и в Бургас - не, че съм пробвала да я правя (нали съм лявчо в тва отношение blush ), но моята приятелка ми обясни долу горе как се прави това и дори на мен ми се стори лесно, ако имаш желание ще се опитам да ти обясня и ще се молим да ме разбереш, че пази боже аз да обяснявам, хич ме няма biggrin
« Последна редакция: февруари 11, 2011, 23:55:06 от rafaeLa » Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 12, 2011, 11:15:23 »

Ами може да се пробваш /не се притеснявай от към обяснения и други и аз съм в клуба на двете ми са леви и с обясненията съм скарана/ - така че смело smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 12, 2011, 12:52:08 »

та значи тази украса се прави от пълнеж за букети - виждала си предполагам тези джунджурийки, които приличат на спирала и стърчат понякога от букетите  - най-близко като вид до описанието, което се опитвам да дам е ето това (нищо, че букета е от шоколадови бомбони biggrin ) та тези спиралки се отрязват да нямат дръжка и с ръце се посплескват за да се напъхат кръгчетата едно в друго - не било проблем, защото тези спиралки били от метал, обвити с някаква хартия или нещо от сорта - и като приемат формата, която видяхме на снимката с колата, всяка една от тези спиралки се закрепя внимателно за другата с прозрачно тиксо или силикон и се правят форми каквито въображението желае и позволява, а пък розите са текстилни и са закрепени на вендузки, може и с тиксо да се закрепят, но тиксото унищожава боята - по-точно защитното покритие иии всичко става на петна, та не е за препоръчване .. надявам се да съм обяснила достатъчно читаво, Сабинка ако имаш някви други въпроси, няма никакъв проблем да ме питаш, дано да съм от помощ give_rose
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 12, 2011, 14:28:38 »

Яяяя, имаме си още една съвсем скорошна булка!  danceg
rafaeLa, украсата за колата е невероятна! Страшно ми хареса! Bravo
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2011, 18:50:14 »

Обясни го като специалист - нагледно и подробно  good
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2011, 19:02:57 »

Карлиии честита нова лентичка blush
Сабинка радвам се много, че си ме разбрала give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines