Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:18:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 56101 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« -: февруари 08, 2011, 17:49:06 »

Понеже остава съвсем малко до сватбата на rafaeLa,нека тук да сподели вълненията си с нас. smile
Рафи,как можахме да не ти видим датичката   Bravo Приятни седмички до заветното "Да" и скоро след това бързо в клуба на "Г-жите"  Girl_hide girl_wink
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 08, 2011, 18:14:39 »

Леле, ами то наближило!  yahoo  yahoo  yahoo

RafaeLa, разказвай как вървят нещата и как са емоциите при теб.  smile Предполагам, че вече се в пълна бойна готовност! yahoo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 09, 2011, 00:46:43 »

боже имам си тема! chee danceg yahoo

carlyangel благодаря миличка, че си се сетила за мен и Hekseskud и тя е тук - момичета с вас сме като тримата мускетари само че в поли biggrin

оф какво да ви кажа - яко се стягаме - дори мъжлето се е запалил за сватбата само разпитва това тук за какво е, а онова то какво представлява, аз писах в темата за халките, че даже онзи ден го видях как тайничко си е сложил халката и се върти пред огледало biggrin , а аз колкото се притеснявам, ще успея ли с едно или друго нещо и дали това, което вече съм подготвила е достатъчно, дали няма да забравя нещо, толкова повече искам да дойде нашият ден и съм затънала до уши в разни списъци и само отмятам вече свършеното и нещата, които все още предстоят да бъдат свършени .. мъжлето се шегува с мен, че само от ушите ми не стърчат листчета със задачи, а онази вечер даже съм го карала на сън да си носи костюма да го изгладят blush biggrin добре, че майка ми си взе отпуска до края на месеца, та ще удари едно рамо, че много неща ми станаха да ги мисля и нещата лека полека отиват към полудяване biggrin но пък с такава радост ще си спомням дните на приготовления, че за нищо на света не се отказвам от тях .. даже в момента тормозя поредната си жертва biggrin и доуточняваме последните детайли по подаръците за гостите и се надявам до другата сряда да са готови и да мога да ви ги покажа blush утре ще ходя да печатам пробен вариант на етикетите за бутилките и ако се получат добре и тях ще изтипосам тук, ако не ги харесам, ще ги преработим и ще ги покажа като получат одобрение .. та така май трябва да ида да поспя малко, че утре съм и на работа и пак ще ми клюма главицата biggrin
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 09, 2011, 13:34:16 »

О, мила, тепърва се започват безсънните нощи! Аз последните дни съм като призрак, снощи заспах като тъпан, а сутринта едвам отлепих очи...Да минава вече, че да си отпочинем малко поне!
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 09, 2011, 15:03:21 »

Hekseskud два дни!! два дни!! после ще си отспиш и като се събуждаш първото, което ще виждаш е хууубавата халка на пръста ти!  yahoo
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 09, 2011, 15:29:15 »

Много добре го разбирам това с вълнението,уж си викаш абе няма да ме хване,ама то колкото наближава,толкова по-изнервено став.Ние последните 2 дни даже на няколко пъти отменяхме сватбата  funnytooth sarcastic,представете си! tease За най-малката дреболия и направо се побъркваш ахха .. pardon
Добре,че майка ти ти помага.Моята викаше,че ми били станали много чекмеджетата в мозъка и съм щяла да взема да ги объркам,демек да изкрейзам  blum,ама удържах на напрежението.Сега вече наистина само с хубаво си спомням и като гледам снимките ми става готино smile и някак си съм облекчена,че всичко е зад гърба ми  good
Айде отмятай тия списъци и си поспивай,че то само без сън не може  NO
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #6 -: февруари 09, 2011, 16:01:20 »

и аз бързам да честитя темичката на rafaelka  Bravo give_rose
с вълнение и нетърпение ще я следя!
с всяка една от вас преживявам вълнението, все едно съм аз, ама има време до моята, доста девойки ще изпратя преди това tease good chee Сватбаааа nazdrave
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 09, 2011, 16:44:31 »

ооо Morning_Flower мерси миличка! ти доста ще изпратиш, ама и теб доста ще те посрещнат в клуба на госпожите biggrin
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 09, 2011, 17:08:17 »

Цветенце,твоята е далече,но ние няма да те забравим  girl_wink Когато започне да става напечено,ще ти пуснем една темичка и на теб за отдушник  blum,че току виж някой е пострадал  gthouh battle
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 09, 2011, 17:32:12 »

оооооооо да това е много вярно, че ако не споделяш и може преждевременно да станеш масов убиец biggrin  biggrin biggrin
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #10 -: февруари 09, 2011, 18:40:56 »

айде, миличка, ти си наред да се бракуваш. Желая и на тебе много семейно щастие и по - леки дни изпълнени с много любов  heart
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 11, 2011, 17:04:26 »

ей тъй като седях та си нямах друга работа и реших да пусна снимка на всичко с което съм се сдобила покрай подготовката на сватбата, пък ако съм вдъхновение за някого ще съм много щастлива blush не, че вече не съм ги пускала из форума, но тук ще са всичките на куп smile

и такаа:
поканата бележката за откуп biggrin халките ритуалните чаши бокала за църквата късметчетата за хвърляне украсата на свещите кошничката за халките иии роклята
все още не сме подготвили украсата на чашите, шампанското, кошницата за късметите и бутониерите за родителите, кумовете и т.н. но и те са на дневен ред през почивните дни, така, че очаквайте включване с нови снимки съвсем скоро
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 11, 2011, 19:15:20 »

Уаааааааааааауууууу всичко е супер красиво!!!Влюбена съм в роклята и в халките!!! Love girl Love girl Love girl
С теб май имаме еднакъв вкус-нищо претрупано,а по-скоро нещо изчистено и изискано  good girl_wink Как искам едно късметче от вашитеееее,много ми харесват,това цвете в цвят бордо е просто страхотно,не съм виждала такива.  Bravo Добре си се подготвила!!На нас не ни искаха бокал,ама и попа не ни даде такъв  pardon smile Поствай снимчици като имаш,да казваме мнения  Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 11, 2011, 19:23:10 »

Честита темичка - само с хубави емоции да бъде изпълнена преди заветната дата smile. Всичко, което сте купили е разкошно. Sunshine. Знам, че и сватбата ще ви бъде такава, а на младоженеца БРАВО, че и той тайно се вълнува /много ми хареса това с халката/. Пожелавам ви много любов и къща, изпълнена с детски смях smile  give_rose. Хайде до скоро и чакаме още неща от теб.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 11, 2011, 19:58:09 »

Карли благодаря много blush аз най-много се притеснявах точно защото харесвам изчистени неща, а пък тия хора като има кажеш "сватба" и ти предлагат от кичозни по-кичозни артикули .. мале!! а пък чашите какъв зор бяха Oh my ... предлагат ми се някви убийствени комбинации от сърца, китки и гълъби (извинявам се на почитателите, просто тия неща не са ми по вкуса give_rose ), та просто щях да припадна в магазините за чаши, а пък тези късметчета специално примрънках за тях понеже нямаше такива изработени, които само един от фрагментите по тях да е червен - бяха розичка или с червени бонбони или с червени панделки, червен тюл и прочие и аз казах, че просто няма да си тръгна без късмети с само розички в бордо (защото такава ми е темата на сватбата) ии кво да ме правят - изработиха ми ги - по-скъпи от стандартните, ама пък съм много доволна, и въпреки това сме в издън - късметчетата трябвало да бъдат колкото годините на булката (+1 ако е четно число), а пък аз не знаех и взех само 19 .. ма пък майка каза, че приличам на 19-годишна, та не е голям проблем biggrin biggrin за халките веднага похвалвам мъжлето - той ги избра - аз му предложих 3-4 модела и той каза, тия са много хубави, ама не моооже ли онези там и в крайна сметка купихме модел, който дори не бяхме виждали biggrin но пък не съжалявам blush
Сабинка благодаря миличка за пожеланието, от все сърце ти желая и аз същото!!! между другото аз не очаквах такава реакция от него, защото той малко по-сдържан го раздава, но явно и той се е заразил с предсватбената треска, даже онзи ден му викам, че не съм решила дали искам да съм г-жа Кънчева или г-жа Георгиева-Кънчева и той ме погледна с нааааааааааай-възмутения поглед, на който е способен и каза: че ние за какво ще се женим като няма да си само г-жа Кънчева!!! и ми се цупи 2 часа biggrin biggrin
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines