Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 05:09:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 165606 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #375 -: юни 15, 2011, 08:10:52 »

Да то и ние нямахме идея че нашите са на Булгари . Чак като ги платихме ни казаха че модела бил еди какъв си ... И все пак това изобщо не е важно !! Въпроса е двамата да си харесвате халките ! Все пак ще си ги гледате цял живот !
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #376 -: юни 15, 2011, 08:21:42 »

V_e_S_i  този модел и ние харесахме обаче милото като сложи мъжката и някакси не му седеше добре, иначе много са ви хубави, честито и надписа е хубав smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #377 -: юни 15, 2011, 09:00:28 »

V_e_S_i  този модел и ние харесахме обаче милото като сложи мъжката и някакси не му седеше добре, иначе много са ви хубави, честито и надписа е хубав smile
Ауууу абе Иве не мога да повярвам .. то бива бива съвпадения ама ти ще ме умориш ! И ние пробвахме халките , но на "тънките" пръстчета на милото халката се губеше и не седеше добре и затова потърсихме по-широк модел , в случая модела е същия като вашия ... Ще падна вече !!  laugh
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: юни 16, 2011, 13:03:01 »

И най-хубавите халки могат да станат още по-хубави, ако в ритуалната зала са не просто в кутийката от магазина, в нещо красиво и интерсно
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юни 17, 2011, 18:47:01 »

Момичета, утре сутринта с милото пътуваме към Раковски. Мисля първо да минем през Асеновград, после през Пловдив и накрая до Раковски (ако стигнем до там). Моя приятелка сподели, че златото било с 10-тина лева на грам по-евтино в Кюстендил. Някой да е чул нещо? Ще споделя коментари от преживяното утре и дано най-сетне си харесаме нещо  yahoo
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: юни 18, 2011, 16:16:54 »

heruvimche, за Кюстендил не знам, но в Асеновград е по-евтино от София и то доста. Нашите халки си ги взехме на 52 лв/гр и при това всичките модели халки в магазина бяха на тази цена!
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: юни 18, 2011, 17:22:33 »

Ето ме и мен!!! Поръчахме си халки от "меката на халките" в Раковски.  danceg danceg danceg Моделчето е: http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=261188&cat=0&page=1 Бяха изключително търпеливи, пробвахме сигурно над 50-тина моделчета, стояхме около час и малко. Има три момичета, всяко момиче "се грижеше" за своя двойка и само на нея обръщат внимание (което страшно много ми хареса), само да споменехме някоя халка, веднага ни я вадеха. Не сменяхме с наше злато. Халките на двама ни ще излязат към 11 гр., по 59 лв на грам, от тях приспада след това 3% отстъпка. Гравирането е безплатно. До десетина дни ще са готови, ще ни ги изпратят по куриер. Платихме капаро 300 лв. (чрез дебитна карта на ПОС, още един плюс, т.е. не се налага да носиш пари в брой  yahoo ). Непременно ще ги снимам да ги покажа като пристигнат. Разбрахме се за надписа да се обадят по телефона, защото на момента се поколебахме какво да гравират, в това отношение проявиха страхотно разбиране, дори си записаха. Общо взето голям (огромен) избор, обслужване на професионално ниво на нормални цени. Много съм доволна!!!
Активен
foxy_4
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #382 -: юни 18, 2011, 20:21:01 »

Heruvimche, страхотен избор!  Bravo Много ми харесаха! Много щастие  smile Нашите са http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=261899&cat=3&page=7
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: юни 19, 2011, 06:57:52 »

И ние се колебаем между тази,която foxy_4 и тази http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=262391&cat=3&page=3 !Все още неможем да вземем окончателно решение! blush
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 19, 2011, 10:43:16 »

и тази http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=262391&cat=3&page=3 !Все още неможем да вземем окончателно решение! blush

Ние също много харесахме това моделче, но в магазина ни казаха, че е добре да избегнем халки с мат, защото рано или късно падал, и в замяна ни предложиха нещо по-интересно и ефектно:
http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=261908&cat=3&page=7 Има го и в обърнат вариант (жълто в бяло). Стои невероятно, по-красиво (според мен) дори от матировка, попитай за това моделче да ти го покажат на живо, между другото нашето колебание беше между него и това, което избрахме. Дано съм ти била полезна. smile
« Последна редакция: юни 19, 2011, 10:44:52 от heruvimche » Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 19, 2011, 13:21:04 »

За тези от вас, които като мен още се чудят за текст на халките:

http://www.e-weddingbands.com/store/engravefav.html
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 19, 2011, 17:03:07 »

Благодаря на всички ви за милите думи! Благодарна съм също, че ви има  girl_in_love защото в този форум научих за Сара Трейд, тук също получих подкрепа и идеи за цялостната организация на сватбата! Благодарение също така на вас, мили дами, подготовката за сватбата е истинско и вълнуващо изживяване, сбъднат сън, което пожелавам на всяка една от вас!
Активен
mmmmMona
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #387 -: юни 19, 2011, 20:01:35 »

 Момичета, знаете ли някой добър златар във Варна, който да може да ни изработи модел на Алтънбаш. Направо се влюбих в един техен модел, но точно сега нямам едни излишни 3000 лв. за халки  badgirl

 П.П. Извинявам се, че така нахълтвам
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #388 -: юни 20, 2011, 08:04:07 »

mmmmMona , има един много добър златар но не знам относно цени как ще е понеже от много време аз не съм ходила при него , но леля ми му е редовна посетителка ! Ателието му е точно под колхозния пазар. Уточнявам - като тръгнеш нагоре по Писклюлиев и стигаш до светофара , където има от лявата страна на ъгъла закуски ( там е пресечката към Кра-Кра )  завиваш наляво на светофара и съвсем малко 10-20 метра след ъгъла има ателие . Там занеси снимка или там каквото си харесала смятам че няма да е проблем да ги направи !
Ако не си ме разбрала точно къде е ще ти обясня пак на лични !
Дано ти помогна !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 21, 2011, 18:51:30 »

heruvimche и ние гледахме този модел,но в крайна сметка днес се спряхме окончателно на нашите халки! heart Благодаря ти за линка с текстовете...беше ми от полза! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines