Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 23:37:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 165580 пъти)
 
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #300 -: май 23, 2011, 00:06:11 »

И нашите халки пристигнаха  yahoo ! Харесват ми макар, че не очаквах да са толкова тъмни. Тежички са, но това е хубаво според мен и не ме притеснява. За сега не са гравирани, защото от там където ги поръчахме не могат да ни ги направят, а се оказа трудна задача да намерим някой, който да има необходимата техника за гравиране на халки от волфрам...  scratch one-s head Иначе моята е 3мм,  а неговата 5мм. Бях писала, че искам да нося моята на лявата ръка заедно с годежния пръстен, но вече не съм сигурна... Сложих снимки в галерята и на двата варянта, ако някой иска да види как стои  smile . Любимия казва да си я нося на дясната ръка, а ако ми се подуят пръстите да си я местя на лявата хахах  funnytooth .


* 14-1.jpg (32.17 KB, 467x282 - видяно 181 пъти.)
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 23, 2011, 06:14:28 »

Sandri, халките са прекрасни, много нежно стоят на  ръката ти, на мен ми харесват и двата варианта и на лявата и на дясната ръка good
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #302 -: май 23, 2011, 08:23:59 »

Sandri,
Поздравления за  красивите халки!!  Отиват ти и двата варианта (на лява и дясна ръка  smile. Стоят много нежно, така че можеш да разнообразяваш. Да са ви честити!!!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #303 -: май 23, 2011, 14:34:44 »

Sandri- според мен също халката седи супер с годежния пръстен, но според мен трябва чак след сватбата да си сложиш годежния на дясната ръка при халката (това си е мое лично мнение), аз например ще нося само халката... smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 23, 2011, 15:07:22 »

Аз пък съм чувала, че годежният пръстен се носи на лявата ръка до сватбата и след сватбата се премества на дясната, върху халката, за да я затапи pleasantry sandri не съм сигурна дали двете на една пъка при теб е добър вариант, тъй като доста си личи, че са от различен материал  pardon
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #305 -: май 23, 2011, 15:29:25 »

Sandri, и аз като госпожица мисля, че е по-добре да ги носиш поотделно, защото си личи, че са от различен материал.

foxy_4, без годежния пръстен ми харесва повече, понеже халката е доста широка.
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #306 -: май 23, 2011, 18:46:28 »

Мерси за многото мнения, момичета!  give_rose Мен не ме притеснява особено, че са различни цветове и всъщност на живо не си личи толкова много. На снимките халките изглеждат доста по-тъмни, а уж на дневна светлина ги снимах...Както и да е, де. Ще видим какво ще реша като му дойде времето да я нося  biggrin . Аз обясних някъде по-напред защо искам да я нося на лявата ръка и че не ми е важно на коя ръка е прието да се носи  smile .
foxy_4 и според мен е по-добре отделно. Аз исках обезателно да ги нося на един пръст и за това си избрах по-тънка халка.
Активен
nikolovanr
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 25, 2011, 08:32:20 »

понеже виждам че повечето дами не знаят къде се носи годежния пръстен-позволете да уточня.за православните хритияни годежния пръстен се носи на дясната ръка.след сватбата отгоре се поставя и халката като се счита че по този начин се заключва любовта.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 25, 2011, 09:20:58 »

Аз си нося пръстена на лявата ръка. Много по-удобно ми е, понеже пръстена е голям и на дясната ръка постоянно ми се закача, удрям го, драскам го и по чисто практични причини го нося на лявата ръка. Търся си и халка, която да е със същите камъчета като годежния пръстен и да си го сложа на лявата ръка над халката. Нещо такова имам предвид:



Активен
godsmack
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #309 -: май 25, 2011, 10:52:26 »

http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=246108&cat=3&page=3

Така изглеждат и нашите халки, само,че са малко по-големички и малко по-тежички  girl_wink и са бяло злато, тъй като и двамата не носиме принципно злато,решихме да си ги направиме така smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #310 -: май 25, 2011, 11:19:32 »

понеже виждам че повечето дами не знаят къде се носи годежния пръстен-позволете да уточня.за православните хритияни годежния пръстен се носи на дясната ръка.след сватбата отгоре се поставя и халката като се счита че по този начин се заключва любовта.

Това го уточнихме малко по-напред в темата  girl_wink .

pink_panther и аз искам да си нося годежния пръстен и халката на лявата ръка, защото ми се струва по-удобно, но някак хората не го приемат. Вчера една приятелка едва ли не ми се скара и каза, че халката се носи на дясната ръка и човек не може да си избира  funnytooth . Примерите които си показала са много красиви!  good

godsmack много са хубави!  *THUMBS*Подобни исках и аз в началото, но после реших, че е по-добре класически. Имай предвид, че матираната част ще се изтърка доста бързо. Аз питах в няколко бижутерски магазина и казаха, че след няколко месеца не си личи кое е било матирано и кое гланцирано...

Активен
Garfield
Ентусиаст
**
Публикации: 128



« Отговор #311 -: май 26, 2011, 07:38:10 »

Момичета, може ли някои да ми каже какво точно има в Раковски?  huhhuh.gif
Магазин или някакъв склад? Има ли много модели халки?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 26, 2011, 08:26:56 »

Garfield, ето разгледай този сайт и ще видиш:  http://www.sara-trade.bg/ Занимават се с производство и продажба на бижута, има много голям избор и повечето златарски ателиета работят по техния каталог. Магазинът им се намира в гр. Раковски, а другите фирми, които работят по техния каталог са им дистрибутори girl_wink blum girl_wink
Активен
pandelka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51



« Отговор #313 -: май 26, 2011, 08:49:22 »

Garfield в Раковски имат магазин, при това доста добре изглеждащ на фона на другите сгради. Като модели имат сигурно към 500бр и направо се сбъркваш от разнообразието. Нашите халки са от там. Ако имаш други въпроси, питай  Wink
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #314 -: май 26, 2011, 13:57:45 »

godsmack ,
Моето мнение е, 4е матираното злато не трябва да те притеснява. Нашите халки сащо ги купихме от Sara Trade, това е модела (  http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=252443&cat=3&page=4) на живо изглеждат много по-добре аз дори не ги бях забелязала в сайта им когато го разглеждах преди да отидем до Раковски. Както и да е, че се отплеснах  tease....... както виждаш целите са матирани, носим ги постоянно и матираното не е мраднало. Е малко сме ги понадраскали, но това е нормално ако носиш нещо непрекаснато  Wink . Така че касмет в избора и важното е да ви харесват и да ги носите с удоволствие............ give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines