Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 16:20:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 165631 пъти)
 
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 01, 2011, 07:46:02 »

 thank you Благодаря ви момичета! Много се радвам , че надписа "ОБИЧАМ ТЕ" ви харесва, защото повечето хора подходиха към него скептично, но на мен не ми пука.Ние решихме така, а и какво по-силно може да се каже от това! На мен въобще не ми допадаше надписа с имената - не искам да обидя никого, но аз все казвам, че имената няма начин да си ги забравим, а когато не сме заедно като погледнем надписа ще се подсещаме, че колкото и далече да сме един друг се ОБИЧАМЕ.
Халките ни ги гравираха на Пиротска в малкия мол, но ни ги занесе човекът, който ни ги правеше, тъй като му дадохме наше злато.Той каза, че са му взели 16 лв за да ги гравират! Иначе за 10 гр. злато ни взе 100лв. Какво повече от това!?!Много сме доволни и безкрайно щастливи!
Пожелавам на всички страхотни и спокойни сватби и да се обичате с половинките си все така както в този ден!!! butterfly
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #331 -: юни 01, 2011, 12:28:47 »

Ох момичета изборът ви на халки е страхотен...нашите кога ще станат.... вече започвам да се изнервям //..... diablo diablo diablo
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #332 -: юни 01, 2011, 16:35:31 »

Интересно ми е кой би могъл да каже нещо против "Обичам те"?

На нашите пише "Заедно".
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 02, 2011, 06:49:58 »


По принцип колко време отнема изработката с наше злато?

Около седмица. Ние улучихме почивните дни около 24 май, така че за 10 дена бяха готови. Просто трябва да се почистят всички уреди и места, на които леят златото, преди да се използва чуждия материал. Освен това някои ателиета имат само 2 определени дни в седмицата за леене. Тогава само това се прави. В останалото време се гравират, оформят и т.н. smile
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #334 -: юни 02, 2011, 13:54:59 »

Да се включа и аз с темата за халките. Все още не сме си избрали конкретен модел, но пообиколихме доста златари в София и мога да споделя впечатления. През последните дни минахме през Виртуоза (много приятно и професионално обслужване,страшно много модели - изработени от злато, а не мостри от други метали), Еспер (учудващо моделите им бяха изработени не от злато, а от други метали  shok, което лично мен ме разочарова), Валентин (в ЦУМ)-  много ми харесаха като изработка, Фортуна- много модели в каталог, но на живо около 10, Ден-Дон-също доста модели, но повечето мостри не са от злато (хубаво е да видите ако имат готови за клиент халки), иначе трудно се преценява какъв би бил крайния резултат... Мислехме и за модели от Сара Трейд... Имам въпросче: някой поръчвал ли си е халки комбинация бяло/ розово злато и дали розовото злато  е по-капризно откъм поддръжка?
Активен
nikolovanr
Регистриран

Публикации: 3


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 03, 2011, 17:20:52 »

от къде ги купувате тези халки за 100лв. нашите ги поръчахме и струваха 700лв .златото което имах ми го изкупиха за 200лв и така доплатихме 500лв.става въпрос за варна
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 04, 2011, 07:58:57 »

Ох..вече нямам търпение да си видя халките..Имам чувството че тези 20 дена, са 3 месеца. Тази идея с текста " обичам те" е страхотна. Аз все още се чудя дали да не променя текста на нашите  crazy
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #337 -: юни 04, 2011, 09:09:17 »

nikolovanr- и нашите халки са 900 лева попринцип, дадохме наше злато което излезе близо 18 грама, изработката на халките ни беше 35 лв. на грам, халките ни тежат 12 грама и двете, и понеже те си ги приравняват някакси ни искаха още 80 лева да доплатиме крайна цена вече (все едно са ни излезли 80 лева халките-не знам дали ще ме разбереш) но така е станало и с nellyaci като са си дали злато  доплащане на разликата:)
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 04, 2011, 09:43:32 »

и нашите халки са 900 лева попринцип,... халките ни тежат 12 грама и двете
Искаш да кажеш, че халките ви са 75 лв на грам Oh my ...?
Активен
alek_stz
Любопитен
*
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 04, 2011, 09:57:03 »

И аз вече си имам халки  danceg 8грама за 360лв.Разкошни са (поне за мен), а да не казвам как само ми отива да нося халка  girl_wink имам снимчици в галерията, а надписа е завинаги твой/твоя
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 09, 2011, 21:45:05 »

Момичета, толкова съм разочарована, че чак с глас ми се реве. Отидохме тази вечер за халките и изненада , моята нещо не ми изглежда както на модела. Позачудих се ..ама викам мина 1 месец все пак, гледам мострата- еми те освен размера, май др нищо не са ми уцелили... cray
Бялото злато е матирано, а не полирано, а камъчетата са наслагани през частички жълто злато и на едро, а не малки и финни едно до др както си ги бях харесала.  Направо ми идваше...да викам с глас . Ние си ги поръчахме от 1 магазин в Sky City, но те ги поръчват на Сара Трейд. Е идва ми да скокна до Раковски иииииии... да ги убия в този момент. На милото халката е супер, но и той си избра и др модел. Май това не е на добре, че сме с различни , но... cray...  кофти се почувствах. И отдолу на халката при надписването, така са били печата с цифрите на златото, че то озглжда като дупка.  Сега трябва да чакам още 1 месец за моята  cray. Ами ако пак нещо не е наред???
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #341 -: юни 09, 2011, 23:08:04 »

ellimink много съжалявам, че имаш такива проблеми с халката си. Представям си колко си разочарована особено след 1 месец чакане! Ще стискаме палци този път всичко да е наред  good .
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 10, 2011, 13:53:55 »

ellimink, ако имате още време до сватбата, значи няма място за притеснение. Просто си настоявайте на своето и искайте това, което сте харесали и за което сте си платили. Според мен при вас се е получило счупен телефон. Щом дават на друго място, по трасето някъде нещо от описанията е изпаднало. И аз имах проблеми с халките, но ги оправиха бързо. Настоявай и ти. Все пак цял живот ще я гледаш. Важно е да ти харесва.
Активен
djina
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #343 -: юни 10, 2011, 16:48:34 »

ellimink, това е направо ужасно, което ти се случва  diablo ами ако нямаше месец до сватбата , направо нямам думи...  beating
Аз исках да се похваля, че най-накрая и ние си поръчахме халките  danceg след дълго търсене и чудене в какъв цвят да са еднакви или не,  в крайна сметка се спряхме на еднакви, златни (жълти) и ще станат в края на месеца.
Бях много щастлива, но сега сериозно се притесних дали всичко ще е наред  shok
Нашата сватба ще е на 16,07 и няма да има време да се преправят  girl_impossible
Ох, дано да са добре ...
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юни 10, 2011, 16:55:07 »

ellimink това е просто ужасно ,което ти се е случило. shok
Не оставяй нещата така~

Ние в понеделник ще ходим да си изберем халки  heart
Нямам търпение вече  smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines