Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките VIII-ма част  (Прочетена 161218 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 05, 2011, 17:17:37 »

Ето и предната тема Халките 7-ма част
« Последна редакция: февруари 05, 2011, 19:07:12 от магито » Активен
djaraq
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #1 -: февруари 05, 2011, 17:41:21 »

Здравейте и от мен, и аз да се похваля с нашите халки, двете тежат 12 грама, качвам снимка с моята и годежният пръстен Wink


* Копие от IMGP4785.jpg (72.95 KB, 640x480 - видяно 435 пъти.)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #2 -: февруари 05, 2011, 17:53:37 »

Днес ходихме до Еспер и честно казано съм малко раздвоена...проблемът ми е, че не мога да си представям нещата май и за всичко се чудя как ще изглежда. Да не говорим, че цветовете на мострите са едни странни и не ме грабват на първо око...Отделно не мога да реша коя част искам да е от бяло злато и коя от жълто...Загледахме се в няколко модела, единият който пробвах ми беше голям, но момичето като премери и ни каза, че ще излязат около 13 грама, което е 700 и нещо лв. как да дам толкова пари за нещо, което не съм сигурна как ще изглежда?  sad
Активен
djaraq
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #3 -: февруари 05, 2011, 18:12:46 »

djaraq честито да си ги носите със здраве! тези халки по каталог ли са поръчвани?
Благодаря ти smile Не са по каталог, отидохме в едно ателие и си ги харесахме, направиха ни ги с нашите размери, бяло злато, излязоха ни около 700 лв, за три дни ги направиха, макар че сватбата ще е чак май, решихме да си ги направим сега Wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 05, 2011, 18:20:03 »

Mariaid за точният модел наистина не мога да помогна, но за дилемата коя част да е бяла и коя жълта, мога да те посъветвам да си прецените какви са повечето бижута, които обикновено носите, за да може да комбинирате по-успешно халката с тях, а пък аз се чудя, те освен мострите нямат ли някакви изработени модели за други хора - едва ли ще е чак такъв проблем, ако имат в наличност просто да ви ги покажат - дори и да не са вашите размери - поне някаква представа да получите huhhuh.gif
djaraq то и ние ще се женим през март, но халките ни са при нас от месец и половина - два biggrin

п.с. ей сега мъжлето ми като си мисли, че аз не съм го видяла - извадил халките, сложил си неговата и се върти пред огледалото, гледа се и очевидно харесва каквото вижда biggrin - сигурно съм въз емоционална в реакцията си, но направо се просълзих, толкова мило ми стана, че се вълнува, понеже до скоро не показваше никаква реакция, а днес ме пита дали знам, че оставало точно 1 месец до сватбата blush biggrin
« Последна редакция: февруари 05, 2011, 18:22:01 от rafaeLa » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #5 -: февруари 05, 2011, 18:26:39 »

Ами не знам, аз споменах, че не мога да си представя как ще изглежда и момичето не ми предложи да ми покаже... pardon Ще взема да ида с няколко приятелки също да си кажат и те мнението, че се колебаем между няколко модела май. Но в сравнение с други места наистина имат голямо разнообразие и са склонни на всичко  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 05, 2011, 20:11:24 »

 Mariaid, и ние днес бяхме до Еспер. Да не сме се засекли случайно? blum
Нашият проблем е същият. Имаше много по-малко модели от сайта им и нищо не можахме да харесаме, тъй като не можеш да избереш при положение, че продавачката ни обясняваше през цялото време " Би могло да изглежда така, би могло да изглежда онака...". Тръгнахме си разочаровани! sad Ние обаче не сме ходили все още другаде и не мога да сравня с други места.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #7 -: февруари 05, 2011, 20:29:59 »

Еми мисля, че не сме, тъй като нямаше други гледащи с нас  blum Аз исках да видя този модел - средния с едното камъче, но тя ми каза, че го нямали в наличност и бил доста висок и широк  crazy :

http://www.esper-bg.com/new/index.php?page=products&pid=274&scid=2&dd=0&go=10

А на мен ми изглежда обратното май  huhhuh.gif
Активен
djaraq
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #8 -: февруари 05, 2011, 23:06:17 »

djaraq, разкошни са.
Нашите мислим да са подобни. Изчистени, без флинтифлюшки и драскулки по тях.
Моя и на половина колежка ще ни съдейства за по-ниска цена, понеже мъжът ѝ е в този бранш.
Ние нашите като ги поръчвахме ни предложиха едната част да е матирана, или само линийката да е матирана - също стои много добре, но ние предпочетохме да са така smile На вас успех с избора good
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 07, 2011, 16:48:17 »

Момичета, търся по-хубава снимка на тази халка...може би някъде из чуждоземски smile сайтове...




Моделът е на Сара Трейд. Вчера я пробвах на изложението на щанда на Zally Gold&Silver и е уникално красива, нищо общо с тази на снимката...  pardon
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 07, 2011, 19:28:40 »

ralej, красива е! И ние от няколко дни обсъждаме някакви подобни варианти:


за младоженеца с черни, а за булката - с бели диаманти...остава само да намерим къде ги има изработени, за да ги пробваме
« Последна редакция: февруари 07, 2011, 19:31:21 от _Ava_ » Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 10, 2011, 13:01:08 »

За съжаление май ще трябва да се откажа от тази халка, тъй като захващането на камъните не било много здраво.

Сега гледам:

или с такова захващане


Не мога много да си ги представя с бяло злато... и сега размишлявам  huhhuh.gif
« Последна редакция: юли 16, 2013, 12:52:13 от Teo » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #12 -: февруари 10, 2011, 13:22:52 »

И ти имаш моя проблем май...Мисля, че вторият модел е по-практичен, тъй като ми се струва, че в дупчиците на първия ще се набиват лесно мръсотийки  blush
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2011, 13:41:38 »

привееет  witch
нямам спомен, може и да се повтарям, но ето и един сайт с много различни модела на халки...
http://www.123gold.de/trauringe/trauringe_par_excellence.html#1297338022702
може да послужи на някой в избора...успех!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #14 -: февруари 10, 2011, 14:16:02 »

Темата за годежните пръстени не ми се отваря, но тъй като въпросът ми е от общ характер, ще питам тук. Пръстенът ми е от бяло злато и от май месец досега отзад взе да пожълтява... angry Бяхме до ателието, жената каза, че не би трябвало да е така и ще говори с шефа си и ще ми звънне. Днес звъня и каза да го занеса, щели да го родират за тяхна сметка...Да попитам дали само аз имам усещането, че пръстенът не е от бяло злато?  huhhuh.gif И това ли е стадартната процедура? Хич не съм запозната с технологиите, но терминът не трябва ли да е "позлатяване" ако пръстенът е от злато?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines