Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:32:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой как се запозна с бъдещия си съпруг II-ра част  (Прочетена 110652 пъти)
 
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 20, 2011, 12:59:18 »

Познавахме се доста години преди да се съберем, работехме заедно и преди година и половина той започна да се обажда по-често, пишехме си  и така се случиха нещата и вече чакаме прекрасния ден на сватбата ни. Преди и през ум не ми е минавало, че ще имам връзка с него, още по-малко съвместен живот, но съдбата си знае работата и събира правилните хора, когато му е времето heart
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 21, 2011, 15:17:10 »

Съдба!
Бях ученичка, лятната ваканция 11 срещу 12 клас. По онова време бях решила, че ще следвам съдбата на Али Макбийл, ще се отдам на учене и кариера (последствие от любовно разочарование)... Да, ама не! В една прекрасна лятна вечер, 15 юли 2010 г. излязох с приятели в дискотеката. Още от входа забелязах, че един младеж танцува изключително добре... По-късно същото момче се отби в нашата компания, оказа се, че имаме общи познати... Нещата станаха от само себе си... Две години излизахме, след това заживяхме заедно, вече сме и официални годеници. Никога не съм вярвала, че мога да обичам и ще бъда обичана толкова силно, толкова истински и безгранично!!! Пожелавам всеки да почувства човека до себе си със същата сила на любовта, като нашата...  heart  heart  heart
Активен
boyana_sl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 22, 2011, 11:04:50 »

Нашето запознаство беше нагласено  smile
Бях на рожден ден и една моя съученичка беше дошла с гаджето си. Той много ме харесал и казал, че съм точно като за неговият най-добър приятел. Така, че още на другият ден дойдоха съвсем неучаквано до вкъщи да ме вземат и да излезем. Всичко беше нагласено и наистина много си паснахме  smile
Сега момчето, което ни запозна ще ни бъде кум на сватбата  smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 24, 2011, 19:18:34 »

Във форум за математика. А аз мразя математиката.
Подробност е, че задочно се познавахме.
Активен
Verche
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 25, 2011, 22:27:16 »

Ние се запознахме на плажа в Созопол едно прекрасно лято 2008:) С приятелката ми си пийвахме ментичка на един спасителен пост  blush и две момчета ни заговориха, е единият от тях беше той...
Той работеше в магазин до 23 часа, аз бях на почивка и 10 дена се виждахме само по нощите, след това заминах...Тогава живеех в Москва, а един месец по-късно се преместих да живея при него в София, майка ми е българка, но цял живот съм живяла в Москва, много ме беше страх така рязко да сменям живота си, но... yahoo След една година се оженихме, а след още една ни се роди прекрасна дъщеричка   Girl_hide

Това е нашата история girl_wink Любов от пръв поглед наистина съществува  heart

Браво на авторката, много ми беше интересно да чета историите ви за запознанства, толкова са различни и емоционални  good
Активен
Delava
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #20 -: юни 30, 2011, 13:48:41 »

А нашата история започна в ......детската градина  Girl_hide Познавахме се тогава, срещнахме се отново след 25 години и след 2 месеца ще минем и ние под венчилото.
Забавното е, че и преди толкова много години съм казала, че като стана голяма за Него ще се омъжа.  blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 01, 2011, 12:49:36 »

А нашата история започна в ......детската градина  Girl_hide Познавахме се тогава, срещнахме се отново след 25 години и след 2 месеца ще минем и ние под венчилото.
Забавното е, че и преди толкова много години съм казала, че като стана голяма за Него ще се омъжа.  blush

Bravo Толкова сладкооо!  yahoo Делава, съдба му се вика на това!  pardon
Активен
Delava
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #22 -: юли 02, 2011, 14:34:04 »

сякаш най-забавно е това, че първата ни обща снимка е от детската градина... на хорцето
girl_wink pardon

 и сега като подготвям сватбата много се чудя дали да не се снимаме пак с носии, но доста по-големи.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 04, 2011, 10:44:31 »

Ние се запознахме чрез СМС smile наш общо приятел smile дал моя тел. номер, за да се шегуват с мен:) аз разбира се още от първия СМС разбрах кой е замесен (общия ни приятел), защото той беше направил подобен номер на моята най - добра приятелка smile и отговорих на СМС. След може би месец писане и телефонни разговори се видяхме smile той твърди, че още от пъръв поглед ме е харесал blush, но аз гледах на него като на приятел само smile, след може би година имахме една кратка връзка за около месец, но се разделихме:) и след може би половин година аз го потърсих да се видим и от тогава до сега вече 5 години сме заедно smile от година и половина живеем щасливо  :)заедно и започваме да планираме нашата сватба smile догодина.
Активен
Katicha
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #24 -: август 07, 2011, 21:59:10 »

Той беше колега на сестра ми и на баща ми,аз бях малкото момиче на тате. Те ме запознаха с него и когато станах на 17 реших, че ми се работи в сферата на туризма и след акто той ми беше предложил един ден да му стана екзкурзоводка, а аз бях отказала, отидох при него да го попитам дали офертата още важи, а той доволен ми отговори положително. Започнахме работа заедно, след три месеца започнахме връзка и сега сме заедно 2г и 7м. Той много се притесняваше за връзката ни, защото разликата ни е 17години, но след акто разбра, че нито родителите ми, нито аз се притеснявам за това се осмели да ми предложи брак. И догодина ще се женим smile
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #25 -: ноември 07, 2011, 22:25:33 »

 Ами ние... ние се запознахме на Летище София  blush По това време аз си имах приятел, скойто отношенията ни не бяха много цветущи, а най-добрия приятел на тогавашния ми е братовчед на сегашния (дано ме разбрахте  Wink ). Тааа... отивайки да го посрещаме на летището като го видях направооо  Oh my ... още тогава си казах "Това момче ще бъде мое"  diablo ххахахаха и с течение на обстоятелствата(дъга тема-) ето ни с подготовка за големия ден  Girl_hide
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #26 -: ноември 08, 2011, 21:11:17 »

Ау много сладки истории!

да се разпиша и аз - с моето момче работехме заедно, сприятелихме се, и след като не успях да го уредя с никоя от приятелките ми, така се случи че станахме приятели с екстри.... и ето сга сватба! Та внимавайте, защото аз съм живото доказателство, че само приятели няма blum!
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #27 -: ноември 09, 2011, 13:28:36 »

И ние бяхме колеги.Гонехме се един друг доста време /аз имах  връзка ,която не беше в най розовото си положение/.. Как станаха нещата вече и аз не помня ,но важен е крайния резултат smile heart heart heart heart *INLOVE*съдба smile


 :offtopic:А относно мъж жена приятели - възможно е повярвайте ми ,но за жалост рядко се случва smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 17, 2011, 12:36:00 »

Ние пък с мойто Косе-Босе се запознахме към 00 часа на 09.03.2007 г. в един бар. Причината е сестра ми, която постоянно ходеше в неговото компания да муфти цигари. И на тръгване ей така на майтап си разменихме телефоните. След около 2 часа на телефона ми се звъни с думите "къде сте? идваме след 10 минути". Така и не разбрах кой точно се обажда, понеже си бях дала телефона и на още една мацка, която го искаше от името на таен обожател. И след 10 минути идва той с приятелите му - аз много щастлива, понеже той притежава най-яката усмивка на света. И общо взето след около 4 часа се взехме с думите "ми да се вземем? Що да не се вземем?" След няколко месеца живеехме неофициално заедно - той в нас аз в тях. След година и половина живеехме заедно официално сами и година и половина след това получих така очаквания пръстен, подарен с правилния въпрос!! :о)
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 17, 2011, 13:06:23 »

Ние се запознахме преди 2 години smile Беше горещо лято помня датата 20 юли 2009  blush в Приморско  heart и няколко дни и нощи след това само си писахме смс-и.. После излизахме допаднахме си харесахме се много и се влюбихме неусетно  heart Миналата година милото ме покани да живея при него в Пловдив и преди два месеца станахме законно семейство smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines