Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сара Трейд  (Прочетена 137234 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #135 -: ноември 14, 2011, 21:04:57 »

 Село или град - това няма никакво значение относно празника на младоженците или пък дейността на фирмите в златарския бранш. Сега разбрахме що за стока си и изобщо какво преследваш. Във всички случаи имаш възможностите финансови да ползваш услугите на тази фирма, а не на "бутиковите" ателиета в квартала, Алтънбаш, Сваровски или всички останали.... Простирай се според възможностите и поведението си, а за възпитанието.......няма смисъл да говорим
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #136 -: ноември 14, 2011, 23:32:32 »

Така... аз за да сложа край на острия тон, бих препоръчала на бъдещите булки една немска марка - breuning. Техни екскулзивни вносители за Julliany. Но, ако бъдат поръчани директно от Германия, можете да спестите от цената, без компромис в качевството.
Халките които аз избрах, са от мноооого известен магазин в Пловдив, чиито собственици са ни достатъчно близки. Халките струваха общо 3750. Съветът, които получихме обаче, е да изберем по-семпъл модел, нещо по-лесно за поддръжка, защото и от стомана да са-се износват изключително лесно - все пак на ръцете си ги носиш, не си държиш у вас! Изберете качествен материал - това ни казаха, без камънчета/това за мен де smile/, защото това е нещото, с което компромис не бива.
Ние тепърва ще идем до така коментираната Сара Трейд - макар че същите тези собстваници на магазина, предполагат, че ще се върнем с празни ръце - не за друго, просто халките са като снимките - те остават за цял живот, и бих дала повече финанси за това перо, отколкото да речем за украса. Но за много хора съотношението качество/цена в Сара трейд е ок. Дано и да мен така да се окаже, но преди да направя избора си, задължително считам, че е редно да видя все пак колко губя от качество, за сментка на цената.
Активен
Smily
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #137 -: януари 26, 2012, 18:54:40 »

Аз да ви кажа, ние ходихме до Раковски.Минавахме просто на близо и знаехме от наши приятели за тях.Та бяхме в магазина им.Наистина огромно изобилие!На мъжа ми направо му прилоша при мисълта колко време може да продължи избора, но се справихме сравнително бързо.Та  на темата.Нашите халки са от бяло злато, половината мат, половината гланц.Моята халка е с камъчета.Честно казано "мата" за съжаление падна!!!
Но и нашите кумове са се женили преди 4 години и техните халки са имали мат и е паднал.Не са купени от същата фирма.Явно методът на изработка, който се ползва е кофти.Иначе аз нашите хаки много си ги харесвах и засега макар и без мат все още държат фронта! Надявам се да не ми паднат камъните!!!
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #138 -: май 17, 2012, 17:04:41 »

Прочетох тази тема и взех да се притеснявам за халките ни, които са от Сара Трейд  angry Отчитам моя грешката, че не съм се осведомила предварително за въпросната фирма, но реших да се доверя на половинката ми, която много ги похвали и каза, че техните модели били почти навсякъде. Ходихме специално до Раковски, наистина продавачките в магазина са толкова неразговорливи. За първи път ми се случва да трябва да теглиш с ченгел думите от устата на КОНСУЛТАНТ, от който се предполага, че трябва да те ориентира и насочи в избора ти. Съответно сега въобще не знам нашите халки с какво покритие са, но искрено се надявам да не се скапят за един месец  Oh my ...
Активен
Neli_S
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 23, 2012, 14:31:24 »

И аз съм сред наивниците, доверили се на Сара трейд. От София се вдигнахме до Раковски с идеята да видим на живо халките, които бяхме харесали. Обадих се преди това и ги попитах за дали имат образци на въпросните модели - да, имали. Имат ли ателие в София - не /спестиха ми факта, че тук има злат.ателиета, които работят с техни каталози/. Първата изненада бе, че тези няколко модела изобщо не бяха в наличност, пък не ми се щеше да поръчвам нещо само по картинка... Бях си сложила златната гривна и се поинтересувах дали могат да направят халките по неин образец, девойката взе гривната, направи консултация и потвърди. Гривната е от три нюанса на златото - жълто, бяло и розово. Добре, оставих я за мостра. Мъжът ми решил да ме изненада и ме попита кой пръстен си избирам - нещо като годежен, примерно. И нали съм жена - избрах си smile, обаче пръстенът широк, та го оставихме да се стеснява и така доволни си се прибрахме. Получих бижутата по Еконт, гледам пръстена - няма едно камъче, гледам халките - розовото злато направо кафяво, жълтото и бялото по 3 мм, кафявото 1 мм! Веднага им се обадих, предложиха да изпратя пръстена за да го оправят, а халките - ми такова им е розовото!? Както и да е получих си пръстена, обаче халките...днес отворих кутията да ги покажа на една приятелка и направо щях да припадна - "розовото" беше се превърнало в тъмно кафява чертица, сякаш мацната от малко дете, все едно да топнеш клечка за уши в йод и да нацапаш няколко черти! Пак им звъня, обяснявам в какво са се превърнали халките, а момичето взе да ме убеждава, че кой знае какво съм правила и те не носят отговорност. И това при положение, че сватбата все още не е минала и ние не сме ги слагали. Ми тези 6 месеца гаранционни за какво са? Е голяма дискусия стана, накрая им пратих и-мейл със снимки, пак се чухме ... и така отново Еконт. Исках да разбера как смятат да ги поправят и въобще какво ще излезе накрая, но никой не можа да ми обясни. Ето линк към албума, на какво приличат халките и гривната, която уж им бе мостра http://nelistefanova.snimka.bg/wedding/halki.691294.27905228
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #140 -: юли 24, 2012, 22:46:47 »

Халки от въпросната фирма има на много места в София, могат да се видят и пипнат на живо. Едно от местата е сватбения център София в Младост 4. Ние поръчахме от друга фирма, бяха с 20лв на грам по-скъпи ( едвам го преглътнах първоначално) , но впоследствие установих че си заслужава! В сравнение със Сара Трейд, наистина нашето злато е по качествено изработено, вече година без никакъв проблем!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 23, 2012, 10:59:42 »

Влизам за да споделя негативен опит за мое огромно съжаление от златото на Сара Трейд.
Преди две години за сватбения си ден, закупихме халки и обици от магазинът им в Раковски.
От халките засега нямам оплаквания, но обиците ми започнаха да почерняват и да придобиват метален цвят.  shok
Ще отида да ги проверя при специалист, но що за злато ще почернее?!
Не зная какво да направя, но предполагам, че ако се потвърди, че златото е менте, ще отидем лично до Раковски, за да ни обяснят какво злато е това. Все пак са над 7 гр. , а и тогава ни го продадоха на цена над нормалната ( с 10 лв. повече от нормалната за грам), понеже били ръчна изработка.
МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА! sad[/b]
Ще пиша какво се е случило, за да не се възприеме предупреждението ми като голословно.
« Последна редакция: август 24, 2012, 21:14:41 от fiibi_bg » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: август 23, 2012, 11:37:21 »

Моля за помощ, информация или съвет.
Бижутата от "Сара Трейд" са с гаранция от 6 месеца, която е изтекла, но от магазина са дали сертификат, че са от злато проба 585 (14к) . Сега, след изтеклия гаранционен срок, имам ли някакви права? Все пак, ако бижутата не са златни, това е измама!  sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #143 -: август 24, 2012, 17:17:34 »

Гаранцията  се дава за некачествен камък, за спукване, за явен дефект. Ако имат сертификат за качество и печат с пробата върху самите бижута, имаш всички права неограничено във времето  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 24, 2012, 20:39:01 »

Alichka, благодаря ти!  give_rose
Искам да споделя развръзката.
Обиците са златни, но понеже имат куха част било нормално да се образуват разни неща, които трябва да се почистват.
Съжалявам, че така прибързано реагирах и се срамувам, от което!  sad
Извинявам се и съжалявам, че несправедливо се усъмних в качеството на продуктите, които предлагат "Сара рейд"! ГРЕШКАТА Е МОЯ, не тяхна!
« Последна редакция: август 24, 2012, 20:41:46 от lunno momiche » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 11, 2013, 11:24:56 »

Виждам, че скоро не е писано в темата, а мисля че много момичета се довериха на Сара Трейд! Моля споделете впечатлението си  give_rose Доволни? Недоволни? Wink
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 14, 2013, 14:36:03 »

и аз искам коментари.... girl_wink
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: ноември 06, 2013, 20:25:27 »

ние сме супер доволни, ходихме до раковски и всичко беше ок, халките ни са 19.45 гр. , станаха за 2 седмици. препоръчвам  ги горещо
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: ноември 06, 2013, 21:01:23 »

и нашите са от там danceg danceg danceg danceg danceg danceg както писах и в др теми, от интернет ги поръчахме и дойдоха точни нямам тарпение да си ги носимммммм danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg още малко.
На всички го препоръчвам сайтаа tease
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 06, 2013, 21:20:52 »

Яна, нали ще пишеш и като ги поносите халките? Много се изненадах от мненията в темата.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines