Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:50:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на carlyangel - 05.02.2011 г.  (Прочетена 27225 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 09, 2011, 17:40:22 »

Да ти кажа,че майка ми 3 години не е могла да забременее,тъй че хич не се вглабявай в това.Не знам на колко години си,но мисля,че е излишно да се притесняваш.Като се ожените,си работете,но не го превръщай във фикс идея,че като гледам,някои мои приятелки от 2 месеца пробват и вече са психясали  crazy Ние не се пазихме 7-8 месеца и чак тогава стана,но не съм се и вманиачила на тази тема.Не съм си следила овулация или нещо такова,нито пък очаквах и да стане от 1-вият път.Аз знам,че е рядкост да забременееш от първите опити.Мисля,че и факта,че коренно смених режима си на хранене ми се е отразил-ядях  само плодове и зеленчуци,риба и пилешко в продължение на 6 месеца.Може и това да е.  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 09, 2011, 23:14:07 »

rafaeLa, carlyangel е права! good Хич не се отчайвай! За каприз на съдбата, когато една двойка си "прави" бебе все става по-бавничко, а "случайните" бебета от веднъж. pardon Около мен е пъъълно с такива случаи.
carlyangel, на мен ми пише, че галерията е празна. sad sad sad
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 09, 2011, 23:25:19 »

Мони,цъкни на МОЯТ СВАТБЕН АЛБУМ и дай на ЦЕРЕМОНИЯ smile
Не ме плаши така,че е празен,защото днес поне 2 часа съм си играла да ги оразмерявам и качвам  beating tease
хихих
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 09, 2011, 23:28:02 »

ами при нас аз имам репродуктивни проблеми и просто се налага да се концетрираме в този процес, иначе аз не се и съмнявам, че ще си имаме наше бебче, просто не знам кога smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 09, 2011, 23:34:51 »

Уффф, че съм заплес! Извинявай! Много си хубава наистина! smile Просто светиш! Щастлива жена, това е! Пожелавам ви винаги да сте така щастливи!!! give_rose
П.П. Това с тагването беше много смешно! funnytooth
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 09, 2011, 23:36:41 »

rafaeLa сажелявам да го чуя,аз да ти кажа преди много се депресирах като чувах моите приятелки как забременяват едва ли не от 1 поглед или пък някой ми каже от 1-вият път и викам брейй..как така  crazy Има много злобни хора,дето все едно нарочно ти го казват  beating като знаят,че и ти би се радвал да си имаш бебче. girl_impossible
Особено сега сестра ми иска бебче и постоянно ходи по изследвания,и нали скоро и тя се омъжи и се чувства още по-притисната и аз не знам какво да и кажа,за да я успокоя  cray.Аз ще бъда най-щастливата леля на света  good Викам на щъркела да залети по-бързо,че нещо много се мота  Girl_hide Wink Да не са се запили някъде по трасето с твоя?! beating
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 09, 2011, 23:39:57 »

Уффф, че съм заплес! Извинявай! Много си хубава наистина! smile Просто светиш! Щастлива жена, това е! Пожелавам ви винаги да сте така щастливи!!! give_rose
П.П. Това с тагването беше много смешно! funnytooth
Хахах,ами това ми дойде наум,докато тагвах като луда във фейсбук.  blum Благодаря ти за милите думи,надявам се да сме все така,а също и да хвърля към 25 кила  tease smile  girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 09, 2011, 23:56:24 »

Килата са ти в коремчето само, то се вижда. Въпреки, че 25 и аз не видях. Но ще ги свалиш със сигурност. Всеки е по-критичен към себе си, отстрани обаче се вижда, така че споко! smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 10, 2011, 00:39:55 »

ахахахахаха carlyangel моя запива някъде по пътищата вече година и два месеца и като дойде обещавам да му оскубя перушината перо по перо и да си направя шапка biggrin
кажи на сестра си, че да си направиш и родиш дете не е съзтезание, всеки когато му е писано - едни днес, други утре, трети след години - наистина е кофти като изтеглиш късата клечка и си от тези, които със зъби и нокти са се борили за детето си и не са спали с нощи да си задават въпроса къде бъркат или какво толкова са направили, че Господ не ги дарява с дете и прочие и прочие .. като човек, който е абониран за лекарски кабинети и лаборатории мога да я посъветвам да не губи присъствие на духа и търпението си, да не се доверява сляпо, а да следва ума и интуицията си, да чете и разпитва за всичко, което я притеснява и вълнува, в крайна сметка лекарите са там, за да помагат, да не се стряска, ако открият проблем - по-добре да знаеш срещу какво се изправяш и да го бориш с правилните средства, отколкото "злодеят" да си остане скрит в сенките и донесе години на мъки и разочарования .. пожелавам й успех и дано скоро се похвалиш, че освен една прекрасна майка си и проектолеля smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 10, 2011, 00:49:37 »

наистина е кофти като изтеглиш късата клечка и си от тези, които със зъби и нокти са се борили за детето си и не са спали с нощи да си задават въпроса къде бъркат или какво толкова са направили, че Господ не ги дарява с дете и прочие и прочие ..
Мила, изглежда ти е трудно! sad Хубавото е, че си мъжко момиче и се бориш! Със сигурност ще успееш, бъди търпелива! Пожелавам ти от сърце съвсем скоро да ни известиш с добрата новина!!!  give_rose
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 10, 2011, 10:15:42 »

Eй,Рафи аз викам да си направим по една супичка от твоят щъркел,пък от този на сестра ми направо едно печено пиленце да врътнем  Eeager хихихи Момичета,забравих да ви кажа,че мъжът ми си взе 2 дни отпуска от работа,понеже след сключване на брак имал право  yahoo.Да предупредите и вашите мъжлета,няколко дни след сватбите да си занесат брачните свидетелства,за да се възползват! good Wink Сега ще джитнем малко към Хасково,за да мина едно 4D ехографче и после обратно към П-в smile danceg
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 10, 2011, 10:26:59 »

Carlyangel, и ние я свършихме работата с отпуските и сега аз пийвам кафе и се приготвям за последни задачи, а моя бъдещ мъж спи като пън още sarcastic Хубаво било да не си на бачкане...smile

И аз да се включа по темата, която дискутирате - щъркела ще дойде.  stork-gurl :stork-boy:Убедила съм се, че трябва да си психически освободен от страховете, за да се получат нещата good Моите адмирации към Рафи каква е бойна и не се предава! Само така!  give_rose Една приятелка беше диагностицирана, че не може в никакъв случай да има деца, какво ли не я наплашиха. Беше в пълно отчаяние милата и даже бяха тръгнали да осиновяват. Ами 5 години по-късно - в момента си дундурка бебенцето  Baby и му се радват с мъжа й като на писано яйце. Даже и за 2ро казаха, че ще се борят. Тъй че къде по-рано, къде по-късно, има ли любов и желание за борба, вярвам, че нещата се получават, по един или друг начин. smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 10, 2011, 11:26:20 »

момичета наистина е трудно, но нямам право да се откажа, първо защото смятам, че една мечта не ти се дава, без правото да се опиташ да я осъществиш и второ защото имам един прекрасен мъж до себе си, който не заслужава слаба жена, която се отказва при първата трудност - той се бори за мен и аз се боря за него heart

ахахахахаха супа от бебеносещ щъркел ахахаха Карли тоя път изтрепахме рибата с рецепта за супа biggrin biggrin biggrin biggrin да ви кажа аз като видя, че на мойто момче вече много му е тежко винаги му казвам, че на някои хора бебето им го носи щъркела, а нас ще ни го донесе охлюва biggrin
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 10, 2011, 11:56:35 »

хаха верно,това за охлюва е голям смях  sarcastic Нали ти казвам,че и нашият се беше замотал нейде из треволяците,но намери пътя.Току що видях в темата на бебешравещите,че си записана.Там имаше едно момиче,дето и даде съвет за симптомите.Наистина си права!Понякога така си самовнушаваме разни неща,че то не можеш да кажеш истина ли е,не е ли и накрая разочарованието е двойно по-голямо.Мен примерно преди цикъл винаги гърдите са ми били напрегнати и леко болезнени,да не говорим за придърпването в корема.Ето ти 2 симптома на ранна бременност,които се припокриват с ПМС. pardon Отделно имам и ниско кръвно,от което често ми се вие свят и ми се гади-отново симптоми.Но точно в месеца,когато забременях,нямах абсолютно никакви признаци,с изключение на болките в корема тип "аха,аха да ми дойде"  pleasantry Даже след като видях положителния тест си мислех,че въпреки всичко ще ми дойде-толкова изразено е чувството за менструални болки.Гърдите започнаха да ме болят чак 2-3 седмици по-късно.Ама да болят яко,не само напрегнати.И изобщо не ми се е гадило..аз за това и качих толкова. blush Тъй,че според мен файда от следене на симптоми,както и ти каза,няма ама никаква,защото човек се навива и на края . nea Това е от мен! Аз излизам на разходка,че времето пак е  butterfly
П.П Но пък и другата крайност също не мога да я приема  nea За мен положение "Не мога да имам деца"-няма!(освен ако не са ти извадени репродуктивните органи,разбира се)Всеки може да има деца,пък било то и при минимален шанс.Всички знаем за такива случаи. girl_wink
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 12:01:48 от carlyangel » Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #74 -: февруари 12, 2011, 11:20:32 »

carlyangel Честито! Желая ви много щастлив семеен живот и 2-3 дечица, които да осмислят живота ви  give_rose Много красива и малко нестандартна булка си била, младоженецът е прекрасен и елегантен. Килограмите дори ти отиват според мен  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines