Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:43:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на carlyangel - 05.02.2011 г.  (Прочетена 27205 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 13, 2011, 20:37:31 »

uliaulia,сърдечно ти благодаря за милите думи! thank you
Момичета,откакво съм с нова фамилия е наистина трудно да свикна.Тези дни ни се наложи да пазаруваме разни неща от магазин за техника и навсякъде в гаранционната карта за малко да пиша старата  tease От парите,които събрахме на сватбата,до тук си купихме готварска печка с керамичен плот и една еспресо машина,че нашата беше за шварц,а аз мразя такова кафе  bad.Сега ще го даваме по-спокойно с харчовете,за да останат и за раждането,че като ме напъне да не се ослушвам  blum laugh
Това е от мен за сега  give_rose
П.П Колегите на свекито ни подариха комплект прибори за хранене,което ни изненада приятно,понеже дори не ги познаваме  tease.Предполагам,че на работа си събират пари по такива поводи  pardon
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 13, 2011, 21:08:05 »

Карли мисля, че са постъпили много мило колегите на свекърва ти, много приятна изненада според мен good
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #77 -: февруари 14, 2011, 09:25:04 »

браво на колегите, а за фамилията си е наистина сложно, аз като се замисля, цял живот досега с една фамилия после изведнъж ще имам друга girl_impossible  smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 14, 2011, 12:29:18 »

Цветенце,това с фамилията е наистина малко кофти  huhhuh.gif,особено ако си вече завършил образованието си и трябва да вадиш документ,че името на дипломата ти и това от л.к. са на едно и също лице  nea Малко е кофти.При мен случаят не е такъв,но пък навсякъде ми искат копие от свидетелството за сключен брак,за да сменят името  pardon Абе с две думи си по-прецакан от половинката си,но то с жените май по принцип си е така  girl_wink tease.Няма да ни се опрат 1-2 институции я  blum
Както коментирахме и с Рафаела,на нас ни се налага да търпим повече манипулации било то когато сме бременни или когато се опитваме да забременеем  good
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 14, 2011, 12:44:04 »

Карли - идея от къде се вади този документ? На мен ми трябва за признаване на диплома?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #80 -: февруари 14, 2011, 12:52:38 »

Carly, малко със закъснение blush , но и аз да се включа в темичката ти. Желая ви много любов, разбирателство, щастие и най-вече живо и здраво бебче, което много да ви радва!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 14, 2011, 12:57:39 »

Hekseskud,нямам си и на идея,но мисля,че става в общината по район  huhhuh.gif ,понеже ние за всеки тип декларация там ходим,скоро трябваше да издаваме декларация за семейно положение и беше пак там  good Отиваш в общината по район,където се водиш по постоянен адрес .
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 14, 2011, 12:59:15 »

Тiama много ти благодаря за милите пожелания,много готин аватар си имаш  blum good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #83 -: февруари 14, 2011, 13:03:21 »

Мерси много  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 14, 2011, 15:22:30 »

carlyangel, извинявай, че в твойта темичка blush, но понеже виждам, че го коментирате, а и явно сте по-наясно. Аз искам да приема фамилията на мъжа ми, но с тиренце. Т.е. да си запазя и моята. Тогава смяна на лична карта сигурно пак се налага, на смяната на дипломи и прочие документи дали ще е необходима? scratch one-s head
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 14, 2011, 15:55:41 »

Monikamaria за съжаление ще трябва да подменяш. sad Нещата с тирето седят по същия начин,както ако изцяло приемеш нова фамилия  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 14, 2011, 17:50:15 »

Уфффф, ужас! sad Така не ми се занимаваше! Благодаря ти, carlyangel! smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 14, 2011, 19:35:01 »

Мони,кофти е отвсякъде,но какво да се прави.Иначе праскат глоби  angry Сестра ми не си я смени и сега ще чака да изтече гратисния период на глобата и чак следващата година ще подменя  pardon Лошото е,че аз и книжка имам и адресна сменях,абе бая обикаляне падна.За книжка още не съм ходила,ама като ми излезе л.к. ще тичам.Аз не шофирам,ама знаеш ли какво ще ти дойде на главата,при положение,че и Данчо няма вшофьорска  blum
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 15, 2011, 01:22:15 »

Ох, да права си. По-добре да си отидеш и да го направиш. smile
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 15, 2011, 23:59:29 »

Момичета,току що бяхме на вечеря у свекито и сестра му на Данчо(живет в съседния блок  Wink),играхме карти и хапнахме,естествено ги бихме 2:0  Xixixi.Като да не повярваш,беше много приятно  shok huhhuh.gif Обикновено атмосферата е по-скована  pardon.Дори не се усетих кога ги поканих на по едно кафе от новата ни машина  blush  Да ви кажа нищо не се е променило от сватбата насам-няма натяквания от сорта "сега вече си ми жена" и нз си какво,както ме плашеха моите колежки(не че им вярвах,защото все пак живеем вече 5 год заедно).От днес вече съм в болничен,което е добре.Като го предавах,дадох и копие от брачното свидетелство. huhhuh.gif За съжаление,наближи времето за писане на дипломната ми работа и трябва да се захващам,а така ме мързи  angry.Сега започва едно лудо въртяне по библиотеките и събиране на материали,а темата е ..повече от тъпа  nea bad Нямам търпение да завършвам вече...  pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines