Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:54:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да планираме снимките на сватбата - 2 част  (Прочетена 176031 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #420 -: април 09, 2014, 23:30:08 »

По непринудените за са предпочитане smile В тях също може да има идея..... по непринудена от срещаните в нета smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #421 -: май 01, 2014, 18:36:07 »

Момичета и момчета, връщам се да чета подробно цялата тема, но докато се образовам ще се радвам ако ми препоръчате локации за сватбена фотосесия, която ще се състои след гражданския брак на 31ви Август с Света София... Сега чак осъзнавам, че предвидения прозоред от 1.30 до 3 часа е крайно неподходящ откъм светлина blush Girl_hide cray

Засега имам наум Ал. Невски, градинката до Св.София, Народния театър... Иска ми се някой по-див и пищен парк да измисля или някаква друга интересна и уиединена локация... нещо до вода също може би...

Ресторантът ни е от 3 часа в Кристал Палас, тъй като ще е в тесен семеен кръг мисля, че и да закъснеем ние с младоженеца няма да е проблем...
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #422 -: май 15, 2014, 12:14:30 »

Никакви идеи и препоръки ли няма cray

Замислям се за а) ботаническата градина в центъра, б) парка на военна академия и в) Борисовата градина... Неделята преди сватбата ми е единствение шанс да видя как е положението с хората в Борисовата най-вече към 2 следобед, как е слъцнето, дали е прекалено пълно с хора...

За съжаление поне засега фотографката ми няма никакви идеи, тъй като не е от София и е оставила избора на мен cray cray cray cray cray cray Уф............................................... ......................
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #423 -: май 15, 2014, 12:38:56 »

Aз съм за Борисовата градина, може и градинката на Кристал , както и парка около народния театър, при президентството ако се сещаш къде е Арт Клуб Музеум... там са прекрасни стари улици, доста сенчести и за това време от деня са подходящи...

Дано съм помогнала give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 15, 2014, 12:39:44 »

Не разбирам твърде много от фотография, затова може би трябва да говорите и с фотографа си, но на военна академия градинката ми се вижда най-подходяща - има много зеленина и е пусто, за разлика от Борисовата.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #425 -: май 15, 2014, 12:55:10 »

Много благодаря give_rose

Правя си списък за разглеждане с вашите идеи, имам няколко дни преди сватбата и ще огледам тези места.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #426 -: май 15, 2014, 13:12:18 »

Ние сме на 30 август и измислихме с фотографката да се снимаме на Ловния парк, там дърветата са доста големи и няма да има толкова хора, но и ние не сме ходили да го гледаме. Нашето време за фото сесия е там и по центъра малки улички и фонтана на Президенството. Фотографката каза поне 2 часа да си отделим за сесия и ще се снимаме преди гражданското. Също така фотографката ни препоръча да не се насочваме към Народния театър, защото напоследък било пълно с хора и булки smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #427 -: май 15, 2014, 13:14:01 »

Radiant обиколи центъра и си избери места за снимане.Аз така правих месец преди сватбата и търсих подходящи места. При нас точно по това време се скри слънцето и беше перфектно Wink

Ние се снимахме също в центъра, пред народния театър, президенството и в градинката зад двореца май се води градска градина, там беше много красиво.
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #428 -: май 15, 2014, 13:20:13 »

Благодаря отново, ще обиколя! Притеснено ми е, защото не живяе в БГ и трябва да съм в София седмица преди сватбата, което е единственото време, в което мога да търся места за снимки... Което може да не е малко време, но когато е само седмица преду сватбата си е напечено....
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #429 -: май 15, 2014, 13:48:33 »

Момичета и момчета, връщам се да чета подробно цялата тема, но докато се образовам ще се радвам ако ми препоръчате локации за сватбена фотосесия, която ще се състои след гражданския брак на 31ви Август с Света София... Сега чак осъзнавам, че предвидения прозоред от 1.30 до 3 часа е крайно неподходящ откъм светлина blush Girl_hide cray


Има детайли за които не трябва да се тормозите. Те са грижа на съответния професионалист, който сте наели. Вие бихте могли само да споделите, ако имате някакви желания, за останалото, този на който плащате да се оправя. Сватбените сесии се различават от модните по това, че се снимат тогава когато може, а не когато искаме. Слънце, дъжд и други фактори има всеки път. Хората с повече опит имат за всеки проблем подходящо решение smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #430 -: май 15, 2014, 14:12:46 »

Има детайли за които не трябва да се тормозите. Те са грижа на съответния професионалист, който сте наели. Вие бихте могли само да споделите, ако имате някакви желания, за останалото, този на който плащате да се оправя. Сватбените сесии се различават от модните по това, че се снимат тогава когато може, а не когато искаме. Слънце, дъжд и други фактори има всеки път. Хората с повече опит имат за всеки проблем подходящо решение smile
goodpost и аз съм на това мнение, един професионалист би се справил с всяка извънредна ситуация, така че спокойно smile
Иначе за дестинация на фотосесията съм за военна академия smile
Активен
dobratafeya
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #431 -: май 19, 2014, 17:14:05 »

ние ще имаме следсватбена фотосесия smile отначало се мращех ама маи е по добре така в нашия случаи

Браво. Това беше едно от най-разумните решения на моята сватба. Снимките стават мн по-забавни, когато не мислиш за грим, прическа, петна и т.н. А и най хубавото е, че гостите ти не висят да чакат по кафенетата, докато младите се нащракат Wink
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #432 -: май 23, 2014, 17:20:31 »

Искаш да кажеш, че на следсватбената фотосесия когато си с роклята... нямаш грим и прическа?
Това ми е трудно да го повярвам smile
Не толкова скъпа и обстойна, колкото на сватбеният ден, но без да си оправиш косата и да те гримира някой... много булки не застават пред обектива smile Повечето, на които предлагам следсватбена фотосесия или изместване на основната след това ми споделят точно тези моменти Wink Да не кажа всички...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #433 -: май 23, 2014, 18:06:08 »

Грима е лек, не е вечерен като за сватба и не трябва да държи 10 часа а само 3, прическата също е лека. Всяка дама може да се справи и сама, не е голямо главоболие, но без грим и прическа не става, забравете просто за хубави снимки.
Активен
chiara23
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #434 -: юли 11, 2014, 14:18:14 »

Здравейте,

тъй като наближава и нашата дата е време да намерим място за снимките. Знаете ли дали в парка на двореца Врана дават да се влиза и съответно да се прави сватбна фотосесия. Много добре ми изглежда по снимки, а и е близо да ровсторанта ни.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines