Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:11:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да планираме снимките на сватбата - 2 част  (Прочетена 175993 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: март 02, 2013, 12:43:33 »

флаинг, нашият фотограф го прави, но го ползва за друг тип  кадри ефекта. За сватбата не сме се сетили.Ще ти пратя една такава на лично, да не съм  Offtopic тук, като му поискам снимката.
Не мисля, че си офтопик, по-добре я качи тук, ако си съгласна smile Помня, че беше качила една, която се сменяше, същото ли е?
Нашата сватба мина, беше ми интересно дали такъв похват се ползва и в България, за да бъде от помощ за другите момичета.
Активен
murphy
Регистриран

Публикации: 6


Нашият Ден - 1-ви юни


« Отговор #361 -: март 06, 2013, 19:23:30 »

Момичета, нашата сватба ще бъде на 1-ви юни и искрено се надявам да е прекрасно слънчево време,за да станат прекрасни и снимките ни. Все пак имате ли някакви идейки,ако случайно вали,къде да спретнем нашата фотосесия? Пояснявам,става дума за София smile Мерси smile
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #362 -: март 08, 2013, 21:22:15 »

Да и аз изведнъж се замислих какво правим ако вали ... angry, ами то прическа, грим, снимки, настроение всичко ще се развали.... sad
Мърфи стискам ви палци за хубаво време на 01.06 / чудестна дата сте си избрали/ и нашата сватба близко до вашата smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 09, 2013, 20:28:01 »

Брат ми се ожени на 01.06.2012 г. и времето беше невероятно smile Дори по-топло от желаното  pardon Така, че стискам палци цяло лято да е топличко и слънчево за радост на младоженците yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #364 -: март 09, 2013, 20:53:31 »

Все пак имате ли някакви идейки,ако случайно вали,къде да спретнем нашата фотосесия? Пояснявам,става дума за София smile Мерси smile

Фотографа нещо не предложи ли? Все си мисля, че по-често му се налага да изпада в такива ситуации от колкото на вас smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #365 -: март 10, 2013, 01:58:17 »

Да и аз изведнъж се замислих какво правим ако вали ... angry, ами то прическа, грим, снимки, настроение всичко ще се развали.... sad
Мърфи стискам ви палци за хубаво време на 01.06 / чудестна дата сте си избрали/ и нашата сватба близко до вашата smile

Не се притеснявай от това, на нашето скромно подписване за двама на плажа валя такъв силен дъжд през цялото време освен 15те минути церемония. И снимките и всичко останало беше повече от невероятно! Разбира се, виждам се облаци и не е слънчево, но какво от това?
Активен
Sunny_83
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #366 -: март 10, 2013, 12:18:09 »

Добре а как се снимате с чадъри през цялото време ли?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 10, 2013, 12:20:09 »

Добре а как се снимате с чадъри през цялото време ли?
фотографът ви наистина трябва да е наясно с всички места, на които може да се снима по време на дъжд, като идеи.
А като хрумка от моя страна, без да знам обаче дали е позволено, мога да посоча моловете(ескалаторите примерно) и метростанциите като място за снимане при дъжд. smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #368 -: март 10, 2013, 13:39:56 »

Някъде из нета бях чела,че ще отворят за посещение парка и сградата на резиденция "Врана". Не е точно тази статия, но тук пише че ще е пролетта http://www.monitor.bg/article?id=360721
Според мен ще бъде едно прекрасно място за снимки, стига да сложат разумна цена за снимане поне в парка. Съмнявам се че ще разрешат снимането вътре.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #369 -: март 10, 2013, 13:53:28 »

Страхотно е! Наистина там ще станат невероятни снимки good
Активен
murphy
Регистриран

Публикации: 6


Нашият Ден - 1-ви юни


« Отговор #370 -: март 10, 2013, 21:30:31 »

Благодаря ви,Булки,за идеите!Какво да кажа за чадърите....моята половинка никак не ентусиазирана beating
Иначе аз си мислех за Операта или Народния театър като вариант при дъждовно време smile А ако е съни - фотото ни ще е в двора на Семинарията след Венчавката (класика в жанра) и ако остане време ще отскочим и до стълбите край пиано-бар The Voice. На мен някакси ми напомнят за испанските стълби в Рим smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #371 -: март 26, 2013, 13:36:27 »

Идея, която смятам някой ден да осъществя  tease , само че не на английски.


* Mr Mrs.jpg (67.34 KB, 720x480 - видяно 286 пъти.)
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #372 -: април 03, 2013, 10:58:30 »

Някои интересни фотографии от тази тема, както и другата фотографска ме подсещат, че може да се пусне една НОВА ТЕМА, в която всеки да споделя В СНИМКИ оригинални реализирани идеи, но да не се пише никакъв текст в постовете! Да е като фотогалерия, като единственият текст може да е упоменаването на източника, заради авторските права.
Така младоженците ще имат една голяма галерия с идеи, които да си избират и техните избрани фотографи да реализират. За да не стават спорове между младоженци и наши фотографи е най-добре тези идеи да са на западни фотографи.
Не знам доколко това е в правилата на този форум, а и съм доста нов и не знам дали би се приела тази идея добре... особено сред колегите smile Лично на мен ми харесва...
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #373 -: април 03, 2013, 11:05:06 »

Аз съм напълно ЗА тази идея ! Мисля че ще се получи една много красиваа тема !
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #374 -: април 03, 2013, 11:07:45 »

На мен тази идея също много ми харесва. pleasantry Нагледно всеки да види и да прецени какво му харесва.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines