Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:37:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да планираме снимките на сватбата - 2 част  (Прочетена 175998 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: декември 11, 2012, 14:01:53 »

А къде планирате фотосесията между църквата и ресторанта? Ако църковният ритуал започне навреме и ресторанта е достатъчно близо, може да и да ви стигне времето! Съветът, който ние винаги даваме е, че снимки с гостите може да си направите и в ресторанта, но там само на вас двамата - по-трудно!  girl_wink
Снимките на младоженците и кумовете - имам предвид фотосеията я планираме м/у църквата и ресторанта, а снимките с гостите пред ритуалната или в ресторанта. Тоест периода 13:30- 14:20 да е за фотосесията - поне аз така си го представям.Защото ресторанта е буквално на едно кръстовище разстояние от другата страна на булеварда- сигурно да е максимум километър ама няма толкова може би. Ние нарочно избрахме така църквата че да са близо поне те че ритуалната е далеч ама тя ни е любима и решихме да не се отказваме от нея пък и сме си оставили около 15-20 минути път м/у ритуалната и църквата- ритуалната е Красно село, а църквата и ресторанта са в Подуяне ( св. Богородица ) и Хаджи Димитър ( ресторант Акорд )- един булевард ги дели- така че за 5-10 минути са предостатъчно да стигнем ресторанта.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #331 -: декември 11, 2012, 21:47:37 »

 
 Да де, ама самото място на фотосесията къде ще бъде?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: декември 11, 2012, 22:27:47 »


 Да де, ама самото място на фотосесията къде ще бъде?

Ох извинявай не съм те разбрала - ми до църквата има като паркче - иначе и самият ни фотограф каза че ще поразгледа, но като се пораззелени - демек март април и ще разгледа къде би могло м/у ресторанта и църквата да се направят снимките - все пак той има по-добър поглед над това къде могат да станат хубави снимки от гледна точк ана светлина и т.н.- мисълта ми е че ще е накъде на път м/у двете ако се откажем от паркчето до църквата.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #333 -: декември 11, 2012, 23:39:20 »

Има в района поне 2. Едната наистина е на пешеходно разстояние от Акорд.
« Последна редакция: декември 11, 2012, 23:44:08 от Deliysky » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: декември 12, 2012, 12:35:10 »

Според вас проблем ли е, ако фотографа, който наема за сватбата ми, не е от района? Мисълта ми е, че сватбата ще е на морето, а той е от планинско градче и най-вероятно никога не е снимал морска сватба и не знам какво ще се получи от снимките.... И при положение, че не познава района...аз ли ще трябва да си избера и да му кажа къде да направим фотосесията или той ще трябва да дойде по-рано и да огледа възможните места???  crazy
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #335 -: декември 12, 2012, 13:07:10 »

Според вас проблем ли е, ако фотографа, който наема за сватбата ми, не е от района? Мисълта ми е, че сватбата ще е на морето, а той е от планинско градче и най-вероятно никога не е снимал морска сватба и не знам какво ще се получи от снимките.... И при положение, че не познава района...аз ли ще трябва да си избера и да му кажа къде да направим фотосесията или той ще трябва да дойде по-рано и да огледа възможните места???  crazy

  Ами не би трябвало да е проблем за него - все пак не му е първото ходене на море, предполагам! girl_wink  При всички положения, мястото за снимки е добре да го обсъждате заедно, всеки според неговата гледна точка и така да изберете най-доброто! Ако има вариант фотографа да дойде по-рано с вас, може да отделите един ден и са разгледате района, дори да напарвите някакви пробни кадри! Но отбележети си и вие някои места, които ви харесват, а той  после ще ви каже дали стават или не! За кое място става въпрос?
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 12, 2012, 13:10:01 »

Поморие smile Сватбата ще бъде в Атриум, но за снимките още не сме мислили...може на лодките...или просто на плажа smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #337 -: декември 12, 2012, 18:14:54 »


 Аз не съм ходила изобщо в Поморие blush Но снимките на плажа или другаде покрай морето винаги са  good  Аз бих търсила скали, антични руини също! Може да си направите и готина trash - the -dress сесия след сватбата! girl_wink
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 24, 2013, 11:50:17 »

Нашата сватба ще е в ямбол и много ми се иска да има снимки на Кабиле. Завърших археология  и последните ми разкопки бяха там и мисля,че ще е много яко!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 24, 2013, 16:33:38 »

Mucka<3 , виждала съм страхотна фотосесия на лодките в Поморие - много красиво. Там и центъра на града е много красив, можете да си направите нестандартна сесия.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 24, 2013, 20:56:20 »

Инловче, и аз за лодките си мислих smile И задължително на плажа  yahoo
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 25, 2013, 09:19:07 »

Да, ние март месец, след църковният брак и като се е постоплило малко, ще си направим и втората фотосесия - едната част от снимките мислех да са точно в Поморие. Всъщност ще започнем от Поморие, Несебър и ще завърши в Св.Влас. Ако си оставите повечко време за снимки и на вас не ви пречи да отскочите. Миналата година в Ахелой имаше гостуващ цирк, та гледах, че едни младоженци си правят в него фотосесията, много идейно  yahoo
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #342 -: януари 25, 2013, 11:26:43 »

Нашата сватба ще е в ямбол и много ми се иска да има снимки на Кабиле. Завърших археология  и последните ми разкопки бяха там и мисля,че ще е много яко!

Evriala, щом живота ти е свързан с археологията, една такава фотосесия ще се получи отлично и ако имате възможност я осъществете!

Миналата година в Ахелой имаше гостуващ цирк, та гледах, че едни младоженци си правят в него фотосесията, много идейно  yahoo

Супер yahoo
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 25, 2013, 20:08:40 »

Аз все повече започвам да се навивам за едно заведение на плажа във Варна. Не е кой знае какво, но снимките сигурно ще станат много хубави. А и не искам нещо стандартно...
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #344 -: януари 31, 2013, 22:25:45 »

Ами надявам се да се договорим с трейшън клифс, да ни разрешат да снимаме на Агата бийч, защото аз страшно много го харесвам и според мен в околностите на Варна няма по перфектно място за младоженческа феерична и романтична дотосесия, а точно към 19:00 часа той трябва вече да е празен, хората да са се прибрали от плаж, дано се договорим, иначе остава Бендида там позволяват да се правят сесии имам мн познати, които там си правиха сесиите.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines