Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:45:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да планираме снимките на сватбата - 2 част  (Прочетена 176000 пъти)
 
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #135 -: януари 14, 2012, 22:56:12 »

Ох Балевски готова съм да се омъжа само заради твоите снимки и на ЯковBravo yahoo Сватбаааа

Благодаря! Това ми дава стимул да продължавам в същата посока.
А Митко Яков е много добър (колега и приятел) - с две ръце го препоръчвам на бъдещите булки.
А ти - защо не се решиш двамата с Митака да ти направим една фото-сесия? 
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #136 -: януари 14, 2012, 22:56:52 »

Ох Балевски готова съм да се омъжа само заради твоите снимки и на ЯковBravo yahoo Сватбаааа

Безрезервно се присъединявам към изявлението  yahoo !!!!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 15, 2012, 00:26:32 »

Благодаря! Това ми дава стимул да продължавам в същата посока.
А Митко Яков е много добър (колега и приятел) - с две ръце го препоръчвам на бъдещите булки.
А ти - защо не се решиш двамата с Митака да ти направим една фото-сесия? 
Малко поостарях,но затова пък имам щастието да гледам на воля красиви булки и страхотни снимки като вашите! Да не излизаме от темата,че ще ни подгонят.  banana
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 15, 2012, 10:39:15 »

Безрезервно се присъединявам към изявлението  yahoo !!!!
Offtopic И аз се присъединявам- фен съм на страничката Балевски в Фейсбук , вдъхновяват ме за сватбата добре уловените изразени емоции на сниманите там младоженци!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 07, 2012, 18:11:27 »



Сега се замислих къде искам да ми е следсватбената фотосесия и се надявам на идеи от вас  give_rose Доста склонна съм да си поизцапам роклята и да я пораздърпам, но да получа едни уникални и различни фотоси.

Та вие ще имате ли такава фотосесия или ?  Wink
« Последна редакция: март 07, 2012, 21:09:31 от Christy » Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #140 -: март 07, 2012, 19:48:36 »

Aми аз планувам евентуално месец след сватбата да направим такъв тип trash the dress фотоси.
До колкото за това къде бих се допитала до фотографа - аз на съм професионалист в тази сфера, не разбирам спецификата на един такъв проект, затова разчитам, че човекът - познавайки нас и базирайки се на своя опит - ще ни препоръча място и т.н. Сега ми остава само да навия годеника си:) Иначе ни показаха от една такава фотосесия клип - 5-10 мин - нещо като най-забавните моменти, много ми допадна.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #141 -: март 15, 2012, 12:03:52 »

Момичета имам една предизвикателна обява за вас:

Търся 2 двойки от района на Търново - Дряново. Ще бъдат модели в едно мероприятие и ще ги снима безплатно целия БГ видео и фото елит, и група чуждестранни фотографи. Датите са 04.04.2012 - 06.04.2012г. Подробности на линка по-долу, информация на лично, мейла или телефона.

http://www.facebook.com/events/367416869942950/
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #142 -: март 20, 2012, 13:35:43 »

Какво става бе хора? Няма ли желаещи? Безплатни фотосесии от целия БГ фото елит + чуждестраните ни участници , не са ли интересни за вас? На Боженци, Търново и специално за целта ще се донесе мобилно сглобяемо студио?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #143 -: март 26, 2012, 13:25:04 »

Момичета, вече намерихме желаещи, търси се още една двойка, в краен случай може и само булка. Купона и хубавите снимки са гарантирани.Вижте в страницата във фейсбук кой са присъстващите!
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #144 -: март 27, 2012, 00:41:22 »

делииски, пиши ги по-отрано тези обяви. можеше и някоя булка от чужбина да се организира да дойде...
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #145 -: март 27, 2012, 16:20:06 »

Днес открих този линк със снимки от сватби, които в един блог са събрали от различни сватбени фотографи, за да отличат най-добрите кадри за 2011г. Интересна колекция са направили и има някои наистина невероятни снимки и като идея, и като заснемане.

http://junebugweddings.com/fashion-report/wedding-gallery-best-photos-of-2011-top-photographers.aspx

Ето и някои от тези, които които ме грабнаха, макар че сигурно всички бих гледала по сто пъти, защото не са просто красиви снимки, а фотографии с много чувство и смисъл. Под тях има и линкове към класациите за предишни години. И последно, истинският им ефект се вижда, когато ги гледате от самия сайт, с по-голяма резолюция, тук детайлите не се виждат добре.








Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #146 -: март 27, 2012, 18:58:22 »

снимките са чудесни, но ефектът при повечето се дължи и постига с подходящ интериор... грабващото в тях е не само умение на фотографът но и атмосферата на мястото.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #147 -: март 27, 2012, 20:22:36 »

Ако питате мене, бих обобщил, че на първо място ви грабва луксозния интериор. Ако има у нас такива места, българските колеги могат и повече. Има вече доста сватби на БГ фотографи снимани зад граница и снимките се различават чувствително. Сватбето на Пена в селското кръчме, няма как да изглежда така, ако ще и фотографа да е бог tease.
Активен
kleopatra_marin
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #148 -: март 27, 2012, 20:49:59 »

Според мен не е само интериора. Личи си, че фотографа има идея, виждане, позиция. Харесват ми снимките!
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 27, 2012, 20:59:31 »

Делийски, предполагам, че с твоя опит не сте снимали само Пена в кръчмата на село и можеш да покажеш нещо подобно? В противен случай би било леко обидно към хората, които сте снимали - ако нямат такива снимки, значи ги пращаш директно в категория "кръчмарска, селска сватба", ако обаче те са осигурили хубавия интериор (защото такъв има), тогава?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines