Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:51:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да планираме снимките на сватбата - 2 част  (Прочетена 176003 пъти)
 
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #120 -: октомври 29, 2011, 21:10:12 »

Момичета, аз искам trash the dress фотосесия, но моля за помощ: сватбата ще е в Пловдив, в началото на септември. Моля за предложения къде в града(или около него) би могла да се направи такава фотосесия на някое нестандартно място. Нямам нищо против снимки на някоя улица или на поле, но искам по-нетрадиционно място. Разгледах доста, но сега искам да помоля ако някой е правил подобна фотосесия или има идеи за място да сподели опит. аз се сещам само за стария град и тунела на Пловдив и .... това е!  angry
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #121 -: октомври 30, 2011, 20:22:54 »

Какво ще кажеш за гарата, някой по-тих коловоз, челните поне едно време баха такива.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 05, 2011, 07:16:17 »

Моята сватба ще е в Пловдив-лятото.Сега се чудя къде да направим фотосесията?Не искам да е в стария град,вече е банално.Искам нещо по различно,с повече зеленина.Сватбата ще е в р-т Екзотик.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 05, 2011, 11:43:31 »

Моята сватба ще е в Пловдив-лятото.Сега се чудя къде да направим фотосесията?Не искам да е в стария град,вече е банално.Искам нещо по различно,с повече зеленина.Сватбата ще е в р-т Екзотик.
С Димитър Яков, не мисля,че ще имате проблем с мястото за фотосесия.  good Този човек, където и да прави снимки те винаги са цяло изкуство.  yahoo По скоро поговорете с него и съм убедена,че той ще ви даде най-добрите идеи.  good
« Последна редакция: ноември 05, 2011, 11:46:54 от Nina Style » Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #124 -: ноември 05, 2011, 20:55:06 »

Моя съученичка наскоро показа снимки от сватбата си, бяха направили фотосесия В къща от Стария град.
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #125 -: декември 29, 2011, 13:06:09 »

замислям се над идеята да имам 3 рокли за сватбеният ден, които да сменя в различни моменти - една за церемонията, една за вечерята и една за тортата и танците след това. проблемът е, че искам фотосесията да е и с трите рокли и вероятно ще се наложи да се удължи... фотосесията ще е между ритуалът и вечерята, тоест рокля едно и две ще се вместят чудесно, но третата не мога да си представя как да вмъкна в това време...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 29, 2011, 14:10:34 »

Много хубава идея за трите рокли - моите ще са две, така че няма да имам този проблем как да вместя трета в фотосесията. Не знам за една посттанцова кратичка вечерна/нощна фотосесия има ли опция (заради третата рокля)? Не знам и доколко ще сте уморени, дори и технически да се окаже възможно.Тук вече фотографът ще си каже, аз не разбирам. crazy blush
Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #127 -: декември 29, 2011, 14:24:36 »

emmmmmy, предложението ти е чудесно!  give_rose кратка вечерна/нощна сесия след тортата звучи интересно... определено различната светлина и момент ще имат своят чар...
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 14, 2012, 11:05:15 »

Момичета нашата сватба също ще е септември в Пловдив и ние не искаме фотосесията да е в Стария град,ще се радвам ако споделите някое красиво местенце,ние мислим мислим ,но ...  pardon  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 14, 2012, 11:20:38 »

Момичета нашата сватба също ще е септември в Пловдив и ние не искаме фотосесията да е в Стария град,ще се радвам ако споделите някое красиво местенце,ние мислим мислим ,но ...  pardon  give_rose
JANET_1 с добър фотограф всяко място е подходящо! Вие имате страхотен фотограф и мисля,че той ще ви даде прекрасни идеи къде точно да направите сесията!  Не се тревожи за такива неща!  good Вече ако искате нещо по-нестандартно можете да го споделите и да го обсъдите с фотографа,но за стария град всички професионалисти са напълно наясно. И да не забравиш после да ни зарадваш с снимките след сватбата!  give_rose
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #130 -: януари 14, 2012, 11:33:47 »

JANET_1 с добър фотограф всяко място е подходящо! Вие имате страхотен фотограф и мисля,че той ще ви даде прекрасни идеи къде точно да направите сесията!  Не се тревожи за такива неща!  good Вече ако искате нещо по-нестандартно можете да го споделите и да го обсъдите с фотографа,но за стария град всички професионалисти са напълно наясно. И да не забравиш после да ни зарадваш с снимките след сватбата!  give_rose


emmmmmy, предложението ти е чудесно!  give_rose кратка вечерна/нощна сесия след тортата звучи интересно... определено различната светлина и момент ще имат своят чар...


Съгласен съм, че трябва да се обсъдят идеите и местата за снимки с фотографът. Изборът ви на фотограф определено е добър и съм уверен, че ще имате добър резултат.

За нощни снимки след сватбата, обаче, съм леко резервиран - не защото са невъзможни такива снимки, но практиката ми показва друго: много рядко до сега (за стотиците сватби, които съм снимал) ми се е случвало на вечерна сватба да остана до края на тържеството (или тържеството да приключи преди 1ч след полунощ). Но дори и това да стане е необходимо да си дадете сметка, че обикновено младоженците изпращат гости, събират багаж, а и са изпотени, изморени - не най-подходящото състояние за снимки.
Според теб, към колко ще свърши твоята сватба? - едва ли може да отговориш. Ангажирайки, обаче, фотограф от подготовката си не е необходимо да го държиш до 1-2ч, след като сте срязали тортата (или последния ритуал), до когато остава фотографът и да плащаш за допълнителни часове. С парите за допълнителни часове по-добре си направете фотосесия в отделен ден.
Снимал съм нощни снимки с младоженци, снимал съм фотосесии с две рокли, но в повечето случаи (както писах наскоро и в темата за Сватбените фотографи) това е най-препоръчително да е в отделен ден.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 14, 2012, 21:31:16 »

Ние обмисляхме варианта фотосесията да е след сватбата,но това означава отново прическа,грим,а и емоцията ,която е в самия ден ден сигурно ще е много по голяма   Ashamed Party time затова най-вероятно ще направим снимките в деня на сватбата,преди църквата  smile
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #132 -: януари 14, 2012, 22:15:10 »

Ние обмисляхме варианта фотосесията да е след сватбата,но това означава отново прическа,грим,а и емоцията ,която е в самия ден ден сигурно ще е много по голяма   Ashamed Party time затова най-вероятно ще направим снимките в деня на сватбата,преди църквата  smile

Позволи ми отново да изразя известна доза несъгласие - на почти всички фото-сесии след сватбата, булките не ходят на фризьор и гримьор - сами се справят с това, а снимките не стават по-лоши
(сама може да се убедиш в това: http://www.vladibalevski.com/photosessions/ps-after/ от тези показани 11 фотосесии, само на една от тях булката е била предварително на фризьор).

За мен е важна повече любовта и емоцията между тях, местата, на които ще снимаме, както и идеите, които реализираме заедно. А в интервюто, което в по-предишен пост посочих, самата булка споделя за емоцията на фото-сесията в отделен ден). Фото-сесията в отделен ден не изключва фото-сесия в сватбения ден.
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 14, 2012, 22:26:39 »

Поздравления за снимките   smile,тази идея ми допада да имаме сесия и в сватбения ден и в друг ден,ще трябва да го обмислим  smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 14, 2012, 22:50:30 »

Ох Балевски готова съм да се омъжа само заради твоите снимки и на ЯковBravo yahoo Сватбаааа
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines